Yurtdışı Eğitim Düşünenlerin StudyExpo Fuarı’na Katılması için 10 Neden

Yurtdışı Eğitim Düşünenlerin StudyExpo Fuarı’na Katılması için 10 Neden

StudyExpo Fuarları, Türkiye’de her yıl düzenlenen yurtdışı eğitim fuarları arasına bu yıl bambaşka bir konseptle dahil oluyor. Diğerlerinden farklı olacak bu yurtdışı eğitim fuarına neden mutlaka katılmanız gerektiğini sizler için hazırladık.

Konsept fuarcılık ile farklı fuar deneyimleri yaşarsınız.

StudyExpo, sektöre “Konsept Fuarcılık” anlayışını getirerek, belirlenmiş tek bir hedef kitleye, direkt ve etkin şekilde tanıtım yapma imkanı sağlıyor. Yılda iki kez olmak üzere; ilkbaharda dil okulları ve yaz okulları fuarı, sonbaharda ise akademik programları üzerine fuarlar düzenler.

Sadece yurtdışı eğitim fuarı olması aklınızı karıştırmaz.

”Konsept fuarcılık” anlayışının getirdiği bir yenilik olarak sadece ilgilendiğiniz programa yönelik fuar organizasyonu düzenlenir. Böylece belli bir amaç ve hedef doğrultusunda araştırma için gittiğiniz fuarda aklınızı bulandıracak başka programlarla karşılaşmazsınız.

Örneğin, StudyExpo Dil Okulları ve Yaz Okulları Fuarı’nda sadece yurtdışındaki dil okulları ve yaz okulları yer alır; lisans, yüksek lisans, staj, work and travel gibi programlar bulunmaz.

Dünya çapında en prestijli kurumlar ayağınıza gelir.

Amerika veya İngiltere gibi yurtdışında yer alan eğitim kurumlarına e-mail göndermek ya da o kurumlardan yetkililere ulaşmaya çalışmak yurtdışı eğitim fuarları sayesinde çok kolaylaşıyor. StudyExpo, dünyanın en seçkin dil okullarını ve üniversitelerini Türkiye’ye getiriyor.

Örneğin StudyExpo Dil Okulları ve Yaz Okulları Fuarına; İngiltere, ABD, Kanada, İrlanda, Güney Afrika, Fransa, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Almanya, Fransa, İspanya, İsviçre, İtalya, Rusya, Japonya gibi ülkelerden dil okulları katılıyor.

Ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Fuarda görüştüğünüz tüm dil okulları ve yaz okulları için ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Fuarda tüm gün etkinliklere katılabilirsiniz.

StudyExpo fuarları, “Tam Gün Etkinlikler” içerir. Etkinliklerde çok sayıda seminer, panel, yarışma ve gösteriye yer verilir. Bu sayede fuar alanında daha keyifli, verimli ve sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

Resmi okul temsilcileriyle yüz yüze görüşebilirsiniz.

Gitmek istediğiniz ülke, şehir, üniversite veya dil okullarından gelen resmi temsilcilerle yüz yüze görüşme fırsatı yakalarsınız. Böylece hayalini kurduğunuz okul ve ülkelerin yaşam koşulları hakkında birinci ağızdan bilgiler alabilir, aklınıza takılan sorulara cevaplar alabilirsiniz.

Fuarda %40’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

StudyExpo fuarlarına katılacak yabancı okullar, öğrencilere birebir görüşme fırsatı sunmakla kalmayıp eğitim programları ve konaklama gibi çeşitli konularda %40’a varan indirimler sağlar. Bu indirimlerden faydalanmanın en iyi yolu gitmek istediğiniz okulların standında bilgilerinizi paylaşmanız olacaktır.

Fuar alanında sadece okullarla karşılaşırsınız.

StudyExpo’yu diğer fuarlardan ayıran bir diğer özelliği de “Acente Dostu” olmasıdır. Fuarda hiçbir yurtdışı eğitim danışmanlık firmasının standı yer almaz. Danışmanlık firmalarının okullarla beraber fuara katılmaları teşvik edilir. Böylece birkaç acentenin fuar alanını domine etmesinin önüne geçilerek okullara daha fazla yer verilir.

Size en yakın 3 şehirden birinde fuara katılabilirsiniz.

Dünyanın en iyi okulları cazip indirimlerle Türkiye’ye gelir de biz onları görmek için şehir değiştirmez miyiz! Türkiye’nin en geniş katılımlı etkinliği, 3 büyük şehir olan İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleşeceği için size en yakın olan şehirdeki fuara katılabilirsiniz.

Fuara ücretsiz katılabilirsiniz, davetiyenizi hemen alın!

Kısacası, yabancı dilini geliştirmek veya yeni bir dil öğrenmek ya da kariyer hedeflerinize daha hızlı koşmak istiyorsanız bu fuarları kaçırmayın, dileğiniz gerçek olsun!

Fuar takvimi ve ücretsiz online davetiyesine StudyExpo Yurtdışı Eğitim Fuarı Başlıyor! haberinden ulaşabilirsiniz.


%30'a varan indirimlerle İngiltere'de İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın


YAZAR HAKKINDA
EDUMAG

EDUMAG size keyifli ve yararlı yurtdışı eğitim içerikleri sunan bir sosyal içerik platformudur.