Hakkında
Spor yapıyoruz, doğaya çıkıyoruz, adrenalin dolu aksiyonlara giriyoruz, daha önce denemediğimiz aktiviteleri deniyoruz.. Bunları yaparken de nasıl giyinilir, nerelere gidilir, nasıl beslenilir vs hepsini sizinle paylaşıyoruz! Her işin uzmanı değiliz, ama herşey hakkında bir fikrimiz, maceramız, tecrübemiz olsun istiyoruz:) Haydi, hayat dışarıda, takip edin bizi!


SENİN HAYATIN, SENİN EĞLENCEN!

YAZARIN İÇERİKLERİ

Work and Travel Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey!

Work and Travel hakkında bilgiler verdik. Deneyimlerimize dayanarak danışmanlık şirketleri, vize süreci, travel tavsiyeleri ve anılarımızdan bahsettik.

Hollywood’da Bir Work and Travel Öğrencisi

Work and Travel ile geldiğim Amerika'daki son günlerimde Los Angeles gezimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. İşte size kısa bir Hollywood turu.

Amerika’da Iphone Fiyatları

Amerika gezimiz bitmeden, bir Apple store bulduk ve size buradaki Apple ürünlerinin fiyatlarını aktaralım dedik. İşte Amerika'da iphone fiyatları.

Yosemite Ulusal Parkı’nda Bir Gün: Work and Travel

Work and Travel'da Amerika'yı keşfe devam ediyoruz. Biraz da Amerika'nın doğal güzelliklerini görelim dedik ve Yosemite Tabiat Parkı'nda bir gün geçirdik.

Work and Travel ile Washington DC’de Bir Gün

Work and Travel'da bugün Washington DC ve Beyaz Saray'ı gezdik, size de vlog tarzında bir video hazırladık, iyi seyirler.

Amerika’da Outlet Fiyatları Gerçekten Türkiye’den Ucuz Mu?

Amerika'da outletler gerçekten ucuz mu? Markaları daha iyi fiyatlara alabiliyor muyuz? Haydi bugün de birlikte Amerika'daki outletleri gezelim.

Amerika Plajlarını Geziyoruz! Yorktown Beach!

Work and Travel. Adı üstünde hem çalışmak hem gezmek gerek. Çalıştığım yere en yakın olan Yorktown Beach plajını ziyaret ettik, bayağı bir eğlendik.

Amerika’da Market Fiyatları! Haftalık Alışverişim

Work and Travel ile geldiğim Amerika'da haftalık market alışverişimi nerede yapıyorum, neler alıyorum ve fiyatlar ne kadar?

Amerika’da Banka Hesabı Nasıl Açılır? Bisikletle Gidiyorum

Amerika'daki günlerim başladı. Bu videoda size uluslararası öğrenci/çalışan olarak banka hesabı nasıl açılır onu anlatacağım.

Amerika’ya Ayak Bastım! Havaalanı, Uber ve Çalışacağım Yere Varış

Work&Travel seyahatim bitti ve Amerika'ya sağ salim ayak bastım. Amerika'ya inişim, havalanında gece, uber ve çalışacağım yere varışta çektiğim videolarımı sizlerle paylaştım.

Work and Travel : Amerika Yolculuğu Başlasın!

4 Aylık Work&Travel macerası 10 haziran itibariyle başladı. 2 aktarmalı 23 saatlik bir yolculuk olacak ama orada bizi bekleyenler ile kıyaslanamaz.

Work & Travel Nedir? Nasıl Yapılır?

Work & Travel nedir? Nasıl yapılır? Nerelere gidilir? Nerelere başvurulur? Maliyeti nedir? Kaç para kazanılır? Hangi işler yapılır?

Work and Travel Vize Görüşmesinde Neler Oldu? Vizeyi Aldık Mı?

Work and Travel vize görüşmesinde neler oldu? Vizeyi aldık mı? WAT için başvurduğumuz Amerika J1 vizesi görüşmesinde nelere dikkat etmelisiniz.