Yurtdışında Dil Okulu

Yurtdışında Dil Okulu
Araştırma sürecinizde ülkeler, şehirler ve dil okullarıyla ilgili; gitme sürecinde, vize ve seyahatle ilgili; yurt dışındayken de, konaklama, yeme-içme, ulaşım ve eğlence ile ilgili içerikler hayatınızı çok kolaylaştıracak.

Boston’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 8 Dil Okulu

Boston'da dil eğitimi yıllardır öğrencilerin hayali olmuştur. Üniversiteleri, parkları ve harika öğrenci yaşamı ile Boston'daki en iyi dil okullarını sizin için inceledik.

İngilizce Eğitimi için İngiltere’ye Gidiyorlar

AİHL, öğrencilerini İngilizce eğitimi için İngiltere’nin başkenti Londra'da bulunan bir dil okuluna gönderdi.

Yurtdışı Eğitimin Kariyere Etkisi

Türkiye'de yurtdışı eğitimi alan öğrencilerin sayısının hızla artmasında çok önemli etkenler yatmaktadır. Bunlardan en önemlisi işe alınmanın kolaylığı ve kariyere etkisidir.

Yabancı Dil Okullarının Önemi

Yurtdışı dil okullarının sunduğu yabancı dil eğitimi programları günümüzde son derece önemli bir noktaya geliyor.

Kariyeriniz için İngilizcenizi Geliştirin

Günümüzde artık başarılı bir kariyere sahip olmak isteyen kişilerin tercihi sadece İngilizce öğrenmek değil, alanına uygun iş İngilizcesi de bilmek.

İngilizce Eğitiminde Öğrencilerin İlk Tercihi ABD Oldu!

50 üniversitede yurtdışında eğitim alan öğrenciler arasında gerçekleştirilen araştırmaya göre çok ilginç sonuç ve istatistikler ortaya çıktı.

Amerika’da Dil Eğitimi Almanız için 25 Haklı Neden

Amerika'da dil eğitimi almak denince İngilizce ve dil okulu dışında akla gelen onlarca fırsat vardır. İşte bunlardan işinize yarayacak 25 tanesini sizler için hazırladım.

Kanada’da Dil Eğitimi Almanız için 20 Önemli Neden!

Kanada'da dil eğitimi almak size çok mu uzak geliyor? Kanada'yı merak ediyor fakat çok soğuk olduğunu mu düşünüyorsunuz? İşte size 20 neden.

San Francisco’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 5 Dil Okulu

Amerika’da dil eğitiminizi San Francisco‘da almaya karar verdiniz. Sıra geldi San Francisco'daki en iyi dil okulları arasında seçim yapmaya.

Yeni Bir Dil Öğrenmenin 8 Muhteşem Faydası

Yeni bir dil öğrenmek sadece iş başvurusu yaparken kariyerinizde fırsat sunmakla kalmayacak, aynı zamanda beyin yapınızı da değiştirecek. Nasıl mı?

New York’ta Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 6 Dil Okulu

İngilizce eğitiminizi Empire State Binası, Times Meydanı ve Özgürlük Heykeli ile ünlü New York'ta bu 6 mükemmel dil okulundan birinde tamamlamanın zamanı geldi.

Brighton’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 8 Dil Okulu

İngiltere'de dil eğitimini Brighton'da almak istiyorsunuz ama dil okuluna mı karar veremediniz? Biz de fikir olması adına size Brighton'daki en iyi 8 okulunu listeledik.

Malta’da Dil Eğitimi Almanız için 7 Neden

Malta’yı ziyaret etmek hep hayaliniz miydi? İngilizce öğrenmek için sıcak iklime sahip bir ülke mi araştırıyorsunuz? İşte Malta’da dil eğitimi almak için 7 neden.

Yabancı Dil Öğrenmeniz için 16 Temel İlke!

Hayatın tecrübeden ibaret olduğu söylenir ya, yabancı dil öğrenmek tamamıyla öyledir. Bir ülkenin dilini öğrenmenin en kolay ve hızlı yolu...

İngilizce Düşünmek için 6 Önemli Tavsiye

İngilizce biliyorum demek için; İngilizce düşünebiliyor ve hatta rüya görüyor olmalısınız. Bu noktaya gelmenizi sağlayacak 6 önemli önerimiz var.

İrlanda’da Eğitim Almanız için 10 Müthiş Neden

İrlanda'da eğitim almayı düşünenler ve merak edenler; işte yeşil ülke İrlanda'da eğitim almanız için 10 neden.

6 Aylık Londra Dil Okulu ve İngiltere Maceram

Hayallerimi süsleyen şehir Londra'da dil eğitimi alıp, farklı kültürler tanıdığım bu müthiş deneyimde rüya gibi bir 6 ay geçirdim.

video

Londra’da Dil Eğitimi ile Geçen Muhteşem 3 Hafta

Dil okuluna gittiğim Londra'daki günlerimden bazı kesitleri sizinle paylaşıyorum. Hayatımın en güzel macerası Londra'ya ve sebep olanlara teşekkürlerimle.

Avustralya’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 6 Şehir

Avustralya’nın en güzel şehirlerinde dil eğitimi alarak; modern ve heyecan verici şehirlerde rahat yaşam tarzının ve güneşli iklimin keyfini çıkarın.

Brighton’da Dil Eğitimi ve İngiltere Serüvenim

Yurtdışında dil eğitimi almaya karar verdin. Bir acentada kendine en uygun dil okulunu seçerek en zor süreci atlatıyor, en stresli sürece geçiyorsun.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin