Work and Travel

Ana Sayfa Work and Travel
Work and Travel işleri, işverenleri, lokasyonları ve öğrencilerin hikayeleri hakkında keyifli ve faydalı tüm içerikleri bulabilirsiniz.
video

Work and Travel Bavulu Nasıl Hazırlanır?

Work and Travel bavulları yavaş yavaş hazırlanmaya başlamışken ben de sizler için faydalı olabilecek önerilerde bulundum.
video

Work and Travel Vergi İadesi İşlemleri Nasıl Yapılır?

Amerika'dan döndükten sonra Work and Travel vergilerimizi nasıl aldığımızı, kaç gün sürdüğünü, ne kadar kesinti olduğunu anlattık.

Work and Travel’a Kötü Başlamamanız için 10 Tavsiye

Work and Travel gibi büyük bir maceraya yelken açarken yanlış rüzgarlara kapılmayın diye sizlere birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum.

Amerika’da Büyüleneceğiniz Bir Eğlence Parkı: Universal Studios Hollywood

Amerika maceram boyunca beni tüm atmosferiyle büyüleyen ve her anıyla beni heyecanlandıran yerlerden biri de Los Angeles'taki Universal Studios Hollywood gezimdi.
video

Work and Travel ile Amerika’ya Gidiyorum!

Bu yaz Work and Travel ile Amerika'ya gidiyorum. Tüm programa başından sonuna kadar sizleri de dahil etmek istedim.

Uzmanlara Göre Amerika’da Yol Gezisi Yapabileceğiniz En İyi Rota!

Amerika'da arabayla gezmeyi planlıyorsanız bu rota üzerinde plan yapabilirsiniz. Amerika'nın hemen her eyaletindeki en turistik yerleri böylece ziyaret edebileceksiniz.
video

Work and Travel Hakkında En Merak Edilen 13 Soruyu Yanıtladım!

Bu videoda hem kendi Amerika maceralarımdan bahsettim hem de Work and Travel hakkında bana sıkça sorulan soruları yanıtladım.

Work and Travel ile Alıp Başımı Hayallerimin Ülkesine Gittim!

Herkes gibi ben de endişeli başladım Work and Travel serüvenine. Macera dolu Amerika mıydı gerçekten? Yapabilecek miydim?

Work and Travel’a Katılmanız için 5 Muhteşem Sebep

Eminim Work and Travel programına katılmanızın kendinizce haklı bir sebebi vardır. Bunların haricinde bilmediğiniz belki de farkına varamadığınız birçok sebebi var.
video

Cankurtaranlık (Lifeguard) Yüzme Mülakatı Nasıl Geçti? | Work and Travel

Bu sene Work and Travel programı ile birlikte Arlington, Virginia, Amerika tarafında cankurtaran (lifeguard) olacağım. Bugün yüzme mülakatımız oldu.
video

Work and Travel: ”Gelmiş Geçmiş En İyi Yaz Macerası”

Başından sonuna yaşadığı güzel anıları bir araya getiren Work and Travel öğrencisi, imrenilesi bir WAT macerası ile sizlerle.
video

Work and Travel Gezisi: ”Hayatımda Gördüğüm En Şaşırtıcı Manzara”

Work and Travel öğrencisinin Amerika'nın batı yakasındaki klibine eşlik ediyoruz. Hayatındaki en iyi manzaralara tanıklık ettiğini söylüyor.

Work and Travel: Vergi İadesi Hakkında Bilmeniz Gereken 4 Şey

Work and Travel yapacakların belki de en çok merak ettiği sorulardan biri de vergi iadesidir. Amerika vergi iadesi hakkında bilmeniz gereken 4 şey.
video

Work & Travel Nedir? Nasıl Yapılır?

Work & Travel nedir? Nasıl yapılır? Nerelere gidilir? Nerelere başvurulur? Maliyeti nedir? Kaç para kazanılır? Hangi işler yapılır?

Work and Travel: Amerika’da Yollar, Trafik, Benzin ve Polisler

Amerika'ya gidecek Work and Travel öğrencilerinin bazıları Amerikada araba kullanmak ister. Fakat Amerika'da trafik kurallarını ve farklılıklarını bilmek zorundasınız.
video

Lifeguard Olmak | Work and Travel Türkiye

2016 yazında Work and Travel Programı ile gittiğim Washington DC'nin Maryland bölgesinde -klasik- cankurtaran olarak görev yapmıştım efem.
video

Work and Travel Maliyetleri ve Kayıt Süreci

Work and Travel hakkında görüştüğüm danışmanım ile WAT programının ücreti ve program sürecinin nasıl işlediğine dair sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.
video

Work and Travel Katılım Şartları Nelerdir?

Work and Travel hakkında görüştüğüm danışmanım, WAT programına katılım şartlarını açıklıyor.
video

Work and Travel için Ne Kadar Gerekli? Gelir ve Giderler Ne Kadar?

Work and Travel'a gitmeden önce ne kadar harcarım? Amerika'ya giderken ne kadar yanıma almalıyım? Amerika'daki gelir ve giderlerim ne kadar olur? gibi soruları yanıtladım.

Work and Travel Hakkında En Merak Edilen 7 Soru

Work and Travel programına katılmak isteyen her öğrencinin aklında birçok soru vardır. Sonuçta bilinmezliği yaşamaya gidiyorsunuz. İşte WAT hakkında en çok sorulan sorular.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin