Kapat
Toplam İçerik Okunma Sayısı

7.616

Toplam İçerik

17

Mine Çalışkan

Mine Caliskan

Turkey

Haz 2016 tarihinde katıldı


IELTS Nedir? | IELTS Sınavının 7 Avantajı

IELTS sınavı, İngilizce konuşanlarla birlikte ikinci dil olarak yeterliklerinin kanıtı olarak dünya çapında popülerdir. IELTS sınavına girmenin faydaları ve avantajları nelerdir?

Yurtdışında İngilizce Öğrenebileceğiniz 10 Üniversite

Yurtdışında eğitim almanın yabancı dil öğrenmeye büyük fayda sağladığını herkes bilir. Peki ya gerçek hedefin bu değilse?

Yurtdışı Eğitim Üzerine Söylenmiş 10 Efsane ve Söylenti

Yurtdışında eğitim ile ilgili birçok etrafta dolanan birçok efsane var. Bu sizler için önemli bir yaşam kararı ve bunu söylentilere kesinlikle dayandırmamalısınız.

10 Maddede Yabancı Dil Öğrenmenin Faydaları

Dünyada ne yazık ki herkes aynı dili kullanmıyor. Bu yüzden en az bir yabancı dil bilmemiz gerekiyor. İşte yabancı dil öğrenmenin faydaları.

İspanya’daki En İyi 10 İspanyolca Dil Okulu

İspanya'nın en iyi dil okulları listesini derlerken bir dizi faktörü göz önünde bulundurduk. İspanyolcayı en iyi öğreneceğiniz İspanya dil okullarını sizler için sıraladık.

Yurtdışında Kendinizi Çevrimiçi Korumanın 5 Yolu

Çoğu insan hayatını yurtdışına taşıdığında çevrimiçi veri korumasına dikkat etmeyi neredeyse ikinci planda bulundurmaktadır.

İspanya’nın Başkenti Madrid’de Eğitim Almanız için 10 Neden

İspanya'da öğrencilerin yaklaşık %30'u başkent Madrid'de eğitim alıyor. Madrid'de eğitim almak istemelerinin en büyük 10 nedeni sizler için sıraladık.

Çin’e Gittiğinizde Mutlaka Yapmanız Gereken 5 Harika Şey

Dünyanın en heyecan verici ülkelerinden biri olan Çin'e gittiğinizde ziyaret edebileceğiniz birçok turistik yerden en harika ve farklı deneyimlerden birkaçını sizin için hazırladım.

Tek Başına Seyahat Etmeniz için 5 Neden

Yalnız seyahat etmek, herkesin tercih etmediği ve iyi geçmediğini düşündüğü bir gezi türü olsa da insanın kendi gelişiminde inanılmaz faydası olmaktadır.

Erasmus Staj Yeri Bulmanızı Sağlayacak 7 Altın Tavsiye

Yurtdışı eğitim danışmanlığı firmasından bağımsız olarak kendi başınıza Erasmus staj yeri ayarlamak istiyorsanız bu adımları takip etmelisiniz.

Öğrenci Şehri Amsterdam’da Görmeniz Gereken 8 Yer

Hollanda'nın kültür ve resmi başkenti Amsterdam, birçok öğrencinin hayallerini süsleyen bir şehirdir. Peki Amsterdam'da nereleri görmeli?

Viyana’da Fethetmek İsteyeceğiniz 10 Müthiş Yer

Viyana, dünyada yaşanılır yerler arasında ilk sıralarda gelmektedir. Gerek mimari, gerekse kültürel açıdan Avrupa’nın en güzel şehirlerinden birinde görmeniz gereken yerler.

Seyahat Üzerine Söylenmiş 15 Etkileyici Söz

Belki de daha önce hiç duymadığınız okurken keyif alacağınız, seyahat etme tutkusuna kapılıp, hayallere dalıp yerinizde durmak istemeyeceğiniz o sözler.

Londra’da Öğrencilerin En Çok Check-in Yaptığı 17 Yer

Erasmus ve dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirlerin başında gelen Londra'ya gitmeden önce mutlaka incelemeniz gereken yerleri şöyle bir derledim.

Yurtdışında Yanınızda Mutlaka Bulundurmanız Gereken 5 Şey

Yurtdışına çıkarken heyecandan aklımıza gelmeyen önemli ama yanımızda bulundurmayı unuttuğumuz şeyler vardır. İşte 5 tanesi.

Amerika’da En Çok Fotoğraf Çekmek İsteyeceğiniz 10 Yer

Amerikan Rüyası’nı yaşamaya gittiniz, bu kadar uzak yol tepmişken müthiş yerler görüp inanılmaz fotoğraflar çekmeden olmaz! İşte Amerika’nın en iyi fotoğraf çekeceğiniz yerleri.

Erasmus’a Arkadaşınızla Gitmemeniz için 10 Önemli Neden

Erasmus'a arkadaşınızla birlikte gitmeyi düşünüyorsanız her şey düşündüğünüz gibi gitmeyebilir. Gelin birlikte neler olabileceğini görelim.