Yurtdışında Yaşam Hakkında

Yurtdışında Yaşam Hakkında
Ülke ve şehirler hakkındaki doğru bilinen yanlışlar, yurtdışında yaşamınızı kolaylaştıracak önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hayranları için İngiltere’de 7 Yürüyüş Turu

Çoğu Avrupa ülkesi gibi İngiltere de ünlü eserleri, sanatçıları ve çekim yapılmış filmleri ile turistlere farklı deneyimler sunmakta çok yetenekli.

St. Petersburg Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

Rusya'nın gezmesi en keyifli şehir olan St. Petersburg'a gitmeyi mi düşünüyorsunuz? St. Petersburg hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için yazdım.

Kaliforniya Hakkında Bilmeniz Gereken 9 Mühim Bilgi

Ben dahil birçoğumuzun hayallerini süsleyen, adına filmler yapılan, şarkılar yazılan Amerikan ekonomisinde önder bir eyalet: Kaliforniya!

7 Maddede EVS – AGH Nasıl Yapılır?

Avrupa Gönüllü Hizmeti (EVS-AGH) projesine katılımda birçok kişi büyük hatalar yaparak hem maddi hem manevi sıkıntı yaşayabiliyor. İşte doğrusu.

‘YES’ Programı ile Bir Yılınızı ABD’de Lise Okuyarak Geçirin

Youth Exchange and Study (YES) programı, 40'tan fazla ülkeden 15-17 yaş arası lise düzeyinde öğrencilerin ABD'de tamamen burslu eğitim aldığı değişim programıdır.

EVS Nedir ve 5 Madde ile Katılım Şartları Nelerdir?

EVS, yani Türkçe adıyla AGH - Avrupa Gönüllü Hizmeti, Avrupa Birliği üye ve aday ülkeleri arasında gerçekleştirilmekte olan kaçırılmaması gereken bir projedir.

Güney Kore Günlüğü: Bilinmeyen Rotalarda Farklı Bir Deneyim

Mevlana değişim programıyla gittiğim Güney Kore'nin başkenti Seul'de geçen eğitim ve günlük anılarımı paylaştım.

Prag Hakkında 8 Genel Bilgi

Prag'a ilk kez gidecekseniz ve alışveriş, yaşam, konaklama gibi konuları merak ediyorsanız, hepsinden bahsettiğim ve yararlı olacağına inandığım çeşitli bilgileri bulabilirsiniz.

Yurtdışında Yaşamanın Size Katacağı 7 Şey

Herkes mutlaka uzaklarda, bütün her şeyden uzak bir yerde yaşamayı hayal etmiştir. Bu hayalleri gerçekleştirince başınıza gelmesi muhtemel 7 şeyi sizler için derledik.

Şehir Plancılarına Göre Dünyanın En Güzel 12 Kamu Alanı

Kentsel tasarımcılara göre, yapılan düzenlemelerle insanoğluna yaşanabilir kamusal alan bırakılan dünyanın en güzel 12 kentsel alanı.

Yurtdışına Neden Erken Yaşta Çıkmalısınız?

Gençlik çağında sahip olduğumuz bolca zaman ve gezebilme imkanı hayatta elde edebileceğimiz ender fırsatlardan biridir. Ancak, biz bunun kıymetini kaybedene kadar pek iyi bilemeyiz.

Yurtdışında Hem Çalışıp Hem Gezebileceğiniz Ülkeler

Yurtdışında çalışma imkanına sahip olarak, hayal ettiğiniz ülkeyi ucuza keşfedebilir, bambaşka kültürler tanıyabilir ve dünyaya faydalı bir şeyler katabilirsiniz.

Pişman Olmamak için 30 Yaşına Gelmeden Önce Yapmanız Gereken 15 Şey

"Bizden geçti artık" dememek için hayatınızı ertelemeyin! Çünkü sonrasında çok bahaneniz olacak. 30 yaşına girmeden hemen yapmaya başlamanız gereken 15 şey.
video

Neden Yurtdışında Eğitim Almalısınız? İşte En İyi Cevap

Yurtdışında eğitime giderek doyasıya gezen bir öğrenci, çektiği 10.000 fotoğraf ile hazırladığı videoda, neden yurtdışında eğitim almanız gerektiğini anlatıyor.

Avrupa Ülkeleri Arasındaki 35 Sınır Fotoğrafı

Schengen Anlaşması'ndan sonra Avrupa ülkeleri arasında kaldırılan sınırlar, görenlerini ''Sınırlar gerçekten gerekli mi?'' diye düşündürüyor.

Erasmus Öğrencisinden İspanya İncelemesi

Zengin tarihi ve kültüründen, Akdenize uzanan yemyeşil doğasına. Hareketli sosyal yaşamından, arkadaş canlısı halkına dek İspanya'da yaşam.

Boston İncelemesi

Boston şehrinin yaşam, eğitim, konaklama, kültürel aktiviteler, ulaşım, eğlence ve güvenlik açısından değerlendirilen incelemesi.

Yurtdışında Eğitim Almanın Size Sunduğu 5 Müthiş Fırsat

Yurtdışında eğitim almak size hayatınızın en iyi dönemini yaşatabilir. Eğitiminize olduğu kadar kariyerinize de çok katkıda bulunur.

Malta İncelemesi

Akdeniz ülkesi Malta'nın; yaşam, eğitim, konaklama, kültürel aktiviteler, ulaşım, eğlence ve güvenlik açısından değerlendirilen incelemesi.

Dublin İncelemesi

İrlanda'nın başkenti Dublin'in; yaşam, eğitim, konaklama, kültürel aktiviteler, ulaşım, eğlence ve güvenlik açısından değerlendirilen incelemesi.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin