Work and Travel

Ana Sayfa Work and Travel
Work and Travel işleri, işverenleri, lokasyonları ve öğrencilerin hikayeleri hakkında keyifli ve faydalı tüm içerikleri bulabilirsiniz.

WAT ile Amerika’daki İlk ve Son 15 Gün Arasındaki Dev Fark

Work and Travel'daki ilk 15 gün ve son 15 gün arasında dağlar kadar fark vardır. WAT programında bu farkı yaşadığınızda siz de nasıl olduğuna inanamayacaksınız!
video

Work and Travel’da Garsonluk Yaparak En Yüksek Maaşımı Aldım! Haftalık 1000$

Bu hafta Work and Travel hayatımdaki en yüksek maaşımı aldım. Haftalık 52 saat garson olarak çalışarak kazandığım maaşımı sizlerle paylaştım.
video

Work and Travel ile Washington DC’de Bir Gün

Work and Travel'da bugün Washington DC ve Beyaz Saray'ı gezdik, size de vlog tarzında bir video hazırladık, iyi seyirler.
video

Work and Travel’da Lifeguard (Cankurtaran) Olarak Bir Gün

Work and Travel ile birlikte Amerika'ya gelip burada lifeguard (cankurtaran) olarak çalışıyorum. Bugün sizlere geçirdiğim bir günü göstermek istedim.
video

Amerika’da Araba Kiraladık (GMC) | Washington DC’yi Geziyoruz

Amerika'da araba kiraladık. Washington DC'ye gidip Lincoln Memorial, National Amusement ve Beyaz Sarayı ziyaret ettik. Türk restoranında lahmacun yemeyi de ihmal etmedik.
video

Work and Travel’a Gidenlerin Hayatları Nasıl Değişti?

Work and Travel yapan birçok kişinin hayatı değişmiştir. İşte yabancı dilden master programına kadar Work and Travel gidenlerin yorumları ve yaşadıkları değişimler.
video

Work and Travel’da Beyzbol Maçına Gittik! Bucket List Tamamlanıyor!

Work and Travel ile geldiğimiz Amerika'da başkent Washington DC'ye geldik. Burada beyzbol maçı izleyerek Bucket List'ten bir şeyi daha tamamlamış olduk!
video

Work and Travel Program Ücreti ve Masraflar için Ne Kadar Öderim?

Yaz tatilini 4 ay boyunca Amerika'da hem çalışıp hem gezerek geçirmek isteyenler için Work and Travel program ücreti ve masraflarını anlattım.
video

Amerika’da Cankurtaranın Bir Günü | Work and Travel

Cankurtaran olarak çalıştığım Work and Travel programında Amerika'daki bir günümü sizlerle paylaştım.
video

New York’ta Top of the Rock, Times Meydanı ve Özgürlük Anıtı’na Gittik!

Hayallerimi gerçekleştirmek için yıllardır beklediğim gün geldi. New York'ta doğum günümü kutlamak için neler neler yaşadık. Gelin birlikte izleyelim. 

Amerika’da Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Husus

Work and Travel ila Amerika'ya giden öğrencilerin hemen hepsi araç yolculuğu yapmakta. Ancak, Amerika'da araç kiralarken dikkat edilmesi gereken birçok husus var.
video

Amerika Bavulu Hazırlarken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Madde

New York'a dil okuluna gidiyorum. Bu videomda Amerika'ya giderken bavula neler koymanız gerektiği konusunda yardımcı olmaya çalıştım.
video

Work and Travel Bavulu Hazırlayacaklara 10 Önemli Tavsiye!

Work and Travel bavulunda neler olmalı? Work and Travel yolcularına 10 önemli tavsiye verdim.
video

Work and Travel İşleri Neler? Nasıl Cankurtaran Olunur?

Work and Travel işleri neler? Nasıl cankurtaran olunur? Amerika vize görüşmesi nasıl geçti? size bunlar hakkında bilgi vereceğim. 
video

Work and Travel Nedir? En Merak Edilenleri Sizler için Açıklıyoruz

Work and Travel nedir? WAT öğrencileri nerelerde çalışabilir? Amerika'da ne kadar para kazanabilirim? gibi tüm soruları bu içerikte açıkladık.
video

Nasıl Work and Travel Yapılır? Harcanan ve Kazanılan Para Ne Kadar?

Work and Travel Nedir? Nasıl Başvurulur? Ne Kadar Para Ödedim? Ne Kadar Para Kazanıyorum? Work and Travel'a gitmeyi düşünenler için oldukça detaylı bir video hazırladım!
video

Amerika’da Outlet Fiyatları Gerçekten Türkiye’den Ucuz Mu?

Amerika'da outletler gerçekten ucuz mu? Markaları daha iyi fiyatlara alabiliyor muyuz? Haydi bugün de birlikte Amerika'daki outletleri gezelim.
video

Work and Travel ile Amerika’da Ne Kadar Kazanıyorum? | Maaşı Çektim

Work and Travel programı kapsamında Amerika'ya geldim. Burada Cankurtaran olarak çalışıyorum. Bu videomda maaşı alır almaz sizlere ne kadar kazandığımı Paycheck ile göstermek istedim.
video

Amerika’da Haftalık Maaşımı Aldım! l Work and Travel’da Haftalık 1500 TL Kazandım!

Work and Travel'da en çok merak edilen konulardan biri olan maaş hakkında sizler için bir video hazırladım. Amerika'da haftalık kazandığım maaşımı açıkladım.
video

Amerika Plajlarını Geziyoruz! Yorktown Beach!

Work and Travel. Adı üstünde hem çalışmak hem gezmek gerek. Çalıştığım yere en yakın olan Yorktown Beach plajını ziyaret ettik, bayağı bir eğlendik.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin