Work and Travel

Ana Sayfa Work and Travel
Work and Travel işleri, işverenleri, lokasyonları ve öğrencilerin hikayeleri hakkında keyifli ve faydalı tüm içerikleri bulabilirsiniz.

Ne Olursa Olsun, Sizin de Work and Travel Hikayeniz Olsun!

Work and Travel’a başlamak kolay olmuyor. Benim Work and Travel hikayem de ailemi ikna etmekle başlayıp, çeşitli zorluklar atlatarak bitti.

Work and Travel Milyoneri!

Bu yazımda Work and Travel ile gittiğim Amerika'da parayı nasıl kazandığımı anlatacağım ve Work and Travel 2018 adaylarına tavsiyeler vereceğim.
video

Work and Travel’da 130 Gün, 3 Ülke, Tek Macera!

Work and Travel'a çıkan Çek öğrencilerin 130 günlük, 3 ülkelik macerasına tanık olun. Amerika kıtasında gezdiği yerleri gördükçe soluksuz izleyeceksiniz.
video

Work and Travel Anılarım | Justin Bieber, Yemek Çalma, Kabızlık

Work and Travel ile ilgili tam da sizin istediğiniz gibi anılarımı anlattığım bir video çektim. Six Flags'te çalışırken yaşadığım tüm Work and Travel anılarımı sizlerle paylaştım.
video

WAT 2017 : ”Her Uzun Yolculuk Tek Bir Adımla Başlar”

Work and Travel 2017 sezonunun ilk özet kliplerinden biri olan Fran JGS'nin bu videosu, Amerika'nın Old Orchard Beach, Maine lokasyonunda çekilmiş.

Bir Work and Travel Klasiği: Eğlencesi Bol Partiler

Her Work and Travel öğrencisinin Amerika'da yaşayıp unutamayacağı bir şey var. Work and Travel partileri! İşte Amerika'da parti hayatı hakkında birkaç madde.

Work and Travel Öğrencilerinin Mutlaka Görmesi Gereken 11 Doğa Harikası

Amerika'da WAT yapanların görmek için can attığı birkaç doğa harikasını sizlerle paylaştım. İşte Work and Travel yapanların Amerika'da görmesi gereken doğa harikası.

Work and Travel’da Bahamalar’ı Görmeniz için 10 Neden

Work and Travel ile gittiğim Amerika'da Bahamalar turu ile tatil yaptık. Bahamalar'a nasıl gidilir ve gezilecek noktalar nerelerdir? Bahamalar'a vize alınır mı hepsini anlattım.
video

New York’ta Özgürlük Anıtı’na Çıktık. Soho ve Highline’ı Gezdik

New York'ta Özgürlük Anıtı'na gittik, Soho'da gezindik, Highline'da üç beş tur attık ve Amerika'daki farklı ülke vatandaşlarınını popülasyonunu inceledik.
video

İrma Kasırgası’ndan Kaçıyoruz! Amerika’da Arabada 4 Gün Geçirdik!

Amerika'da İrma Kasırgası'ndan kaçan iki Work and Travel öğrencisinin büyük bir doğal afetten kaçmasını anlatan bu video, 4 günlük yorucu yolculuğun 2 gününü kapsar!

Kendine Doğru Binlerce Kilometre Yolculuk: Work and Travel

Herkesin kafasında bir Work and Travel düşüncesi var ki bol soru az cevabı olan. Amerika'da 3.5 ay yaşamak kolay olacak sanılsa da her güzel şeyin bir bedeli var.
video

Work and Travel ile Çocukluk Hayalimi Gerçekleştirdim: Miami

Work and Travel programı kapsamında geldiğim Amerika'da, son durağım Miami oldu! Burada Gta Vice City anılarım canlandı.
video

Work and Travel’da Universal Studios’ı Gezdik | 200$ Değer Mi?

Work and Travel ile Amerika'da Universal Studios ile Harry Potter, Mumya, Transformers, Spider Man ve Jimmy Fallon'a gittik. Genel izlenimlerimi sizlere aktardım.

Work and Travel Hayaller ve Hayatlar Arasındaki İnce Çizgi

Work and Travel hayalleriyle Amerika'da harika zaman geçirmek isteyen binlerce kişiden biri de sizsiniz. Peki gerçekten hayalleriniz gerçek olacak mı?

ABD Kongresi Work and Travel Programını Kurtardı!

ABD Başkanı Donald Trump tarafından yayınlanan kararda J-1 vizelerini dahil ederek; Work and Travel gibi programları kısıtlama çalışmaları yaptığı bilinmektedir.
video

Work and Travel ile 3 Ayda 20.000 TL Kazandım

Work and Travel ile 3 ay boyunca lifeguard olarak çalışıp, toplamda kaç para kazandığımı bu videoda anlattım. Amerika'da son maaşım ne kadar?

Karayip Adaları’nda 350 Dolara 1 Hafta Nasıl Gezdim?

Karayip Adaları gezisi belki de Work and Travel’da aldığım en iyi travel kararıydı. 7 gün boyunca cruise gemisiyle Amerika'nın güneyine ve Karayiplere açılmak.

Work and Travel Öğrencilerine New York Gezi Rehberi

Work and Travel'da New York gezinize bir nebze yardımcı olabilmek için 2-3 günlük ucuz, verimli ve güzel bir New York gezi rehberi hazırladım.

Work and Travel Hikayesi: Keşke mi, İyi ki mi?

Uzun zamandır yapmak istediğim bir şeydi bu WAT günlüğü. Hayatımın gidişatını değiştiren Amerika'daki Work and Travel maceramı artık sizlerle paylaşacağım.
video

Amerika’da Ne Kadar Bahşiş Alıyoruz? Garson vs Komi

Work and Travel Amerika hakkında bazı açıklamalardan sonra garsonluk, komilik işleri ve bahşişlerimizi açıkladığımız bir video yaptık.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin