Yurtdışında Yaşam

Yurtdışında Yaşam
Ülkelerin turistik yerlerini, yaşam standartlarını, hayatın gündelik akışında karşılaşabileceğiniz her şeyi bulabileceğiniz içeriklerdir.
video

200 Günde Dünya Turu Yaparak Hayatını Yaşayan Çiftin Macerası

Eşiyle beraber 200 günde 17 ülke gezen adamın gezdiği süre boyunca çektiği etkileyici videoların derlenmiş hali.

İngiltere’de Size Tasarruf Ettirecek 8 Tüyo

İngiltere ve Londra'da öyle uygun fiyatlı alternatifler var ki pahalı seçeneklerden daha eğlenceli! Gelin İngiltere'de hesaplı yaşamanızı sağlayacak ipuçlarını değerlendirelim.

Yurtdışında Ufkunuzu Açacak Doğaüstü 20 Yer

Yurtdışında bambaşka yerler mi keşfetmek istiyorsunuz? Gezmekten zevk alıyor ve heyecan dolu yerler görmek istiyorsanız listedeki yerler tam size göre!

Dünya Tarihine Dalacağınız Londra’nın En İyi 10 Müzesi

Londra müze konusunda dünyada tam bir kültür ve sanat merkezi! 100'den fazla müzesi arasından sizler için Londra'nın en iyi 10 müzesini derledik.

İngiltere’de Yaşam Giderleri

İngiltere'ye gidecekler için İngiltere yaşam masraflarını hazırladım. Restoran, market, ulaşım, konaklama ve giyim gibi genel yaşam ücretlerini bulabileceksiniz.

2016 Yılında EDUMAG’da En Dikkat Çeken 10 İçerik

EDUMAG olarak 2016 yılında sizinle birçok içerik yayınladık. Bu içerikler arasından, en çok beğenilen, en çok okunan ve en çok paylaşılanları sizin için derledik.

2016 Yılında Instagram’da En Çok Fotoğraflanan 20 Yer

2016 yılında Instagram üzerinde en çok paylaşımı yapılan 20 lokasyon huzurlarınızda...

Tek Başına Seyahat Etmeniz için 5 Neden

Yalnız seyahat etmek, herkesin tercih etmediği ve iyi geçmediğini düşündüğü bir gezi türü olsa da insanın kendi gelişiminde inanılmaz faydası olmaktadır.

Dublin’de Keyifle Kitap Okuyabileceğiniz 11 Kitabevi

Bazen kitap kadar iyi bir arkadaş yoktur. Eğer bir de bulunduğunuz yer İrlanda'nın edebiyat şehri olan Dublin ise keyfine doyum olmaz.

Hayranları için İngiltere’de 7 Yürüyüş Turu

Çoğu Avrupa ülkesi gibi İngiltere de ünlü eserleri, sanatçıları ve çekim yapılmış filmleri ile turistlere farklı deneyimler sunmakta çok yetenekli.

İngilizcenizi Geliştirmeye Yarayacak 6 Harika Yöntem

İngilizce sadece okulda öğrenmekle bitmiyor. Hayatımızın her yerinde karşımıza çıkan İngilizceyi geliştirebilmemiz için neler yapabiliriz okuyalım, öğrenelim.

Uzakdoğu’nun Yıldızı Singapur’da Görmeniz Gereken 10 Yer

Singapur'da sizi hayran bırakacak yerler mi tanımak istiyorsunuz? İşte Uzakdoğu'nun yıldızı Singapur'da sizi şaşırtacak güzellikteki 10 yer.

Ukrayna’nın Tarih Kokan Şehri Lviv’de Görmeniz Gereken 10 Yer

Ukrayna'nın tarih kokan şehri Lviv, çok para harcamadan gezmek istiyorsanız yerinde bir tercih olacak. İşte Lviv'in en turistik yerleri.

St. Petersburg Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

Rusya'nın gezmesi en keyifli şehir olan St. Petersburg'a gitmeyi mi düşünüyorsunuz? St. Petersburg hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için yazdım.

Yurtdışında Seyahat ve Konaklama Tüyoları

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere; en ucuz seyahat seçenekleri, konaklama opsiyonları, gezi programları ve mobil uygulamaları hakkında tavsiyeler verdim.

video

Malta’yı Ziyaret Etmeniz için 12 Neden

Deniz, kum, güneş Malta’ya gitmeniz konusunda sizi ikna etmeye yeterli değil mi? Buyrun Malta’yı ziyaret etmeniz için gerekli 12 nedeni birlikte inceleyelim.

video

Amerika’yı Ziyaret Etmeniz için 10 Neden

Amarika'nın en güzel şehirlerinden görüntüler sundum. Amerika'yı neden tercih etmeniz gerektiğini video içinde sizlere yönelttiğim kısa sorularda cevabını bulabileceksiniz.

video

Almanya’yı Ziyaret Etmeniz için 10 Neden

Almanya ile ilgili bilmediğiniz gerçekler. Başkent Berlin hakkında bilgi ve görsellerden yararlanarak sizlere yardımcı olmak istedim.

video

İngiltere’yi Ziyaret Etmeniz için 10 Neden

İngiltere'nin gezilmesi gereken Londra ve Oxford gibi ünlü şehirleri başta olmak üzere, bu ülkeyi neden ziyaret etmeniz gerektiğine birlikte göz atalım.

2017’nin En İyi Seyahat Listesi Yayınlandı

Dünyanın bir numaralı seyahat rehberlerinden Lonely Planet, 2017’nin en iyi seyahat listesini açıkladı! Kanada listenin başında geliyor.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin