Work and Travel

Work and Travel
Work and Travel işleri, işverenleri, lokasyonları ve öğrencilerin hikayeleri hakkında keyifli ve faydalı tüm içerikleri bulabilirsiniz.

Work and Travel Sponsoru CIEE, Trump’ın Başa Geçmesi Üzerine Bir Bildiri Yayınladı!

Donald Trump'ın başa gelmesiyle Work and Travel programına katılacak öğrencilerin endişelenmesi üzerine Work and Travel sponsorlarından CIEE bir bildirim yayınladı.

Dolardaki Artış Work and Travel’ı Nasıl Etkiledi?

Work and Travel'a katılacak öğrencilerin gözü dolardaki artışta. Doların yükselişi Work and Travel öğrencilerini nasıl etkiler? Katılımcılar olarak neler yapabiliriz?
video

Work and Travel Macerası: Çok Da Abartmamak Lazım!

Work and Travel mı? Yani gidin tabi ama çok da şey yapmayın. Gezin, tozun, ev partilerine takılın, gece kulüplerine takılın, şirketin etkinliklerine falan katılın.

Walt Disney World’de Work and Travel Yapmanız için 5 Neden

Walt Disney World, size yaşayabileceğiniz en unutulmaz Work and Travel deneyimini Walt Disney World International College Programs adı altında sunuyor.

Amerika’da Work and Travel Yapacaklara 5 Önemli Tavsiye

Amerika'da Work and Travel hayali kuran arkadaşlarımın işine yarayabilecek birkaç önemli tavsiye vermek istedim. Amerika geziniz için faydalı olmasını dilerim.

Work and Travel Fiyatları 2017

2017 Work and Travel fiyatları belli olduğundan beri öğrencilerin en çok merak ettiği toplam harcamaların ön hesaplamasını yaptık.

Work and Travel ile Morey’s Piers’ta Çalışmanız için 10 Neden

Amerika'da eğlencenin başkenti Morey's Piers, sunduğu imkanlar ile Work and Travel'da öğrenciler için farklı kategoriye koyabileceğimiz bir iş yeri haline geliyor.

Work and Travel’da Garsonluk Yapmanız için 5 Müthiş Neden

Work and Travel'da garson olmak, pozisyon olarak Work and Travel programının en üst seviyesindeki iş imajına sahiptir. İşte bunun nedenleri..

Work and Travel’da Otelde Çalışmanız için 10 Neden

Work and Travel ile Amerika'da otelde çalışmaya karşı ön yargınızı kırmak ve otelde çalışmanın sandığınız kadar zorlu olmadığını kanıtlamak için 10 geçerli neden hazırladım.

Work and Travel’ın Harikulade Etkileri!

Work and Travel çok uzak bir hayal gibiydi. Ta ki başlayana kadar. Amerika'nın küçük bir kasabasında başlayan serüvenim sonra sürprizlerle doluydu.

Work and Travel’a Bu Yazıyı Okumadan Başvurmayın!

Work and Travel başvurusu yapmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli nedenleri sizlere madde madde anlatmaya çalıştım.

Work and Travel Gerçekten Bambaşka Bir Deneyimmiş!

Work and Travel ile Amerika'nın en güzel sahil kentlerinden biri olan Virginia Beach'te bütün bir yaz tatilinde yaşadığım en güzel anılarımı sizlerle paylaştım.

Work and Travel ile Mükemmel Bir Yaz

Work and Travel’ı günlerce araştıran, her sitedeki Work and Travel yorumlarını okuyan, bu süreçte bir sürü gelgitler yaşayan adaylara merhaba demek ve kendi anılarımı paylaşmak istiyorum.

Work and Travel Maliyetleri

Work and Travel maliyetleri en başta Work and Travel fiyatları, vize ve konsolosluk masrafları, uçak bileti ve cep harçlığı gibi bir takım masraflar var.
video

Amerika’da Çalıştığım Eğlence Parkı – Work and Travel

Amerika'da çalıştığım dünyanın en büyük eğlence parkı olan Cedar Point'i ve içinde bulunan çılgın Roller Coaster'ları anlattım.

Las Vegas’ın Büyüsüne Kapılacağınız 8 Turistik Yer

Work and Travel ile Las Vegas'ta ve çevresinde gezilecek yerleri ve Amerika'da travel yaparken yapılabilecek aktiviteleri sizler için inceliyorum.

Erasmus’tan Work and Travel’a Yolculuğun Anahtarları

Erasmus ile Polonya'ya gittim önce. Polonya'da Erasmus yapmam Work and Travel'a gittiğimde çok işime yaradı.

video

Amerika’da Skydiving Yapmak!

Skydiving yapmak en büyük hayallerimden birisiydi. Amerika'dayken bunu yapma fırsatı yakaladım. İzlerken siz bile heyecanlanacaksınız!
video

Work and Travel’da Miami Tatili: Doğum Günü Sürprizi

Work and Travel programının sonundaki travel kısmını paylaşıyorum. 15 günlük tatilimin ilk durağı Miami.

Yazı Boş Geçirme, AIESEC ile Yurtdışında Gönüllü Ol!

Dünyanın genç liderler yetiştiren en büyük öğrenci organizasyonu AIESEC hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için hazırladım.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin