İÇERİKLERİ FİLTRELEYİN

  • Konular

  • Lokasyonlar

  • İçerik Tipleri

  • İçerik Rozetleri

  • XFİLTRELERİ TEMİZLE

Work and Travel

Ana Sayfa Work and Travel
Work and Travel işleri, işverenleri, lokasyonları ve öğrencilerin hikayeleri hakkında keyifli ve faydalı tüm içerikleri bulabilirsiniz.

Work and Travel Günlüğüm: Hayallerinize İnanın!

Work and Travel mı? Daha kendi ülkemde hiçbir yerde çalışmamışken, Amerika gibi bir ülkede çalışmak mı? Yapamam dediğim onca şey ve işte sonrası..
video

Amerika’ya Gidiyorum | Work And Travel

Bu yaz 4 ay sürecek olan Work and Travel programı ile Amerika'ya gidiyorum. Daha önce Work and Travel'a 3 kere katılmış olan kuzenimle program hakkında bir video hazırladım.

2017 Work and Travel Video Yarışması

ABD Büyükelçiliği, bu yaz Amerika'ya gidecek Work and Travel öğrencileri için sadece Amerika'da olabilir temalı bir yarışma düzenliyor.
video

Work and Travel İş Sözleşmesi – Job Offer Nedir?

Work and Travel Job Offer'ın ne olduğunu ve Work and Travel iş sözleşmesi hakkında bilmeniz gerekenleri anlattım.
video

Work and Travel İş Mülakatım Sonuçlandı!

Herkesin merak ettiği Work and Travel iş mülakatım sonuçlandı! Zar zor İngilizce konuştuğum traji-komik Work and Travel mülakatım sonucu bakın ne oldu.

video

Work and Travel Mülakatım Nasıl Geçti?

Work and Travel Mülakat videosu hazırladım. Work and Travel mülakatında neler sorulur? Work and Travel mülakatı nasıl olur? Work and Travel mülakatı zor mudur?

Work and Travel: Cankurtaranlık

Cankurtaranlık denince aklınıza ilk sahil, deniz, kum ve güneş geliyorsa, bilin ki çok film izlemişsiniz. Work and Travel kapsamındaki cankurtaranlık çok daha farklı!
video

Work and Travel ile Hayatımın En Güzel Dönemini Yaşadım

Yaklaşık 4 ayda Amerika'da 10 eyalet, 6 şehir, 5 ulusal park gezdim. Kısacası Work and Travel ile Amerika'da hayatımın en güzel dönemini yaşadım.

Work and Travel Hakkında Siz Sorun, Vize Konsolosu Cevaplasın!

Öğrenciler, İstanbul ABD Başkonsolosluğu'nun yapacağı oturumda Work and Travel ve Amerika vizesi hakkındaki sorularını soracak!
video

Amerika’da Benzin Almak ve Fiyatları

Amerika'da benzin nasıl alınır, gerçekten pompacı yok mu, kendimiz mi dolduruyoruz, Amerika'da benzin fiyatları ne kadar tarzı sorularınızı cevaplıyorum.

Work and Travel Vize Görüşmesinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Work and Travel Amerika J1 vizesi başvurusu sırasında dikkat etmeniz gereken çok önemli detayları adım adım açıklıyoruz.

Dil Okulu mu? Work and Travel mı? Yoksa Erasmus mu?

Work and Travel, dil eğitimi ve Erasmus deneyimlerimden yola çıkarak bu programların en iyi yönlerini sizler için ortaya çıkardım.

Work and Travel Günlüğü: Amerika’da Felekten Bir Yaz!

Son 4 yaz tatilini Amerika’da geçirdiğimi düşününce kendime inanamıyorum. Oysa ki, Work and Travel programına katılma sürecim biraz garip ve karmaşıktı.

Amerika’da Araba Kiralama ve Ehliyet

Amerika’da araba kiralama kesinlikle Türkiye’den daha kolay daha ucuz daha pratik daha mantıklı. Üstelik daha güzel arabalar kiralayabilirsiniz.
video

Los Angeles Mustang Buluşması – Amerikan Kası

Los Angeles Santa Monica'da rastladığım en eskisinden en yenisine kadar bütün modellerin bir arada olduğu Mustang buluşmasını paylaşıyorum.

Work and Travel Öğrencisinden Amerika Gezisi Notları

Öğrenciler için Amerika biletini almanın en kolay yollarından biri, Work and Travel programı. Ben de Amerika'da gezdiğim şehirleri gidecek olanlar için anlattım.

Work and Travel’da Nasıl Para Biriktirebiliriz?

Work and Travel programında nasıl daha fazla para kazanabilirsiniz? Amerika'dan Türkiye'ye nasıl daha fazla dolarla dönebilirsiniz? Sizler için araştırmalarımızı yaptık.

Work and Travel Sponsoru CIEE, Trump’ın Başa Geçmesi Üzerine Bir Bildiri Yayınladı!

Donald Trump'ın başa gelmesiyle Work and Travel programına katılacak öğrencilerin endişelenmesi üzerine Work and Travel sponsorlarından CIEE bir bildirim yayınladı.

Dolardaki Artış Work and Travel’ı Nasıl Etkiledi?

Work and Travel'a katılacak öğrencilerin gözü dolardaki artışta. Doların yükselişi Work and Travel öğrencilerini nasıl etkiler? Katılımcılar olarak neler yapabiliriz?
video

Work and Travel Macerası: Çok Da Abartmamak Lazım!

Work and Travel mı? Yani gidin tabi ama çok da şey yapmayın. Gezin, tozun, ev partilerine takılın, gece kulüplerine takılın, şirketin etkinliklerine falan katılın.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin