Yurtdışında Dil Okulu Hakkında

Ana Sayfa Yurtdışında Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulu Hakkında
Araştırma sürecinizde ilk adım buradan geçer. Ülkeler, şehirler ve dil okullarıyla ilgili; gitme sürecinde, vize ve seyahatle ilgili; yurt dışındayken de, konaklama, yeme-içme ve ulaşım ile ilgili içerikler hayatınızı çok kolaylaştıracak.

Kanada Dil Okulları ile İngilizcenizi Geliştireceksiniz

Günümüz temel ihtiyaçlarından biri haline gelen yabancı dil eğitimi, her coğrafyada ve her ülkede kendini gösteren eğitim türlerinden biridir.

Yurtdışında Eğitimle Kolay İş, Yüksek Maaş

Her yıl Türkiye’den 150 bin öğrenci eğitim için yurtdışına gidiyor. Yurtdışında eğitim alanlar daha çabuk iş buluyor, daha yüksek maaşla çalışıyor.

Brighton’a Açılan Yeni Bir Dil Okulu: Kings Colleges

Yurtdışında dil öğrenmek isteyen öğrencilerin tercih ettiği gözde okullardan biri olan Kings Colleges, İngiltere'ye bir yeni merkez daha açıyor.
video

Kings Colleges Dil Okulu – Brighton

İngiltere ve Amerika’da merkezleri bulunan Kings Colleges dil okulu, 2017 Haziran ayında Brighton’da da şube açarak büyümeye devam etmektedir.

Çok Dil Bilmek Ekonomiye de Katkı Sunuyor

Dil bilmenin bireylere ve beyne olan birçok etkisi olurken, gündelik yaşamı hatta finansal durumu etkilememesi beklenemez.

Hepimizin Korktuğu Soru: ”Do You Speak English?”

İngilizce hayatımızın her anında karşımıza çıkıyor. Sokaklarda, tabelalarda, bilgisayarda, okulda... Bugün İngilizcesiz kariyer ise imkânsız.

Malta’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 10 Dil Okulu

Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için eğitim, konaklama ve dil programları veren en iyi dil okulları hakkında merak edilenler.

Dil Eğitiminin Önemine İstinaden

İngilizce öğrenmek zor mudur? Kesinlikle hayır. İngilizce öğrenmek aslında ana dili öğrenmek kadar basittir. Sadece dikkat edilmesi gerekiyor.

İngilizcenize Güç Katacak 10 Yöntem

İngilizce eğitimi denildiğinde dünyada akla ilk gelen British Council, İngilizce öğreniminde bize güç katacak 10 maddeyi sıralıyor.

Malta’da Eğitim Almadan Mutlaka Bunları Okuyun!

Malta, yurtdışı eğitim seçenekleri arasında son 10 yıldır artan bir oranla yerini aldı. Malta dil okulları denildiğinde birçok kişinin aklına tatil gibi düşünceler gelebilmektedir.
video

İngiltere’ye Nasıl Geldim | Dil Okulum | Embassy Central London

Bu vlogta sizlere birazcık da olsa Londra'daki dil okulunun ortamını göstermeye ve İngiltere'de dil eğitimi hakkında çok merak ettiğiniz soruları cevaplamaya çalıştım.

Fransızca Dil Eğitimi için Neler Yapılabilir?

İngilizce, yabancı dil konusunda en çok tercih edilen dil olsa da sıralamalarda Fransızca dilini görmek de mümkündür.

Malta Dil Okulları ile Kaliteli İngilizce Dil Eğitimi

Küçük bir ada olan Malta'da tatil yaparken yabancı dilinizi de ilerleteceksiniz. Malta dil okulları, yaz ayınızı neşeli geçireceği gibi dil seviyenizi ilerletecektir.

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında Burs ve Özel İndirimler Sizi Bekliyor

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor! Daha iyi bir iş, daha iyi bir maaş ve daha iyi bir gelecek isteyen gençler, yurtdışında eğitim almak için yollara düşüyor.

İngilizce Öğreniminde Başarıyı Yakalamanın En Pratik Yolu

Yurtdışı dil okulları, dil eğitimi için en çok tercih edilen eğitim kurumlardan. İngiltere dil okulları birçok İngilizce konuşulan ülke arasında oldukça avantajlı durumda.

Gençler Sosyal Medyada Yurtdışı Eğitim Kazanmak için Yarışacak!

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları kapsamında gençler sosyal medya yarışmalarıyla yurtdışında eğitim kazanma şansı yakalayacak.

Yurtdışı Eğitim Fuarları İnternet Ortamına Taşındı!

Endless Fairs, online fuarcılık hizmeti ile Türkiye'de her yıl düzenlenen yurtdışı eğitim fuarlarına katılmakta zorluk yaşayan öğrencilerin imdadına yetişiyor.

Gençler Daha İyi Bir Gelecek için Yola Çıkıyor!

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor! Daha iyi bir iş, daha iyi bir maaş ve daha iyi bir gelecek isteyen gençler, yurtdışında eğitim almak için yollara düşüyor.

İngiltere’de Dil Eğitimi ve Dil Okulları

İngilizcenin ana yurdu olan İngiltere, İngilizce dil eğitimi denince akla gelen ilk ülkedir. İngilizce öğrenmek için pratik yapmak çok önemlidir.

Yurtdışı Eğitimin Önemli Avantajları Neler?

Yurtdışında eğitimin önemi son zamanlarda yurtdışı eğitim hayali kuran öğrencilerin en çok konuştuğu konu haline geldi.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin