Yurtdışında Yaşam

Ana Sayfa Yurtdışında Yaşam
Ülkelerin turistik yerlerini, yaşam standartlarını, hayatın gündelik akışında karşılaşabileceğiniz her şeyi bulabileceğiniz içeriklerdir.

Akdeniz’in Sevimli Adası: Malta

Beş adanın en büyüğü Malta. Oldukça düz. Bu yüzden sokaklarını yürüyerek keşfetmek mümkün. Malta’ya gitmişken deniz ürünlerinin tadını çıkarmayı ihmal etmeyin.

Birleşik Krallık’ın En İlginç Yasakları

İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda'nın içinde bulunduğu Birleşik Krallık'taki en ilginç yasakları sizler için derledim.

En Ucuz Otel Bulmanın 6 Pek Bilinmeyen Yöntemi

Tatil bütçenizin büyük bir kısmı hiç şüphesiz otel konaklamasına ayrılmaktadır. Otel konaklamanızı en ucuza getireceğiniz bu yöntemlerle seyahatinizi daha rahat planlayabilirsiniz.

Yurtdışında Kendinizi Çevrimiçi Korumanın 5 Yolu

Çoğu insan hayatını yurtdışına taşıdığında çevrimiçi veri korumasına dikkat etmeyi neredeyse ikinci planda bulundurmaktadır.

Avustralya’da İş Bulmanızı Sağlayacak Yöntemler

Avustralya'da nasıl iş buldunuz? sorusu çok fazla sorulunca, o halde ben de bununla ilgili tecrübe ettiklerimizi ve konuyla ilgili bildiklerimizi sizinle paylaşayım istedim.

9. Vivid Sidney Festivali Göz Kamaştırıyor!

Avustralya'nın en büyük ışık, ses ve fikir temalı festivali Vivid Sydney, bu yıl dokuzuncu kez düzenlendi.

İngilizce Öğrenmenize Yardımcı Olacak 10 Youtube Kanalı

Birçok kişi ve kurum Youtube aracılığıyla ücretsiz İngilizce dersleri vermektedir. İşte sizin için seçtiğim İngilizce dersler veren Youtube kanalları.
video

Şarkılar Seni Söyler: New York Adına Yazılmış En Güzel 20 Şarkı

Amerikan Rüyası'nın gezmeye doyulmayan şehri New York birçok sanatçıya ilham olmuş. Eğer bir gün siz de New York'a giderseniz bu şarkıları bizim için söylemeyi unutmayın.

Amerika’ya Giden Her Türk’ü Alışmaya Zorlayacak 10 Durum

Bir hayaliniz var; Amerika’ya gitmek. Hatta biletiniz, valiziniz her şeyiniz hazır. Fakat bir Türk olarak alışmanızın zor olacağı hatta bazen sabrınızı sınayacak bazı koşullar vardır.

Londra’da Ucuza Yaşamanızı Kolaylaştıracak 10 Tavsiye

Dünyanın en pahalı şehirlerinden biri olan Londra'da harcamalarınızı nasıl düşürebileceğiniz konusunda sizler için 10 tüyo paylaştım.

İnterrail Yapacaklar için Hayat Kurtaran 7 Tüyo

İnterrail, Avrupa'da kolayca gezmenin kapısını gençler için aralayan bir pass bilet uygulamasıdır. İnterrail gezinize başlamadan önce bilmeniz gereken birkaç şeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Gladyatörler Şehri Roma’da Yapmanız Gereken 10 Şey

İtalya'nın başkenti Roma'da yapılması gerekenleri birçok kişi yazmıştır. Ben de kendi Roma gezisine çıktığımda yapılacak en iyi şeyler listesini sizler için hazırladım.

Yurtdışı Seyahatinizde Dolandırılmamak için Dikkat Etmeniz Gereken 10 Sahtekârlık

Yurtdışında başınıza gelebilecek dolandırıcılık olaylarını derledik. Dolandırıcıların yöntemlerini ve bunlardan kaçınmak için neler yapmanız gerektiğini açıklıyoruz!

Avrupa’da Ucuza Gezebileceğiniz 5 Şehir

Avrupa'yı gezmek hepimizin hayali. Ancak maddiyat eksikliğinden dolayı iptal etmek isteyebiliyoruz. Bu yüzden sizler için Avrupa'da ucuza gezebileceğiniz 5 şehir çıkardım.

Dünyadaki Tüm Havaalanlarının Wi-Fi Şifreleri Burada

Türk mühendis Google Maps haritası ile dünyadaki tüm havaalanlarının wi-fi şifrelerini yayınlayarak tüm gezginlere çok güzel bir kıyak geçti.

En İyi 9 Yabancı Dil Uygulaması

Bir dil öğrenmek için daha önce hiç bu kadar iyi zaman olmadı, ancak uygulama marketlerinde çok sayıda uygulama ve yazılım seçimi var. İşte en iyi dil öğrenme uygulamaları.

İş Görüşmelerinde Başarılı Olmanız için 10 Stratejik İpucu

İş görüşmesi, öğrenilen bir beceridir ve iş görüşmelerinde harika bir ilk izlenim yaratmanın ikinci bir şansı yoktur. İş görüşmelerinizde size faydalı olacak 10 ipucunu derledim.

En İlginç Yasaklarıyla Şaşkınlığa Uğrayacağınız Amerika’nın 14 Eyaleti

Amerika'ya gitmeden önce bilmeniz gereken size ilginç geleceğini düşündüğüm birkaç eyalet yasası ve yasaktan bahsedip sizlere yardımcı olmak isterim.

New York’ta Çekilmiş En İyi 10 Dizi

New York'a aşık olmayan yoktur sanıyorum. New York hiç gidilmeden sadece dizilerle, filmlerle bile aşık olunan bir şehir.

Yurtdışı Fotoğraflarınızda Daha İyi Çıkmanız için 10 Pratik Bilgi

Yurtdışındaki verdiğimiz pozların ve kadrajların çoğu istediğimiz gibi olmayabiliyor. Fakat, birkaç ufak detay bilgi ile bu fotoğrafları istediğimiz kıvama getirmek çok kolay.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin