Vize ve Seyahat

Ana Sayfa Vize ve Seyahat
Yurt dışına çıkma planlarınızdan vizeye, bavul hazırlığınızdan varışınıza kadar birçok konuda yararlı bilgiler bulabilirsiniz.
video

Amerika’ya Ayak Bastım! Havaalanı, Uber ve Çalışacağım Yere Varış

Work&Travel seyahatim bitti ve Amerika'ya sağ salim ayak bastım. Amerika'ya inişim, havalanında gece, uber ve çalışacağım yere varışta çektiğim videolarımı sizlerle paylaştım.
video

Work and Travel : Amerika Yolculuğu Başlasın!

4 Aylık Work&Travel macerası 10 haziran itibariyle başladı. 2 aktarmalı 23 saatlik bir yolculuk olacak ama orada bizi bekleyenler ile kıyaslanamaz.
video

Work & Travel Bavulum

Work and Travel ile Amerika’ya Gidiyorum! videomun ardından Amerika'ya giderken hazırladığım bavulu da sizlerle paylaşmak istedim.

ABD Vize Başvurularında Sosyal Medya Hesaplarını İsteyecek

Başkan Trump tarafından ulusal güvenlik gerekçesiyle sıkılaştırılan göçmen politikalarından Amerika vize başvuruları da nasibini aldı.

Ucuz Uçak Bileti Almak için Nelere Dikkat Etmeli!

Ucuz uçak bileti almak için illa çok erken tarihte almak gerekmiyor. İşte bazı ufak tüyolar...

Amerika Vizesi Almak Çok Kolay!

Yazın Amerika'da dil okulu ve Work and Travel planı olan herkesin ilk önce Amerika vizesi alması gerekiyor. İşte Amerika vizesi almanızı kolaylaştıracak yollar.
video

Work and Travel Vize Görüşmesinde Neler Oldu? Vizeyi Aldık Mı?

Work and Travel vize görüşmesinde neler oldu? Vizeyi aldık mı? WAT için başvurduğumuz Amerika J1 vizesi görüşmesinde nelere dikkat etmelisiniz.

12 Adımda Work and Travel Bavul Hazırlığı

Work and Travel ile Amerika'ya giderken bavul hazırlama, kolay gibi gözüken ama en çok düşündüren şeylerden biridir. Bavula neler koymalıyız? Yanımıza neler almalıyız?

Yurtdışına İlk Kez Çıkacaklara 16 Önemli Tavsiye

Yurtdışına çıkmak başlı başına bir heyecan ve hafif stresli bir iştir. Hele bir de ilk kez yurtdışına çıkacaksanız eliniz ayağınıza dolanabilir. Bu tavsiyeleri tam da bunun için yazdım.

Seyahatlerde İşinize Çok Yarayacak 10 Önemli Eşya

Seyahate çıktığınızda hırsızlıktan tutun da hastalığa kadar birçok zor durumla karşılaşmamız mümkün. Dolayısıyla yanımıza alacağımız eşyaları iyi planlamamız gerek.

Schengen Vizesi İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Schengen vizesi ücreti, bu vizenin nasıl ve nereden alınacağı konuları ile ilgili sorulara kısaca yanıt vermeye çalışalım.

Work and Travel ile Amerika’ya Giderken Ne Tür Vize Alınır?

Work and Travel programına katılmak için almanız gerekli olan vizenin ismi J1 vizesidir. Fakat bu vize alması çok zor bir vize türü değildir.

Ucuz Uçak Bileti ve Tatil Rezervasyonu için İpuçları

Uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama, seyahat arama, online yolculuk platformunun önde gelen firmaları, en uygun tercih için ipuçları verecek istatistikler yayınladılar.

Ucuz Uçak Bileti Satın Almanın İncelikleri

Uçak biletlerini satın almak artık daha da kolaylaştı. İnternet, mobil uygulamalar, acenteler ve havalimanı ofisleri derken bilet alabileceğimiz kanalların sayısı da arttı.

Work and Travel’a Hazırlık: Pasaport ve Vize İşlemleri

Work and Travel programında en önemli noktalardan biri de pasaport ve vize işlemleridir. Hangi pasaport ve hangi vizeyle Amerika'daki bu programdan yararlanabileceğinizi iyi bilmelisiniz.

Amerika Vizesiyle Meksika’ya Gidilir Mi?

Amerika vizesiyle Meksika’ya gidilir mi sorusu hemen her ABD vizesi olan kişi tarafından merak edilmektedir.

Uzun Yolculuklarda Sıkılmanızı Önleyecek 5 Faydalı Uygulama

Uzun bir yolculuğa çıkıyorsanız yolculuk sırasında sıkılmanız çok olası bir durumdur. Ancak bazı mobil uygulamalarla internet olmadan da internetli bir seyahat mümkün.

İngiltere Vizesi ile İrlanda’ya Gidilir Mi?

İrlanda'ya İngiltere vizesiyle girilir mi? İrlanda vize ücretleri ne kadar? Schengen vizesiyle İrlanda'ya gidilir mi? Türden merak edilenleri cevapladık.

Amerika Birleşik Devletleri için Nasıl Vize Alınır?

Amerika Birleşik Devletleri dünyanın en çok ticari ve turistik vize başvurusu yapılan ülkelerinden biridir.

Uçak Biletinde İndirim Zamanı

Sezondan 4-6 ay öncesi yapılan uçak bileti kampanyaları, yolculara diledikleri yerlere çok düşük bedellerle uçma imkanı sağlıyor.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin