İsim
Melek Yıldırım
Hakkında
Work and Travel aşığı, 3 kere gitmiş, gitmelere doyamamış, tercümanlık mezunu bir WAT danışmanı! WAT sayesinde bir şekilde insanların hayatlarına dokunabilmek, ''iyi ki gitmişim'' cümlesinde küçücük de olsa bir paya sahip olabilme peşindeyim.

YAZARIN İÇERİKLERİ

Morey’s Piers Eğlence Parkında Work and Travel Yapmanın Avantajları

Amerika’nın en iyi eğlence parkları arasında olan Morey’s Piers, sunmuş olduğu avantajlar ile Work and Travel öğrencilerinin gözdelerinden biridir.

Bir Work and Travel Klasiği: Eğlencesi Bol Partiler

Her Work and Travel öğrencisinin Amerika'da yaşayıp unutamayacağı bir şey var. Work and Travel partileri! İşte Amerika'da parti hayatı hakkında birkaç madde.

Miami’de Gezilecek En İyi 10 Yer

Miami'de yaşama veya seyahat etme şansına sahip olan biri olarak Miami'ye yolunuz düşerse, mutlaka Miami'de görmeniz gereken yerler listemizi inceleyin!

Karayip Adaları’nda 350 Dolara 1 Hafta Nasıl Gezdim?

Karayip Adaları gezisi belki de Work and Travel’da aldığım en iyi travel kararıydı. 7 gün boyunca cruise gemisiyle Amerika'nın güneyine ve Karayiplere açılmak.

Work and Travel Hikayesi: Keşke mi, İyi ki mi?

Uzun zamandır yapmak istediğim bir şeydi bu WAT günlüğü. Hayatımın gidişatını değiştiren Amerika'daki Work and Travel maceramı artık sizlerle paylaşacağım.