Hibrit Model Akare Yurtdışı Eğitim Fuarı İlk Kez Yapılıyor!

Hibrit Model Akare Yurtdışı Eğitim Fuarı İlk Kez Yapılıyor!

Türkiye’de ilk kez hibrit model fuar yapacak olan Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları 07-08 Kasım 2020 / 13:00 – 18:00 saatlerinde İstanbul’da fiziksel olarak tüm Türkiye’de ise online olarak düzenlenecek.

Akare Online Yurtdışı Eğitim Fuarları Türk öğrencilere parlak bir geleceğin kapılarını aralıyor. Daha önce İstanbul, Ankara ve İzmir’de yapılan fuarlar Akare Yurtdışı Eğitim furları artık internet erişiminin olduğu her yerden ziyaret edilebilecek. 07-08 Kasım 2020 / 13:00 – 18:00 saatleri arası ister online olarak evinizden ya da İstanbul Taksim The Marmara Hotel’de fiziksel olarak dünyanın en saygın lise, üniversite ve dil okulları ile görüşmek, Akare’ye özel indirimlerden ve burslardan yararlanmak için hemen Ücretsiz kaydınızı yaptırın!

Fuara katılanlara özel indirimler, burslar ve hediyeleri kaçırmayın. Yurtdışında konaklama dahil ücretsiz dil eğitimi ve PTE Academic sınavı giriş hakkı başta olmak üzere sürprizler sizi bekliyor. Akare Yurtdışı Eğitim Fuarlarına kayıt yaptırmak için https://www.akare.com.tr/

Dünya’nın en prestijli dil okulu ve üniversiteleri sadece bu fuara özel burs ve indirimleriyle birlikte evinize kadar geliyor. Konsolosluklar, PTE ve IELTS gibi prestijli dil sınav merkezi temsilcileri, yurt dışı eğitim danışmanlık firmaları ve birçok ülkede şubeleri bulunan dil okulu grupları temsilcileri ücretsiz seminerler ile öğrencileri yurtdışı eğitim hakkında ihtiyaç duyulan birçok konuda bilgi sahibi edecek. Ayrıca fuarımızda sertifikalı seminerler de yine sizi bekliyor. Hepsine ek olarak fuarımıza katılan okulların etkinliğe özel indirim ve burslarını kaçırmamak için sen de Akare Yurtdışı Eğitim Fuarı’nda aramızda ol.

 


%30'a varan indirimlerle yurtdışında İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın

YAZAR HAKKINDA
EDUMAG

EDUMAG size keyifli ve yararlı yurtdışı eğitim içerikleri sunan bir sosyal içerik platformudur.