İsim
Turgut Benli
Hakkında
İspanyolca Öğretmeni, Ankara Üniversitesi - İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunu

YAZARIN İÇERİKLERİ

Avrupa’nın En Popüler Dillerini Öğrenmeniz Ne Kadar Sürer?

Yeni bir dil öğrenmek isteyenler için Avrupa’da konuşulan dilleri ve kaç haftada öğrenildiklerini gösteren bir harita yayınlandı.

Sırtçantalı Gezgin Seyahat Bursu Başvuruları Başladı!

Sırtçantalı Gezgin Seyahat Bursu, 2017 yaz döneminde bir üniversite öğrencisinin faydalanması arzusuyla hayata geçirilmiş bir burstur.

Sık Yolculuk Eden İnsanların Niçin Daha Başarılı Olduklarının 15 Cevabı

Sık yolculuk eden kişilerin dünyayı keşfederek yaşam becerisi edindiği ve bu edinimleri hayat serüvenlerine aktararak daha başarılı olduğu yadsınamaz bir gerçek.

2017’de Yurtdışında Gidilecek En İyi 10 Yer

Bu yazımızda profesyonellerin görüşleri doğrultusunda 2017 yılında yurtdışında gidilebilecek en güzel 10 yeri sizler için sıraladık.

Dünyadaki Dillerin Üçte Birinden Fazlası Tehlike Altında

Dünyada konuşulan yaklaşık 7 bin 100 dilin 2 bin 500'den fazlası yok olma tehlikesi altında bulunuyor. Dillerin yaklaşık yüzde 80'i 100 binden daha az sayıda kişi tarafından konuşuluyor.

200 Günde Dünya Turu Yaparak Hayatını Yaşayan Çiftin Macerası

Eşiyle beraber 200 günde 17 ülke gezen adamın gezdiği süre boyunca çektiği etkileyici videoların derlenmiş hali.

Travel Weekly Okurları Seyahatte En İyileri Seçti!

Dünyanın en önemli seyahat dergilerinden Travel Weekly'nin okurları tarafından seçilen dünyanın en iyi seyahat noktası, havayolu şirketi ve otel zinciri belli oldu.

Erasmus+ Programı Nedir?

Eski adı Erasmus olan Erasmus+ programının arasındaki farkları ile Erasmus+ programının avantajlarını daha yakından tanıyın.

Dil Eğitiminde Linguatime’ı Seçmeniz için 5 Neden

Linguatime dil okulu, Malta'nın en hareketli bölgesi Sliema ve St.Julians'ın arasında, en güzel koylardan birine bakan bir dil okuludur.