Hakkında
drinking coffee and making plans to change the world

YAZARIN İÇERİKLERİ

Roma Gezi Rehberi | Vlog

Geçenlerde ailece gittiğimiz Roma'dan bir vlog paylaşıyorum bugün sizlerle. Biz çok güzel vakit geçirdik, umarım sizle de bunu aynı ölçüde paylaşabilmişimdir.

En Pratik Seyahat İpuçları

Bu videomda sizlere seyahatlerinizde işinize yarayabilecek ipuçları verdim. Videonun sonunda da size her seyahatinizde beni hatırlatacak bir hediyem var.

Budapeşte Gezi Rehberi | Vlog

Merak ettiğim Budapeşte'yi görme fırsatı buldum ve bu seyahatimi de sizlerle paylaştım. İşte gezilecek görülecek yerler ile Budapeşte gezi rehberi.

Work and Travel Anılarım | Justin Bieber, Yemek Çalma, Kabızlık

Work and Travel ile ilgili tam da sizin istediğiniz gibi anılarımı anlattığım bir video çektim. Six Flags'te çalışırken yaşadığım tüm Work and Travel anılarımı sizlerle paylaştım.

Work and Travel Yolcularına 10 Altın Tavsiye

Work and Travel'a katılacak herkesin işine yarayacağını düşündüğüm tavsiye ve bilgileri geçen yılki tecrübelerime dayanarak 10 maddede anlattım.

Work and Travel Bavulu Nasıl Hazırlanır?

Work and Travel bavulları yavaş yavaş hazırlanmaya başlamışken ben de sizler için faydalı olabilecek önerilerde bulundum.

Work and Travel Hakkında En Merak Edilen 13 Soruyu Yanıtladım!

Bu videoda hem kendi Amerika maceralarımdan bahsettim hem de Work and Travel hakkında bana sıkça sorulan soruları yanıtladım.