İsim
Beyza EMRE
Hakkında
Herkese Merhabalar,
Öncelikle biraz kendimden bahsedeyim. Ankara'da okuyorum. Endüstri Mühendisliği bölümü son sınıf öğrencisiyim. Aslen Balıkesir'in Erdek ilçesinde yaşamaktayım, yani ailem orada.
2. sınıfın yaz ayında yurt dışına ilk kez Work and Travel programıyla çıktım ve Amerika'ya gitme hayalimi böylelikle gerçekleştirmiş oldum. Edumag sitesinin 2016 yılında düzenlediği ulusal içerik yarışmasına katılmakla beraber Edumag sitesi ile de tanışmış oldum. O zamandan beri ara ara günlükler ve galeriler hazırlamaktayım.
Gezmeyi, yurt dışına çıkıp yeni yerler keşfetmeyi, yeni insanlarla tanışmayı çok seviyorum. Bu anlamda bayağı cesurum diyebilirim. Bir fırsat bulursam hiç kaçırmam, yanımda biri var mı yok mu bakmadan direkt giderim. Hayatta fırsatlar karşımıza hep çıkmaz sonuçta. Dolu dolu yaşamak lazım.
Sorusu olanlar bana instagram hesabımdan kolaylıkla ulaşabilirler. :)

YAZARIN İÇERİKLERİ

Sıkı Bir Maç Olsun: Work and Travel vs Dil Okulu

Başlıktan da tahmin edebileceğiniz gibi küçük bir Work and Travel (WAT) ve Yurtdışı Dil Okulu karşılaştırması olacak bu galeride. Birlikte kazananı belirleyeceğiz.

Amerika’dan İrlanda’ya Uzanan Burslu Dil Eğitimi Hikayem

EDUMAG'ın düzenlemiş olduğu ulusal içerik yarışmasına Amerika anılarımı yazdım. Yazdığım içerik derece aldı ve benim ödülüm de İrlanda'da 1 ay burslu dil okulu deneyimiydi.

“Yediğin İçtiğin Senin Olsun Sen Gördüklerini Anlat!” Diyenlere İrlanda’nın 10 Tonu

İrlanda'da geçirdiğim 1 ayın ardından İrlanda hakkında hem sizi çok şaşırtacak hem de beyin jimnastiği yaptıracak birkaç bilgi paylaştım.

Anlatılanıyla, Anlatılmayanıyla Work and Travel! (Benim Hikayem)

Katıldığım Work and Travel hakkında Amerika anılarından çok, anlatılmayan ve nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgi vereceğim.