YAZARIN İÇERİKLERİ

Öğrencilere Çalışma İzni Veren 4 Ülke

Okurken çalışma izni alıp çalışabileceğiniz, hem ucuza okuyup hem de okul harçlığınızı çıkaracağınız ülkeler sıralandı.

IELTS ile İngilizce Becerinizi Mutlaka Test Etmeniz için 7 Neden

IELTS sınavı okulların ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu en bilinen İngilizce dil sınavlarından biridir. IELTS sınavına girmenin neden geleceğinizi güçlendireceğini öğrenelim.

IELTS Speaking Bölümünde Skorunuzu Arttıracak 6 Önemli Strateji

IELTS sınavı günümüzde yabancı dil hususunda en önemli sınavlardan bir tanesidir. IELTS Speaking, yani konuşma bölümü de en zor bölümü denebilir.

1 Aylık Burslu Londra Dil Okulu Günlüğüm

Burslu kazandığım Londra dil okulu ödülü ile eylül ayında EC Londra dil okulu merkezinde dil eğitimi aldım.

En Ucuz Otel Bulmanın 6 Pek Bilinmeyen Yöntemi

Tatil bütçenizin büyük bir kısmı hiç şüphesiz otel konaklamasına ayrılmaktadır. Otel konaklamanızı en ucuza getireceğiniz bu yöntemlerle seyahatinizi daha rahat planlayabilirsiniz.

Yurtdışı Seyahatinizde Dolandırılmamak için Dikkat Etmeniz Gereken 10 Sahtekârlık

Yurtdışında başınıza gelebilecek dolandırıcılık olaylarını derledik. Dolandırıcıların yöntemlerini ve bunlardan kaçınmak için neler yapmanız gerektiğini açıklıyoruz!

İş Görüşmelerinde Başarılı Olmanız için 10 Stratejik İpucu

İş görüşmesi, öğrenilen bir beceridir ve iş görüşmelerinde harika bir ilk izlenim yaratmanın ikinci bir şansı yoktur. İş görüşmelerinizde size faydalı olacak 10 ipucunu derledim.

İrlanda Hakkında Sizi Şaşırtacak 6 Gerçek

Yeşillerle örtülü güzelliği ve sıcakkanlı insanlarıyla bildiğimiz İrlanda hakkında muhtemelen ilk kez duyacağınız bazı gerçekleri sizlerle paylaştım.

Yakında Mezun Olacakların Hemen Yapması Gereken 7 Şey

Mezun olduktan sonraki stres verici telaşı yaşamamak ve iş hayatına hazır olmanız için hemen yapmanız gereken birkaç şeyi sizlerle paylaştık.

Gece Hayatı ile Ünlü 6 Muhteşem Şehir

Dünyanın bazı şehirleri, tüm doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra yalnızca ünlü gece hayatı için bile ziyaret edilmeyi hak ediyor.

Uzun Yolculuklarda Sıkılmanızı Önleyecek 5 Faydalı Uygulama

Uzun bir yolculuğa çıkıyorsanız yolculuk sırasında sıkılmanız çok olası bir durumdur. Ancak bazı mobil uygulamalarla internet olmadan da internetli bir seyahat mümkün.

İngiltere’de İngilizce Pratik Yapabileceğiniz 9 Yer

Eğer İngiltere’de İngilizce öğreniyorsanız, yeteneklerinizi geliştirmek için birçok yer var. Sizler için İngilizce konuşma pratiği yapabileceğiniz yerleri bu yazıda topladık.

Londra’da Ücretsiz Yapılabilecek 101 Şey

Bütçeniz çok iyi olmadığında bile Londra'da yapılabilecek onlarca şey var. Biraz cüzdanınızı dinlendirerek Londra'da ücretsiz yapabileceğiniz 101 şeyi hazırladık.

Londra’nın En İyi 12 Market ve Bit Pazarı

Londra'da ucuza alışveriş yapabileceğiniz market ve bit pazarlarının listesini yaptık. Aradığınız her şey için bu en iyi marketlere mutlaka gitmek isteyeceksiniz.

İngiltere’de Size Tasarruf Ettirecek 8 Tüyo

İngiltere ve Londra'da öyle uygun fiyatlı alternatifler var ki pahalı seçeneklerden daha eğlenceli! Gelin İngiltere'de hesaplı yaşamanızı sağlayacak ipuçlarını değerlendirelim.

Dünya Tarihine Dalacağınız Londra’nın En İyi 10 Müzesi

Londra müze konusunda dünyada tam bir kültür ve sanat merkezi! 100'den fazla müzesi arasından sizler için Londra'nın en iyi 10 müzesini derledik.

İngiltere’de Yaşam Giderleri

İngiltere'ye gidecekler için İngiltere yaşam masraflarını hazırladım. Restoran, market, ulaşım, konaklama ve giyim gibi genel yaşam ücretlerini bulabileceksiniz.

Yeni Bir Dil Öğrenmenin 8 Muhteşem Faydası

Yeni bir dil öğrenmek sadece iş başvurusu yaparken kariyerinizde fırsat sunmakla kalmayacak, aynı zamanda beyin yapınızı da değiştirecek. Nasıl mı?

İrlanda’da Eğitim Almanız için 10 Müthiş Neden

İrlanda'da eğitim almayı düşünenler ve merak edenler; işte yeşil ülke İrlanda'da eğitim almanız için 10 neden.

İsveç’te Eğitim Almanız için 10 Harika Neden

Dünyanın en iyi üniversitelerine sahip İsveç'te başarılı eğitim geleneğinin bir parçası olmanız için 10 muhteşem neden.

Uzakdoğu’nun Yıldızı Singapur’da Görmeniz Gereken 10 Yer

Singapur'da sizi hayran bırakacak yerler mi tanımak istiyorsunuz? İşte Uzakdoğu'nun yıldızı Singapur'da sizi şaşırtacak güzellikteki 10 yer.

Uçakla Yolculuk Yapanların Yaşadığı 12 Şey

Uçak seyahati yaparken hepimizin aklından geçen garip düşünceler ya da yaşamış olduğumuz güzel hatıralar vardır. İşte onlardan 12 tanesi.

Ukrayna’nın Tarih Kokan Şehri Lviv’de Görmeniz Gereken 10 Yer

Ukrayna'nın tarih kokan şehri Lviv, çok para harcamadan gezmek istiyorsanız yerinde bir tercih olacak. İşte Lviv'in en turistik yerleri.

St. Petersburg Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

Rusya'nın gezmesi en keyifli şehir olan St. Petersburg'a gitmeyi mi düşünüyorsunuz? St. Petersburg hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için yazdım.

Rusya’nın İncisi St. Petersburg’da Görmeniz Gereken 10 Yer

Rusya'nın incisi St. Petersburg'a gittiniz. Biraz kültürlenmek için farklı yerler gezip, farklı eserler görmek istiyorsunuz. İşte aklınızı başınızdan alacak 10 şahane yer.

2016 Sıralamasına Göre Birleşik Krallık’ın En İyi 10 Üniversitesi

Dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamalasında 2016 yılında Birleşik Krallık'ta bulunan en iyi üniversite ve kolejler listesinde ilk 10 üniversite şu şekilde.