İsim
Merve Yılmaz
Hakkında
Life is a tragedy full of joy!

YAZARIN İÇERİKLERİ

Malta’ya Dil Eğitimine Gitmek için 10 Sebep

Neden eğitim için Malta’ya gidebileceğinize dair bizim 10 sebebimiz var, buyurun okumaya başlayalım.

Yurtdışında En Uygun Bütçe ile Nasıl Okunur?

İster lise veya üniversite isterse de yabancı dil öğrenme amaçlı olsun pek çok öğrencinin hayallerini yurtdışında okumak süslüyor.

Work and Travel Meslekleri ve Bu İşleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Amerika’da birkaç ay boyunca yaşayıp, hem para kazandığınız hem gezdiğiniz Work and Travel programına gitmeden önce gözden geçirmeniz gereken birçok konu bulunuyor.

Erasmus Yurtdışı Eğitim Mülakatı Nasıl Olur?

Erasmus sözlü mülakatları stresin azami düzeye çıktığı, heyecanın zirve yaptığı süreçtir. Bundan dolayı mülakatla ilgili ön bilgilere sahip olmak gerekir.

Malta Dil Okulu Öğrencilerine Çalışma İzni Başladı!

Malta'da dil eğitimi alacaklara uzun zamandır beklenen haber geldi! Malta, artık dil okuluna gidecek öğrencilere çalışma izni veriyor.

Yurtdışında Üniversite Eğitimi Almak

Almanya ve İngiltere gibi ülkelerde eğitim almanın çok zengin olmayı gerektirdiğini düşünüyorsanız, hazırladığımız makaleyi okuduktan sonra bu düşünceniz değişecektir.

Work and Travel Nedir? Nasıl Yapılır? Programın Maliyeti

Work and Travel, dünyanın öbür ucunda çalışıp farklı kültürlerle buluşmanızı ve doyasıya seyahat etmenizi sağlayan bir fırsat.

Work and Travel’da Mutluluğun Şifresi: Anı Yaşamak

Work and Travel programı ile Amerika'ya giden Litvanyalı öğrencilerin çektiği mutluluk ve eğlence dolu bir video. Bunun şifresi ise anı yaşamak.

Yurtdışındaki Yaz Okulları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ebeveynler, yaz tatilinin eğlenceli olduğu kadar verimli de geçmesini ister. Bunun için tasarlanmış olan yaz okulları, ülkemizde ve yurtdışında hizmet vermektedir.

Amerika’ya İlk Defa Gidecek Olanların Mutlaka Bilmesi Gereken 17 Bilgi

Bambaşka bir ülke olan Amerika'ya gittiğinizde "nasıl yani?!" dememek için seyahat öncesi bu küçük tüyoları bilmeniz şart.

Amerika’daki Outlet Fiyatları

Amerika'daki Outlet mağazalarını gezip markaların oralardaki fiyatlarını enine boyuna incelediği bir video serisi yayınlandı.

Yalnız Seyahat Eden Gezginlerin Fotoğraftan Mahrum Kalmamaları için 12 İpucu

Kendinize özel fotoğrafçı tutmanıza gerek yok! Birkaç püf noktaya dikkat ederek ve yolculuğunuza hazırlıklı başlayarak siz de harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

Erasmus : Avrupa’da Kızlar Teklif Ediyormuş #Stolk

Türk üniversite öğrencilerinin Avrupa sınavı : Erasmus! Aslında Erasmus Avrupa'da kızlar teklif ediyormuş önermesinin ötesinde bir program.

Akdeniz’in Sevimli Adası: Malta

Beş adanın en büyüğü Malta. Oldukça düz. Bu yüzden sokaklarını yürüyerek keşfetmek mümkün. Malta’ya gitmişken deniz ürünlerinin tadını çıkarmayı ihmal etmeyin.

Work and Travel Gezisi: ”Hayatımda Gördüğüm En Şaşırtıcı Manzara”

Work and Travel öğrencisinin Amerika'nın batı yakasındaki klibine eşlik ediyoruz. Hayatındaki en iyi manzaralara tanıklık ettiğini söylüyor.

Amerika’da Mutlaka Görmeniz Gereken 26 Nefes Kesici Yer

En iyi seyahat uzmanlarının seçtiği Dünyada Görülmesi Gereken En İyi 500 Yer listesindeki ABD'nin en iyi yerlerini sizler için sıraladık.

Yabancı Dil Öğrenebileceğiniz En İyi 10 Mobil Uygulama

Yeni bir dil öğrenmenin çeşitli zorlukları olabiliyor. Kelime dağarcığı, dil bilgisi ve diğer bilgileri öğrenmeye çalıştığınız süreçte çeşitli kaynaklara ihtiyaç olabiliyor.

Amerika’da Alışveriş

Work and Travel programı ile yaz tatillerini Amerika’da geçirecek olan öğrenciler için bu program Amerika’daki alışveriş çılgınlığıdır diyebiliriz.

Amerika’da Araba Kiralama ve Ehliyet

Amerika’da araba kiralama kesinlikle Türkiye’den daha kolay daha ucuz daha pratik daha mantıklı. Üstelik daha güzel arabalar kiralayabilirsiniz.

2016 Yılında Instagram’da En Çok Fotoğraflanan 20 Yer

2016 yılında Instagram üzerinde en çok paylaşımı yapılan 20 lokasyon huzurlarınızda...