İsim
Oğuzhan Yıldız
Hakkında
Work and Travel 2016-17 / Rapid City, SD / Boston, MA

YAZARIN İÇERİKLERİ

İngilizce Öğrenmek için 5 Yabancı Dizi Önerisi

İngilizce öğrenmek için 5 yabancı dizi önerisinde bulundum.. Öyle her diziyle İngilizce öğrenilmez!

Valensiya’da İspanyolca Öğrenmeniz için 5 Neden

İspanyolca öğrenmeyi kafaya koyduk, İspanya'ya gitmeyi de kafaya koyduk. Sırada şehir var. Valensiya'da İspanyolca öğrenmeniz için geçerli nedenleri sıraladım.

İspanyolca Öğrenmek için 5 Neden

İspanyolca öğrenmek günümüzde çok önemli hale geliyor. Dünyanın en çok konuştuğu dillerden biri olan İspanyolca öğrenmek ise kolay sayılabilecek bir dil.

Work and Travel Vize Reddine Son | Amerika J1 Vizesi Soruları

Work and Travel vize görüşmesi, iş mülakatı hakkında çok soru geldi. Work and Travel 3. vizemi aldım, WAT J1 vize görüşmesinde çıkan soruları gösterdim.

İspanya’da Yaşam Hakkında 7 İlginç Bilgi

İspanya'da Erasmus ve dil okulu ardından bu ülke hakkında bazı ilginç şeyler öğrendim. Siz de İspanya'da yaşamayı düşünüyorsanız İspanya hakkında bu ilginç bilgileri bilmenizde fayda var.

İzlemeden Work and Travel Vize Görüşmesine Girmeyin!

Work and Travel vize görüşmesi, iş mülakatı hakkında çok soru geldi. Work and Travel 3. vizemi aldım, WAT J1 vizesi hakkında her şeyi açıkladım.

Valensiya’da Geçen 2 Haftalık İspanyolca Dil Okulu Günlüğüm

İspanya'da 5 ay Erasmus yaptıktan sonra Valensiya’da 2 hafta dil okulunda İspanyolca eğitim aldım. İspanyolca dil okulu hakkında bir günlük hazırladım.

Yazı Yazarak Yurtdışında Bedava Dil Okulu Kazanın!

Avrupa dil okulları, Kanada dil okulları, Amerika dil okulları yani yurtdışı dil okulları hakkında her gün soru geliyor. Ücretsiz bir şekilde nasıl eğitime gidilir sizlere anlattım.

İspanya Dil Okulu Günlük Vlog ve Yaşam Masrafları

İspanya dil okulu hakkında birçok soru geldi. Valensiya'da İspanyolca dil eğitimi alıyorum, dil okulunu, masrafları ve bir günümü ele alan bir vlog çektim.

Erasmus Hayatını En İyi Özetleyen 7 Madde

Work and Travel deneyimlerimizi sizlerle buradan paylaşmıştım. Şimdi de Erasmus hakkında birkaç bilgi ve tecrübelerimden bahsedeceğim.

Erasmus ile İspanya’ya Yolculuk: İspanya’da Derdimi Anlatamadım!

Hakkında futbol takımları hariç hiçbir şey bilmediğim bir ülkeye, İspanya'ya, Erasmus yapmaya geldim. Dilini bile bilmiyorum, bakalım burada neler yaşayacağız hep beraber göreceğiz.

Türkler Neden İngilizce Konuşamıyor? 5 Önemli Madde

İngilizce öğrenme ve konuşma hakkındaki becerinizi çok kısa sürede geliştireceğiniz formülü sizlere açıklamıştım. İngilizce öğrenme serisine bu videoyla devam ediyoruz.

İngilizce Öğrenme ve Konuşma Becerisi için En İyi Formülü Açıklıyorum!

İngilizce öğrenme ve konuşma hakkındaki becerinizi çok kısa sürede geliştireceğiniz formülü sizlere açıklıyorum.

Amerika’da Ne Kadar Bahşiş Alıyoruz? Garson vs Komi

Work and Travel Amerika hakkında bazı açıklamalardan sonra garsonluk, komilik işleri ve bahşişlerimizi açıkladığımız bir video yaptık.

Work and Travel’da Garsonluk Yaparak En Yüksek Maaşımı Aldım! Haftalık 1000$

Bu hafta Work and Travel hayatımdaki en yüksek maaşımı aldım. Haftalık 52 saat garson olarak çalışarak kazandığım maaşımı sizlerle paylaştım.

Yolda Olmanın En Güzel Yanı

Uzak ülkeler çekmeli seni, tanımadığın insanlar, Bütün kitapları okumak, bütün hayatları tanımak arzusuyla yanmalısın. Yolda olmanın en güzel yanı burada başlıyor.

Work and Travel’a Gidenlerin Hayatları Nasıl Değişti?

Work and Travel yapan birçok kişinin hayatı değişmiştir. İşte yabancı dilden master programına kadar Work and Travel gidenlerin yorumları ve yaşadıkları değişimler.

Work and Travel’da İngilizce Geliştirmek İsteyenlere 5 Önemli Tüyo

Work and Travel programına katılanlar İngilizce öğrenmek konusunda kendisini başladığı ilk gün ve son gün arasında kıyaslamalıdır. Peki Work and Travel'da İngilizce geliştirmek için neler yapmalı?

Amerika’da Haftalık Maaşımı Aldım! l Work and Travel’da Haftalık 1500 TL Kazandım!

Work and Travel'da en çok merak edilen konulardan biri olan maaş hakkında sizler için bir video hazırladım. Amerika'da haftalık kazandığım maaşımı açıkladım.

Zengin Amerikan Mahallesi l Amerikan Evleri ve Okyanus

Work and Travel ile Amerika'ya geldim! Buradaki zengin Amerikan mahalleleri, Amerikan evleri ve okyanus bölgesini sizlere göstermek için bir video hazırladım.

Work and Travel Not Ortalaması l Work and Travel Şirket Seçimi

Work and Travel not ortalaması ve Work and Travel şirket seçimi hakkında ufak bir video yaptım. Work and Travel nedir? Amerika'ya nasıl gelinir? videomun ikinci part'ı diyebiliriz.

İşte Work and Travel Tam Olarak Budur!

Her türlü mesleği görebilmek için aklımın bir köşesinde hep oyuncu olmak vardı. Work and Travel bana bunu görmeyi sağladı.

Work and Travel Nedir? Amerika’ya Nasıl Gidilir?

Sizlerden aldığım en çok sorulardan olan ''Work and Travel nedir?'' ve ''Amerika'ya nasıl gidilir?'' sorularını yanıtladım.

Amerika İş Hayatında Başarıya Götürecek Tüyolar

Work and Travel ile Amerika'ya ilk defa gelenler için Amerikan çalışma sisteminden biraz bahsetmek istiyorum.