İsim
Alihan Karatepe
Hakkında
21 Yaşında Üniversite öğrencisi. Yeni kültürler tanımaya meraklı, maceracı ve gezgin.

YAZARIN İÇERİKLERİ

New York’ta Açıkhava Film Festivaline Katıldım | Bryant Park

New York'ta dil okuluna başlayarak tekrar Amerika'ya geldim. Bu videomda Amerikan filmlerinde gördüğümüz New York'ta bulunan meşhur Bryant Park'a gidiyoruz.

Amerika Bavulu Hazırlarken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Madde

New York'a dil okuluna gidiyorum. Bu videomda Amerika'ya giderken bavula neler koymanız gerektiği konusunda yardımcı olmaya çalıştım.

Work and Travel Maliyetleri ve Kayıt Süreci

Work and Travel hakkında görüştüğüm danışmanım ile WAT programının ücreti ve program sürecinin nasıl işlediğine dair sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.

Work and Travel Katılım Şartları Nelerdir?

Work and Travel hakkında görüştüğüm danışmanım, WAT programına katılım şartlarını açıklıyor.

Amerika’ya Türk Bayrağını Diktim | Arabaya Servis Burger | Los Angeles

Amerika'da tatilde bulunduğum Hollywood ve Malibu'dan kesitler paylaşıyorum. Los Angeles'tan Malibu'ya gidiyoruz ve bu yolculuk sırasında Lamborghini ile yarışıyoruz.

Amerika’da Benzin Almak ve Fiyatları

Amerika'da benzin nasıl alınır, gerçekten pompacı yok mu, kendimiz mi dolduruyoruz, Amerika'da benzin fiyatları ne kadar tarzı sorularınızı cevaplıyorum.

Los Angeles Mustang Buluşması – Amerikan Kası

Los Angeles Santa Monica'da rastladığım en eskisinden en yenisine kadar bütün modellerin bir arada olduğu Mustang buluşmasını paylaşıyorum.

Work and Travel’da Miami Tatili: Doğum Günü Sürprizi

Work and Travel programının sonundaki travel kısmını paylaşıyorum. 15 günlük tatilimin ilk durağı Miami.

New York’ta Efsane Şekerleme M&M’S WORLD’e Gidiyoruz!

New York'ta gerçekleştirdiğim Work and Travel'daki bir izin günümde gittiğim Times Square'da bulunan efsane şekerleme M&M'S WORLD'ü sizlerle paylaşıyorum.

New York’ta Meşhur Sokak Dansçıları

Bu videomda Work and Travel ile gittiğim New York'ta karşılaştığım bir sokak dansçısı grubunun gösterisini sizinle paylaşıyorum.

New York’ta Meşhur Meksika Yemeği ”Taco”

Brooklyn'de taco yedikten sonra 18. katta bulunan New York manzaralı ve havuzlu bir mekana gidip New York manzarasını seyrediyoruz.

Work and Travel’da Central Park Turu

Bu videomda sizlerle Work and Travel'da gittiğim New York'un en ünlü parkı Central Park'ta bota binmeye ve ufak bir Central Park turuna gidiyoruz.

Amerika’da Alışveriş

Amerika'da gittiğim bir outlet center'dan çektiklerimi paylaşacağım. Çok ünlü ve kaliteli markalar çok uygun fiyata reyonlarda yerini buluyor.

Amerika’ya Uçak Yolculuğu ve Pratik Bilgiler

Bu videomda size İstanbul'dan New York'a gerçekleştirdiğim direkt uçuştan ve işinize yarayacak bazı pratik bilgilerden bahsettim.

New York’ta Türk Kahvaltısı

Work and Travel ile gittiğim New York'ta bir Türk Restoranı'na kahvaltı yapmaya gittim. Amerika'da yeme-içme ile alakalı bir video çektim.

Amerika’da İşinize Yarayabilecek Work and Travel Tüyoları ve Traş Olmak

Amerika'da hem çamaşırları yıkatmaya hem de saçlarımı kestirmeye gidiyorum. Work and Travel'da ihtiyacı olacaklar arkadaşlar için tüyolar verdiğim ufak bir video çektim.

Amerika’da 4 Temmuz Bağımsızlık Günü Nasıl Kutlanır?

Work and Travel'da çektiğim bu videoda, sizlere Amerika'da her yıl 4 Temmuz'da kutlanan New York'taki Independence Day (Bağımsızlık Günü) kutlamalarını göstereceğim.

Work and Travel’da Bir Gün – Merak Edenlere Özel!

New York'ta geçen bir Work and Travel günümü çektim. 2014 ve 2016 yıllarında edindiğim WAT bilgi ve tecrübelerim ile size yardımcı olmaya çalıştım.