İÇERİKLERİ FİLTRELEYİN

  • Konular

  • Lokasyonlar

  • İçerik Tipleri

  • İçerik Rozetleri

  • XFİLTRELERİ TEMİZLE

Yurtdışında Dil Okulu

Ana Sayfa Yurtdışında Dil Okulu
Araştırma sürecinizde ülkeler, şehirler ve dil okullarıyla ilgili; gitme sürecinde, vize ve seyahatle ilgili; yurt dışındayken de, konaklama, yeme-içme, ulaşım ve eğlence ile ilgili içerikler hayatınızı çok kolaylaştıracak.

Fransızca Dil Eğitimi için Neler Yapılabilir?

İngilizce, yabancı dil konusunda en çok tercih edilen dil olsa da sıralamalarda Fransızca dilini görmek de mümkündür.

Malta Dil Okulları ile Kaliteli İngilizce Dil Eğitimi

Küçük bir ada olan Malta'da tatil yaparken yabancı dilinizi de ilerleteceksiniz. Malta dil okulları, yaz ayınızı neşeli geçireceği gibi dil seviyenizi ilerletecektir.

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında Burs ve Özel İndirimler Sizi Bekliyor

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor! Daha iyi bir iş, daha iyi bir maaş ve daha iyi bir gelecek isteyen gençler, yurtdışında eğitim almak için yollara düşüyor.

İngilizce Öğreniminde Başarıyı Yakalamanın En Pratik Yolu

Yurtdışı dil okulları, dil eğitimi için en çok tercih edilen eğitim kurumlardan. İngiltere dil okulları birçok İngilizce konuşulan ülke arasında oldukça avantajlı durumda.

Gençler Sosyal Medyada Yurtdışı Eğitim Kazanmak için Yarışacak!

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları kapsamında gençler sosyal medya yarışmalarıyla yurtdışında eğitim kazanma şansı yakalayacak.

Yurtdışı Eğitim Fuarları İnternet Ortamına Taşındı!

Endless Fairs, online fuarcılık hizmeti ile Türkiye'de her yıl düzenlenen yurtdışı eğitim fuarlarına katılmakta zorluk yaşayan öğrencilerin imdadına yetişiyor.

Gençler Daha İyi Bir Gelecek için Yola Çıkıyor!

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor! Daha iyi bir iş, daha iyi bir maaş ve daha iyi bir gelecek isteyen gençler, yurtdışında eğitim almak için yollara düşüyor.

İngiltere’de Dil Eğitimi ve Dil Okulları

İngilizcenin ana yurdu olan İngiltere, İngilizce dil eğitimi denince akla gelen ilk ülkedir. İngilizce öğrenmek için pratik yapmak çok önemlidir.

Yurtdışı Eğitimin Önemli Avantajları Neler?

Yurtdışında eğitimin önemi son zamanlarda yurtdışı eğitim hayali kuran öğrencilerin en çok konuştuğu konu haline geldi.

Kanada Günlüğüm: Yeni Başlangıçlara Merhaba!

Kimsenin beni tanımadığı yerde yeni bir başlangıç yapmak için kendimi dünyanın en yaşanılası şehri olan Toronto’da buldum..

Yurtdışında Eğitim Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Eğitim insan yaşamındaki en önemli konulardan birisi ve günümüzde birçok insan artık yurt içinde değil, yurtdışında eğitim almayı tercih ediyor.

Malta’da Dil Okulu mu? Alırım Bi Dal!

Aylarca, haftalarca süren araştırmaların sonunda Malta'daki bir dil okulunda 24 hafta dil eğitimi aldım. Siz de karar vermekte zorlanıyorsanız doğru adrestesiniz.

Dil Okulu mu? Work and Travel mı? Yoksa Erasmus mu?

Work and Travel, dil eğitimi ve Erasmus deneyimlerimden yola çıkarak bu programların en iyi yönlerini sizler için ortaya çıkardım.

Cambridge Dil Eğitimi Günlüğü

Bildiğiniz üzere EDUMAG İçerik Yarışması'nda kategori birincisi olarak Yurtdışı dil eğitimi ödülü kazanmıştım. Cambridge'deki Kaplan dil okulunda bu hakkımı kullandım.

Malta Dil Okulları Hakkında Bilgiler

Yabancı dil öğrenmek günümüzde zorunlu hale gelmiştir. Dilbilgisini bilmek yeterli olmamakta, iyi derecede konuşup, yazıyor ve okuyor olmak da gerekmektedir.

StudyExpo Fuarı ile İngiltere’ye Gidecek 10 Kişiden Biri Siz Olun!

Yurtdışında eğitim düşünen öğrencilerin heyecanla beklediği StudyExpo fuarı 10 kişiyi İngiltere'de dil eğitimine gönderiyor.

Türkiye’nin Farklı Konseptteki Yeni Yurtdışı Eğitim Fuarı: StudyExpo

Türkiye'de yepyeni bir yurtdışı eğitim fuarı faaliyete geçiyor. İlki bu yıl gerçekleşecek olan StudyExpo Yurtdışı Eğitim Fuarı, konsept olarak diğer fuarlardan daha farklı olacak.

Güvenilir Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Şirketleri

Türkiye'de yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti veren onlarca şirket bulunmaktadır. Ancak kayıt alma yetkisine sahip olan her danışmanlık şirketi aynı zamanda güvenilir şirket demek değildir.

2017’de Kaçırmamanız Gereken En İyi Yurtdışı Eğitim Fuarları

Kariyerimize ve yurtdışı eğitim hayallerimize uzanırken yurtdışı eğitim danışmanlık şirketleri dışında en çok yardım aldığımız yerler yurtdışı eğitim fuarları oluyor.

Dil Eğitimi ve Akademik İngilizce

Dil eğitiminde önemli olan unsurlardan biri de dili akademik bir şekilde kullanabilmek yani konuşabilmektir. Çoğu insan yabancı dil konusunda belli bir seviyeye ulaşmıştır.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin