İÇERİKLERİ FİLTRELEYİN

  • Konular

  • Lokasyonlar

  • İçerik Tipleri

  • İçerik Rozetleri

  • XFİLTRELERİ TEMİZLE

Yurtdışında Yaşam

Ana Sayfa Yurtdışında Yaşam
Ülkelerin turistik yerlerini, yaşam standartlarını, hayatın gündelik akışında karşılaşabileceğiniz her şeyi bulabileceğiniz içeriklerdir.

Seyahat Günlüğü Hazırlamanın 5 Harika Yolu

Yurtdışı seyahatini soran arkadaşlarına anlatıp durmaktan yorulmadın mı? En iyisi harika bir günlük hazırla. Herkes faydalansın. İşte seyahat günlüğü hazırlamanın 5 harika yolu.

Yakında Mezun Olacakların Hemen Yapması Gereken 7 Şey

Mezun olduktan sonraki stres verici telaşı yaşamamak ve iş hayatına hazır olmanız için hemen yapmanız gereken birkaç şeyi sizlerle paylaştık.

Ucuz Uçak Biletiyle Avrupa’nın Rahatına Bak!

Daha önce hiç Avrupa turuna çıkmayı düşündünüz mü? Avrupa'yı ucuz uçak biletiyle keşfetmek ve sokaklarında gezmek istediniz mi?

Dünyanın En Mutlu Ülkeleri Belli Oldu!

SDSN'in raporuna göre dünyanın en mutlu ve en mutsuz ülkeleri belli oldu. Bakın Türkiye kaçıncı sırada.

20’li Yaşlarda Kariyer Yapmanın 7 Can Alıcı Yolu

20'li yaşlar, hayata atılım göstermenin ve en değerli anların yaşandığı harika bir dönemdir. Bu yaşlarda genel olarak eğlence ve gezme odaklı yaşarız.

Yurtdışında Staj Yapmanız için 5 Sebep

Yurtdışı stajları, öğrencilere sıra dışı deneyimler ve fırsatlar sunarken bir yandan da becerilerini geliştirme, global dünyaya ayak uydurma imkanı sağlarlar.

Nefes Almak İstiyorsan Bunu Okumalısın!

Artık nefes almamız gerek! İstediğimiz şeyi nefes almak istediğimiz kadar istiyorsak başarabiliriz. Sen nefes almak istiyor musun?

İspanya’da Mutlaka Görmeniz Gereken 10 Harika Yer

Yemekleri, festivalleri, tarihi ve renkli mimari eserleriyle tam bir kültür abidesi olan İspanya'yı seyahat etme düşüncesi aklınızdaysa tam doğru yerdesiniz.

Gece Hayatı ile Ünlü 6 Muhteşem Şehir

Dünyanın bazı şehirleri, tüm doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra yalnızca ünlü gece hayatı için bile ziyaret edilmeyi hak ediyor.

5 Madde ile İrlandalıların Aziz Patrik (Saint Patrick’s) Günü

Aziz Patrik Günü - St. Patrick's Day, İrlandalıların kutlamalarından en önemlisidir. İrlanda başta olmak üzere kutlamaların en fazla yaşadığı ülke ABD'dir.

Ucuza Gezebileceğiniz Lviv’de Çok Eğleneceğinizin Kanıtı 10 Madde

Ukrayna'nın vize istememesi, ülkemize yakın oluşu ve hatta sadece yeni kimliklerle bile gidilebilecek olması Lviv'e olan ziyaretimizi iyice kolaylaştırdı.

Amerika ile Türkiye Arasındaki En Önemli 6 Kültürel Farklılık

Amerika’ya gittiğinizde birçok farklılıkla karşılaşacaksınız. Aile bağları olsun, yemek kültürleri olsun, ulaşım koşulları, insan ilişkileri, alışveriş kültürleri…

Amerika’da Mutlaka Görmeniz Gereken 26 Nefes Kesici Yer

En iyi seyahat uzmanlarının seçtiği Dünyada Görülmesi Gereken En İyi 500 Yer listesindeki ABD'nin en iyi yerlerini sizler için sıraladık.

Hangi Sektörlerde Yurtdışında İş Bulma Olanağı Daha Fazla?

İnsanlar farklı bir tecrübe edinmek ya da yaşadığı ülkeyi değiştirmek istediği için kariyerlerini yurtdışında devam ettirmek isteyebilirler.

20’li Yaşlarda Yurtdışında Çalışman için 10 Neden

Gelmişsin 20’lerin ortalarına, bitirmişsin üniversiteyi ama aslında sen de herkes gibisin. Rutinlerin, düşüncelerin, planların var. Peki ama farkın var mı?

Dünyanın En Güvenli 10 Ülkesi Açıklandı!

60 ülkede 16 bin kişiye sorularak gerçekleştirilen dünyanın en güvenli ülkeleri araştırmasına göre, yeryüzündeki en güvenli ülkelerin çoğu Avrupa'dan oldu.

Malta’nın “Penceresi” Fırtınaya Yenik Düştü!

Malta'nın önemli simgelerinden Azur Penceresi şiddetli fırtınanın ardından yerle bir oldu. Azure Window olarak bilinen doğal harika, Game of Thrones'da da gösterilmişti.

Ucuz Uçak Bileti Bulabileceğiniz 5 Vizesiz Ülke

Ucuza uçak bileti bulabileceğiniz vizesiz ülkeler bu listede! Bu yılki tatil bir başka olacak! Hazırsanız buradan buyurun..

İngilizce’yi Neden Konuşamıyoruz?

Türkiye, İngilizceyi kullanma becerisinde 72 ülke arasında 51’inci sırada. Avrupa sıralamasında ise 26 ülke içinde ne yazık ki sondan ikinciyiz.

Yaşamak için En İdeal Şehir ve Ülkeler Hangileri?

En çok hangi kelimelerin arandığını gösteren Google Trends verilerine göre, referandum ertesinde Kanada'ya taşınmak başlığıyla yapılan aramalarda %230 artış oldu.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin