Avustralya’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 6 Şehir

Avustralya’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 6 Şehir

Avustralya’da dil eğitimi alarak aynı zamanda, bu modern ve heyecan verici şehirlerde rahat yaşam tarzının ve güneşli iklimin keyfini çıkarın.

Avustralya’da bulacağınız çeşitli eğitim seçenekleri ile şehir hakkında daha fazlasını buradan öğrenerek Avustralya’daki dil okullarından birini seçin ve sizin için en iyisi olan dil kurslarından, Avustralya’nın çalışma izni olanaklarından faydalanın.

1. Sydney

1. Sydney

Dünyanın en ironik yerlerinden birisi olan Sydney, göze hitap eden, misafirperver ve hayat dolu bir şehirdir. Opera House ve Harbor Bridge gibi şehri simgeleyen yapıların yanı sıra altın kumları, muhteşem kıyıları kendine özgü kültürünü en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Dört buçuk milyonu aşkın nüfusuyla Sydney, Avustralya’nın en büyük şehridir. Şehri otobüs, feribot ya da trenle gezmeniz mümkündür.

Sürekli bir yenisi gerçekleşen festivalleri ve tarihi dokusu hatta daha fazlasını görebileceğiniz sanat galerileri ve müzeleri vardır. Unutulmaz anların kaçınılmaz olduğu bu şehirdeki sayısız barlar, kafeler ve restoranlar şehri tam anlamıyla sosyal bir şehir kılar.

2. Melbourne

2. Melbourne

Melbourne, dünyanın ve Avustralya’nın en canlı şehirlerinden biridir. Melbourne’de İngilizce öğrenin ve evinizden uzakta bir ev konforu yaşayın. Dost canlısı insanlara sahip rahat ve eğlenceli bir şehir arıyorsanız, burası tam size göre bir yer.

Melbourne, sizlere dünyanın her yerinden gelen insanlarla tanışma fırsatını sunuyor. Kozmopolit bir şehir olan Melbourne, tıpkı restoranlarında ve sosyal hayatında görüldüğü gibi heyecan verici bir kültür çeşitliliği sunmaktadır.

Melbourne’un tam kalbinde bulunan dil okullarının tadını çıkarın: Mağazalar, ulaşım, sinema, restoran ve dükkanlar ayağınızın altında olsun.

3. Brisbane

3. Brisbane

Avustralya’nın en hızlı büyüyen kentlerinden Brisbane’de dağların, yağmur ormanlarının ve plajların yanında yaşayın! Brisbane, yıl boyunca sıcak bir iklim yaşatmasının yanı sıra fantastik plaj kültürü ve son moda kozmopolitan bir atmosfere sahiptir.

Brisbane, şehir hayatı ve doğal hayatın mükemmel bir karışımını sunmaktadır. Gökdelenler, tarihi binalar ve doğal güzellikler içinde ders çalışma imkanı yakalayacaksınız.
Öğrenciler aile yanı konaklama veya çeşitli öğrenci yurt seçeneklerinden birini seçebilirler.
Dil okulları, otobüs duraklarına ve tren istasyonuna yakındır. Böylece Brisbane’in alışveriş yerlerine ve turistik mekanlarına kolay ulaşım imkanı sağlar.

4. Perth

4. Perth

Sahilin şehir ile buluştuğu Avustralya’nın güzide yerlerinden Perth’teki İngilizce kurslarına katılmak büyük bir keyif verecektir. Perth, alışveriş, sanat galerileri, sahile bakan kafeleri ve canlı gece hayatının yanı sıra rahat yaşam tarzlarını bir araya getiren deniz kıyısında bir kenttir.

Güzel beyaz kumsallar, turkuvaz rengi su ve mercan kayalıklar ile çevrilidir. Şehir, sizlere İngilizce öğrenme ve dış mekan sporları, alışveriş ve manzarada sınır tanımayan Avustralya’nın güzel ikliminin tadını çıkarma imkanını sunuyor.

5. Cairns

5. Cairns

Öğrencilerin yıl boyunca tropik iklimin tadını çıkarabilecekleri bir yer olan Cairns’te İngilizce eğitim iyi bir fırsat. Hem yağmur ormanlarının hem de parlayan mercan kayalıklarının bu güzelliği ile çok az yer yarışabilir. Cairns, öğrencilerin dinlenebileceği güzel parkları ve yüzebileceği kıyı kesimleri ile birlikte modern ve gelişmiş bir şehirdir.

Cairns’te bulunan okullar öğrencilerine, Avustralya’nın en iyi iklim şartlarını, plajlarını, uzun deniz kıyılarını ve tropik denizini bu güzel şehirde bir arada sunmaktadır. Okulların sunduğu çok farklı aktivite ve macera sporlarının yanı sıra tüm bunlar Cairns’in uluslararası arenada mükemmel bir şehir olarak öne çıkmasına yardımcı olur.

Eğitimden özel dalış kurslarına kadar maksimum fayda sağlayabilir veya uluslararası kabul gören bir dil sertifikası kursuna katılın. Merkezi konumlardaki dil okullarının tadını çıkararak temiz ve rahat bir zaman geçirin.

6. Adelaide

6. Adelaide

Avustralya Adelaide’de yer alan dil okulları; eğer rahat ve samimi bir atmosferi olan güzel, dostane ve küçük bir şehir arıyorsanız, tam size göre bir yerdir. Adelaide şehrini çevreleyen tarihi doğal güzelliği yaşayın ve bu güzel iklimin tadını çıkarın. İngilizce öğrenmek için harika bir yerdir.

Adelaide’nin tam şehir merkezinde yer alan okullarında, kültür, müzik ve spor faaliyetlerinin yanı sıra yemyeşil parklar ve Avrupa kültürü ile de iç içe olacaksınız. Çeşitli Sınav Hazırlık kurslarına katılabilir ve esnek bir kurs süresi seçebilirsiniz. Şehir, yerel spor aktivitelerini de içinde barındırmaktadır.


%30'a varan indirimlerle yurtdışında İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın
YAZAR HAKKINDA
Kaplan International

Kaplan International English, 42 yılı aşan tecrübesiyle size dünyanın farklı yerlerine dağılmış 40 dil okulunda kaliteli ve hesaplı İngilizce eğitim seçeneği sunar.