Yurtdışında Dil Okulu

Ana Sayfa Yurtdışında Dil Okulu
Araştırma sürecinizde ülkeler, şehirler ve dil okullarıyla ilgili; gitme sürecinde, vize ve seyahatle ilgili; yurt dışındayken de, konaklama, yeme-içme, ulaşım ve eğlence ile ilgili içerikler hayatınızı çok kolaylaştıracak.

Malta Dil Okulu Günlüğüm ve Malta Serüvenim

İngilizcemi geliştirmek için iki seçenek vardı önümde; WAT ve dil okulu. Malta dil okulu hiç aklımda yoktu. Sonra neler oldu, sizlere anlattım.

”Yılın En Başarılı Dil Okulu” Ödülleri Sahiplerini Buldu!

UED'nin düzenlediği 2017 en iyi dil okulu ödülleri sahiplerini buldu. Türk öğrenciler ve eğitim danışmanlık şirketleri tarafından seçilen en iyi yurtdışı dil okulları şöyle.

Oxford’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 8 Dil Okulu

Oxford dil okulu araştıranlara dil okullarını değerlendirdik. İngiltere'nin zengin akademik tarihine sahip Oxford'daki en iyi dil okullarını sizin için sıraladık.

Yurtdışında Eğitim Alacak Öğrenciler Rotayı İngiltere’ye Çevirdi

Türk öğrencileri, rotalarını yaklaşık 800 milyon dolar eğitim harcaması yaptıkları ABD'den İngiltere'ye çevirmeye başladı.

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor!

Yurtdışında eğitime gitmeyi planlayan gençler için yaklaşık 25 ülkeden 200 üniversite ve kurum 31. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı'na geliyor!
video

Work and Travel, Erasmus ve Dil Okulu Nedir? Hangisi Daha İyi?

Work and Travel mı, Erasmus mu, yoksa Dil Okulu mu seçilmeli? Hangisi daha iyi? Her yıl gittiğim bu tecrübelerimi sizlerle paylaştım.

Malta Dil Okulları Hakkında Bilmeniz Gereken Önemli Detaylar

Malta dil okulları son yıllarda en çok tercih edilen okullardan biri olmayı başarmış gözüküyor.

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor!

Yurtdışında eğitim almayı planlayan gençleri üniversite ve okullarla buluşturan Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları başlıyor.

Danışman Gözünden 3 Farklı Şehirde İngiltere Dil Okulu

En iyi İngiltere dil okulu adaylarından St Giles dil okulunun İngiltere'deki tüm şubelerini gezdim. Sizlere bu dil okulu hakkında taze taze bilgiler verdim.

İngiltere’de Eğitim Günleri Etkinliği Başlıyor!

British Council, her yıl öğrencileri, velileri, eğitim danışmanlarını ve İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler ve İngiltere'den eğitim kurumlarını bir araya getiriyor.

2017 En İyi İngilizce Dil Okulu Ödülü Açıklandı!

Yurtdışı eğitim sektöründen binlerce seçmenin katıldığı Study Travel Magazine Ödülleri'nde yılın en iyi İngilizce dil okulu belli oldu.

2017 Yurtdışı Eğitim Oscarı Türk Acentasının Oldu!

Uluslararası eğitim sektörünün oscarları dağıtıldı! Bu yıl yurtdışı eğitim acentası dalında ülkemize yeni bir ödülün geldiğini gururla duyurmaktayız.

İspanya’daki En İyi 10 İspanyolca Dil Okulu

İspanya'nın en iyi dil okulları listesini derlerken bir dizi faktörü göz önünde bulundurduk. İspanyolcayı en iyi öğreneceğiniz İspanya dil okullarını sizler için sıraladık.

Üniversite Hazırlık Sınıfı Nasıl Geçilir?

Üniversitelerin hazırlık muafiyet sınavına giren öğrenciler İngilizce seviyelerine rağmen hazırlık atlama sınavlarını geçmekte zorluk çekiyorlar.

Dünyada En Çok Konuşulan 5 Dil

Dünyada en çok konuşulan diller sıralaması nasıl? Sizce Türkçe kaçıncı sırada? Konuşulan dil nüfusla doğru orantılı mı? Soruların cevabı için sizi böyle alayım.

Sosyal Medyada En Başarılı 5 Yurtdışı Dil Okulu

Sağlam bir dil eğitimi için yurtdışı dil okullarından kendimize uygun olanı seçmeliyiz. Bu yüzden sosyal medyada en başarılı olan 5 yurtdışı dil okulunu seçtik.
video

am Language Studio Dil Okulu – Malta

Malta’da dil eğitimi veren yurtdışı dil okulları arasındaki am Language Studio, her yeni gelen öğrencisini nasıl karşıladığını kısa bir videoyla özetlemiş.

Kanada’da Suriyeli Öğrencilere Tam Burs!

ILAC İngilizce Dil Okulu ve Daughters for Life vakfı iş birliği ile ilk misafirleri olan 5 Suriyeli kız öğrenciyi Kanada Toronto Havaalanı’nda karşıladı.

Dil Eğitimleri Daha Da Önemli Hale Geliyor

Ülkemizde gitgide yurtdışı ile farklı bağlantılar yaşanırken, dil eğitimleri git gide önemini arttırıyor. Özellikle son yıllarda İngilizce ile başlayan dil önemi, artmaya devam ediyor.

Kanada’da Dil Eğitimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kanada dil eğitimi için seçilecek en güzel ülkelerden birisi olmaktadır. İngilizce dilinin konuşulduğu bu ülkede oldukça büyük okul ve eğitim yuvaları bulunmaktadır.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin