Yurtdışında Dil Okulu

Ana Sayfa Yurtdışında Dil Okulu
Araştırma sürecinizde ülkeler, şehirler ve dil okullarıyla ilgili; gitme sürecinde, vize ve seyahatle ilgili; yurt dışındayken de, konaklama, yeme-içme, ulaşım ve eğlence ile ilgili içerikler hayatınızı çok kolaylaştıracak.

Erasmus ve Dil Okulu Hakkında Bilmeniz Gereken 8 Şey

Değerli anılar biriktirmeye hazırsanız Erasmus ve dil okulu hakkında bilinmesi gereken bu fırsatları sonuna kadar değerlendirmeniz gerekir.

Rusça Öğrenmek İsyenlere Tavsiyeler

Rusça yabancı dil eğitimi son yıllarda çok rağbet görmekte. Hem yurtdışında hem ülkemizde Rusça öğretmeni eşliğinde özel dersler verilmektedir.

1 Aylık Burslu Amerika Dil Okulu Günlüğüm

Amerika'da Kings Education dil okulunda bir aylık dil eğitimi ve konaklama ödülü kazandım. Burslu geçen Amerika dil okulu günlüğümü sizlerle paylaştım.

Yurtdışı Dil Okulunda İlk Gün Nasıl Geçer?

Yurtdışı dil okulunda ilk gün yaşadığım heyecanı kelimelerle anlatamam. Ama belki o gün neler yapıldığını sizlere fotoğraflarımla birlikte anlatabilirim.

İngiltere Dil Okulu ile Yol Açık, Yola Çık!

İngiltere'yi adım adım keşfetmek benim çocukluk hayalimdi. Yarışmada 4 hafta İngiltere dil okulu kazanarak hayatımın en güzel başarısına imza attım.

1 Aylık Burslu Londra Dil Okulu Günlüğüm

Burslu kazandığım Londra dil okulu ödülü ile eylül ayında EC Londra dil okulu merkezinde dil eğitimi aldım.

Amerika Hayalim Dil Okulu ile Gerçek Oldu!

Kings Education ile Amerika'da dil eğitimi bursu kazandım. Bu ödül çerçevesinde New Jersey eyaletinde Kings Education dil okulu ile Amerika hayalim gerçek oldu.

Danışman Gözünden Kaplan Londra Dil Okulları

Yurtdışı dil okulu araştırıyorsanız Kaplan dil okulları adını sıkça duyarsınız. Kaplan Londra dil okulları şubeleri ziyaretim sonrasında görüşlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Los Angeles’ta Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 5 Dil Okulu

Los Angeles'ta dil eğitimi araştırıyor ve en iyi dil okullarını merak ediyorsanız, kendi deneyimlerimden Los Angeles'taki en iyi 5 dil okulu sıraladım.

Kaplan Philadelphia Dil Okulu İncelemesi

Kaplan dil okulu ile Philadelphia‘da aldığım eğitimin incelemesini 7 başlıkta sizlerle paylaşacağım. Kaplan Philadelphia dil okulu hakkındaki deneyimlerim.

Yurtdışı Dil Eğitimi Hedefini Belirlerken Kendimize Sormamız Gereken 5 Soru

Yurtdışı dil eğitimi için öncelikle hedeflerimizi belirlememiz gerekir. Peki, yabancı bir dil öğrenme hedefi koyarken kendimize hangi soruları sormalıyız?

EC Malta Dil Okulu ile Dolu Dolu Geçen Malta Günlüğüm

EC Malta dil okulunda 4 hafta dil eğitimine EDUMAG'ın düzenlediği bir yarışma sayesinde gittim. Malta'da İngilizce eğitim veren EC Malta dil okulu bana neler kattı.

Yüzde 24’lük Kur Artışına Rağmen Yurtdışına Giden Öğrenci Sayısı Yüzde 15 Arttı

Türkiye’den öğrenciler, en çok dil eğitimi için yurtdışına gidiyor. En fazla tercih ettikleri ülke ise İngiltere oldu.

Dublin’de Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 10 Dil Okulu

Dublin dil okulları Türk öğrencilerin dil eğitimi için öncelikli tercih ettiği lokasyonlar arasında yer almaya devam etmektedir.

Malta Dil Okuluna Giden Öğrenciden Linguatime’da Okumanın 7 Avantajı

Malta, İngilizce dil eğitimi için ilk akla gelen ülkelerden biridir. Malta dil okuluna giden öğrenciden Linguatime dil okulu avantajları sizlerle.

Malta Dil Okulu Günlüğüm ve Malta Serüvenim

İngilizcemi geliştirmek için iki seçenek vardı önümde; WAT ve dil okulu. Malta dil okulu hiç aklımda yoktu. Sonra neler oldu, sizlere anlattım.

”Yılın En Başarılı Dil Okulu” Ödülleri Sahiplerini Buldu!

UED'nin düzenlediği 2017 en iyi dil okulu ödülleri sahiplerini buldu. Türk öğrenciler ve eğitim danışmanlık şirketleri tarafından seçilen en iyi yurtdışı dil okulları şöyle.

Oxford’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 8 Dil Okulu

Oxford dil okulu araştıranlara dil okullarını değerlendirdik. İngiltere'nin zengin akademik tarihine sahip Oxford'daki en iyi dil okullarını sizin için sıraladık.

Yurtdışında Eğitim Alacak Öğrenciler Rotayı İngiltere’ye Çevirdi

Türk öğrencileri, rotalarını yaklaşık 800 milyon dolar eğitim harcaması yaptıkları ABD'den İngiltere'ye çevirmeye başladı.

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor!

Yurtdışında eğitime gitmeyi planlayan gençler için yaklaşık 25 ülkeden 200 üniversite ve kurum 31. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı'na geliyor!

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin