YAZARIN İÇERİKLERİ

5 Adımda İngilizcenin Önemi ve Kazandırdıkları

İngilizce bana çok fazla şey kattı. Sizin için oturup liste yaptım. İşte İngilizcenin önemi ve kazandırdıklarına dair birkaç madde.

Türkiye ve Yurtdışında Dil Öğrenmek Arasındaki 7 Fark

Dil öğrenmek isteyenlerin aklını karıştıran en büyük soru işaretlerinden biri de nerede dil öğrenmek gerektiğidir.

Avrupa Seyahatlerinin Olmazsa Olmazları: Köprüler

Erasmus'ta çıktığım Avrupa seyahatlerinde en çok ilgimi çeken yerlerden biri de köprüler oldu.

IELTS Sınavı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Belki aramızda IELTS Sınavını bilmeyen arkadaşlarımız vardır. Size biraz IELTS sınavı ve bölümlerinden bahsetmek isterim.

Gezerken Para Harcamayı En Aza İndirecek 6 İpucu

Gezinizi bütçenize göre ayarlamak için her gideceğiniz yerin adım adım notunu tutun ve kabaca bir fiyat çıkarın ama tabi ki hala bütçenizi korumak için yapmanız gereken bazı şeyler var.

Yabancı Dilde Bilmeniz Gereken 13 Temel Cümle

Yabancı dil öğrenmek istiyorsanız bilmeniz gereken bazı temel cümle ve kalıplardan vardır. Akıcı bir dil için bu tüyolar size çok yardımcı olacaktır.

Liverpool’da Eğitim Almanız için 6 Neden

İngiltere'de eğitim almayı düşünüyorsunuz ama bir türlü hangi şehirde okuyacağınıza karar veremiyor musunuz? O halde size güzel bir önerimiz var: Liverpool.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Şirketine Başvurmak için 5 Neden

Yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerini dışarıdan sadece para tuzağı gibi görüp ön yargıyla yaklaşan insanlar o kadar fazla ki, insanlar kendi başına bilinçsizce yurtdışında eğitim almaya çalışıyor.

Polonya’da Görülmesi Gereken 5 Şehir

Erasmus yapan ya da yurtdışına giden öğrencilere Polonya'ya giderlerse tavsiye edeceğim beş şehirden bahsetmek istiyorum. Polonya'da görülmesi gereken şehirler.

6 Ay Polonya’da Erasmus Yaptığım Şehir: Katowice

Zaman zaman şikayet ettiğim ama döndükten sonra özlemle andığım bir şehir olur kendisi. Baştan almak gerekirse kaldığım yer konusunda ilk gittiğim günden beri çok şikayet ettim çünkü kaldığım yer merkezden yarım saat uzaklıktaydı ve gerçekten yapabileceğiniz pek fazla bir şey yoktu. Yaşadığım yer Katowice şehrinin Sosnowiec adında bir köyü mü olur desem küçük bir kasabası […]