Hakkında
Atlantic City, New Jersey'de Work and Travel yaptık. Work and Travel hakkında her hafta yeni içerik yüklemeye devam ediyoruz.

YAZARIN İÇERİKLERİ

Work and Travel’da Araba Kiraladık | Washington DC Gezisi

Work and Travel'ın travel kısmındaki dördüncü durağımız Washington DC'ye gittik. Amerika'da araba kiralamak ve Washington DC hakkında tavsiyeler verdik.

Work and Travel New York Gezisi | Bir Günde Manhattan Bitti

Work and Travel videolarımızın bu bölümünde New York gezisindeyiz. New York'ta nereleri gezdiğimizi, neler yediğimizi ve bazı ilginç şeyleri paylaştık.

Ocean City, New Jersey Work and Travel Yapmak için İdeal mi?

Work and Travel'ın travel kısmında ikinci durağımız Ocen City, New Jersey. Ocean City Work and Travel için nasıl bir şehir, Work and Travel yapmak için ideal mi?

Amerika’da Hem Doğu Hem de Batı Yakasını Gezdik!

2017 yılında yaptığımız Work and Travel'da farklı eyaletlerde çektiğimiz götüntülerden ufak bir klip hazırladık.

Best Buy’dan GoPro Aldık | Walmart Alışverişimiz | Work and Travel

Social Security adımı yanlış yazdı! Amerika'da GoPro aldık. Best Buy alışverişimiz, Walmart alışverişimiz, Sephora'da fiyatlar.

Amerika’da Boş Günlerimiz Nasıl Geçiyor? | Work and Travel

2017 yazında Amerika'nın Atlantic City şehrinde Work and Travel yaptık. Work and Travel'da day-off zamanlarımızda, yani boş günlerimizde neler yaptığımızı anlattık.

Atlantic City’de Work and Travel Yapan Öğrenci ile Soru-Cevap

New Jersey, Atlantic City'de; Steel Pier Amusement Park'ta Food and Beverage bölümünde Work and Travel yapan Ece'den en çok sorulan soruların cevaplarını aldık.

Wisconsin Dells’de Work and Travel Yapan Öğrenci ile Soru-Cevap

Wisconsin Dells, Wisconsin'de; Kalahari Waterpark Resort'ta Cankurtaran olarak WAT yapan Ersin'den en çok sorulan soruların cevaplarını aldık.

Myrtle Beach’te Work and Travel Yapan Öğrenci ile Soru-Cevap

Myrtle Beach, South Carolina'da; Family Kingdom Amusement Park ve Hilton Myrtle Beach Resort'ta Work and Travel yapan Tufan'dan en çok sorulan soruların cevaplarını aldık.

Work and Travel’da İlk İş Günü | Ayaklarımız Koptu!

Work and Travel ile geldiğimiz Atlantic City, New Jersey'de bulunan Steel Pier Amusement Park'taki ilk iş günümüz ve çalıştığımız otelde geçen bir gün.

Amerika’ya Nasıl Geldik? | Gümrük Kontrolü | Work and Travel

Work and Travel ile Amerika'ya nasıl geldik? Gümrük kontrolü nasıldı? Uçak yolculuğundan varışımıza kadar neler yaşadığımızı sizlerle paylaştık.

Ocean City’de Work and Travel Yapan Öğrenci ile Soru-Cevap

Geçtiğimiz yaz Ocean City'de Work and Travel yapan öğrenci ile soru-cevap yaptık. Kendisine Work and Travel hakkında en çok sorulan soruları sorduk.

Amerika’da Eğlence Parkında Çalışma ve İş Pozisyonları | Work and Travel

New Jersey'de bulunan Steel Pier Amusement Park'ta WAT yaptık. Eğlence parkındaki tüm Work and Travel işleri ve çalışma pozisyonları hakkında görüşler aldık.