StudyExpo Yurtdışı Eğitim Fuarı Başlıyor!

StudyExpo Yurtdışı Eğitim Fuarı Başlıyor!

Dünyanın dört bir yanından gelen en iyi dil okulları, yabancı dilini geliştirmek veya yeni bir dil öğrenmek ya da kariyer hedeflerine ulaşmak isteyenler için StudyExpo Yurtdışı Eğitim Fuarı‘nda öğrencilerle buluşuyor.

Türkiye’nin yenilikçi yurtdışı eğitim fuarı StudyExpo, her yıl iki ayrı dönemde, iki farklı konseptte düzenleniyor. İlkbaharda dil ve yaz okulları fuarı, sonbaharda ise akademik programlar fuarı ile sürüyor.

Her yıl olduğu gibi StudyExpo Yurtdışı Eğitim Fuarı; öğrencilere dünyanın en iyi okullarından gelen okul temsilcileriyle yüz yüze görüşüp bilgi alma imkanı sağlayacak.

Geleceğini sen seç! Bir adım öne geç…

İngiltere, Kanada, Amerika, Avustralya, İrlanda, Malta, İsviçre, Hollanda, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Macaristan, Çin ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden onlarca okul fuara katılacak. Ayrıca, Türkiye’den de çeşitli kurumlar fuarda olacak.

Kişisel gelişim ve kariyer seminerleri’nin de verileceği fuarda çeşitli etkinlikler ve ödüllü yarışmalar da yer alacak. Üstelik fuar süresince, katılımcı yurtdışı eğitim kurumları tarafından cazip fırsatlar ve indirimler sunulacak.

‘Peki StudyExpo yurtdışı eğitim fuarı nerede’ diye merak ediyorsanız aşağıda bulabilirsiniz.


StudyExpo Fuar Takvimi – 2019 İlkbahar

StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulu Fuarı

23-24 Şubat 2019 : 13:00 – 18:00 – İstanbul (Avrupa) – Hilton İstanbul

26 Şubat 2019 : 13:00 – 18:00 – Ankara – Sheraton Ankara

28 Şubat 2019 : 13:00 – 18:00 – İzmir – Hilton İzmir

2-3 Mart 2019 : 13:00 – 18:00 – İstanbul (Anadolu) – Hilton Kozyatağı


Yurtdışı dil ve yaz okulu fuarı başlıyor! Ücretsiz online davetiyenizi buradan alın!


%30'a varan indirimlerle yurtdışında İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın
YAZAR HAKKINDA
Nuri Demiroğlu

EDUMAG Editörü