İsim
Büşra Beşiroğlu
Hakkında
2016 yılında "Ulusal içerik yarışması" kapsamında Edumag.net üzerinde kategori birincisi olduktan sonra içerik oluşturmanın büyüsüne kapıldım.
Web Sayfası
busrabesiroglu.com

YAZARIN İÇERİKLERİ

Amerika’da Dil Okulu Tercih Etmeli mi?

İngilizce öğrenmek isteyenlerin Amerika'da dil okulu kararı hakkında değerlendirmesi gereken kriterlerden bahsettim.

Kadrajı ile Dünyayı Keşfetmek İsteyeceğiniz 40 Instagram Profili

Dünyayı keşfetmek için yollarda olan, gezen ve deneyimlerini Instagram hesaplarıyla bizlere ulaştıran ve tarzlarıyla bizlere ilham olan 40 Instagram hesabını araştırdık.

Günlük 50 TL ile Gezebileceğiniz 3 Ucuz Ülke

Her gün değişen kurlar neticesinde ucuz ülke ve seyahat terimi biraz soyut kalsa da bugünün kuruyla 50 TL ile gezebileceğiniz ülkeleri çıkardım.

Yabancı Dil Öğrenmenin 10 Kolay Yolu

Günümüzün en büyük dertlerinden biri olan yabancı dil öğrenmenin 10 kolay yolunu keşfettik desek? İşte yabancı dil öğrenmenin en kolay yolları.

Doğru Bildiğiniz Yanlışlar ile Niagara Şelalesi

Amerika ve Kanada arasında bir efsane olan Niagara Şelalesi, birçok kişi ve kitle tarafından çeşitli yorumlara mağruz kalmıştır.

Amerika’da Yapmamanız Gereken 5 Şey

Amerika'da yapmamanız gereken bazı davranışlara dikkat etmeniz gerekiyor ki, bu durumlarda ciddi cezalar/yaptırımlar sizleri bekliyor olabilir.

Yabancı Dil Öğrenmek için En İyi 18 Youtube Kanalı

İngilizce artık ikinci bir dil olarak algılanmıyor. Hal böyle oluca farklı bir yabancı dil öğrenme konusunda iş yine bizlere düşüyor. Yabancı dil öğrenebileceğiniz 18 youtube kanalını seçtik.

Evde İngilizce Konuşmayı Öğretecek En İyi 5 Youtuber

Evde İngilizce konuşmayı öğrenebildiğinizi fark etseydiniz, bugün çalışmaya başlar mıydınız? Gerçekten de evde oturduğunuz yerden "İngilizce" öğren!

Yurtdışı Dil Okulunda İlk Gün Nasıl Geçer?

Yurtdışı dil okulunda ilk gün yaşadığım heyecanı kelimelerle anlatamam. Ama belki o gün neler yapıldığını sizlere fotoğraflarımla birlikte anlatabilirim.

Amerika Hayalim Dil Okulu ile Gerçek Oldu!

Kings Education ile Amerika'da dil eğitimi bursu kazandım. Bu ödül çerçevesinde New Jersey eyaletinde Kings Education dil okulu ile Amerika hayalim gerçek oldu.

Valiz Hazırlama Konusunda Sizi Uzmanlaştıracak 5 Video

Yurtdışı seyahatine giderken valiz hazırlama konusunda işinizi çok kolaylaştıracak en iyi 5 videoyu bir araya getirdik. Hem kolay hem hızlı valiz hazırlama tüyolarını bulabilirsiniz.

Amerika’da Hayat Kurtaracak 10 Mobil Uygulama

Amerika'da işinize çok yarayacak en iyi 10 mobil uygulamayı araştırdık. Amerika planlarınızı yaparken uygulamalar listemize bir göz atın deriz.

Dünyanın En Hızlı ve En İyi Büyüyen 10 Üniversitesi

QS, dünya üniversiteleri arasından son 50 yılda kurulmuş olup, en hızlı ve en iyi büyüme gelişimini gösteren en iyi 100 üniversite listesini yayınladı.

Dünyanın En İyi 100 Üniversitesinden Birinde Erasmus Yapmaya Ne Dersin?

Erasmus programının belki de en güzel yanı, üniversite okurken okulunuzun dünyanın en iyi 100 üniversitesiyle bile ikili anlaşma sağlamış olma imkanı sunmasıdır.

Erasmus’a Gitmeden İncelemeniz Gereken 9 Website

Erasmus'a gitmeden önce bu websiteleri inceleyerek Erasmus programında geçireceğiniz zamanı daha az bütçe ile daha değerli hale getirin.

Amerika’da Gezilebilecek 10 Rüya Şehri 360° Farkıyla Keşfedin!

Amerika'nın en çok gezilen 10 şehrini 360 derece sanal gerçeklik ile keşfettik. Birbirinden farklı şehir arasından en iyileri sizler için listeledik.

7 Adımda Erasmus Sınavı Nasıl Kazanılır?

Üniversitelilerin hayali Erasmus, bize Avrupa'da ya öğrenim fırsatı ya da staj yapma imkanı sunar. Peki Erasmus sınavı nasıl kazanılır? Gelin birlikte bakalım.

Amerika’nın Suç Oranı En Yüksek 10 Şehri

Dünyanın iş liderlerinin ana sayfası olarak tanınmış olan Forbes Dergisi 2017 yılı için Amerika'nın en tehlikeli 10 şehrini listeledi.

Sosyal Medyada En Başarılı 5 Yurtdışı Dil Okulu

Sağlam bir dil eğitimi için yurtdışı dil okullarından kendimize uygun olanı seçmeliyiz. Bu yüzden sosyal medyada en başarılı olan 5 yurtdışı dil okulunu seçtik.

Türk Lirası’nın Değerli Olduğu 10 Ülke

Kurların çok yükseldiği günümüzde artık gideceğimiz ülkenin para birimine daha çok dikkat eder olduk. Biz de Türk Lirası'nın değerli olduğu ülkeleri araştırdık.