İÇERİKLERİ FİLTRELEYİN

  • Konular

  • Lokasyonlar

  • İçerik Tipleri

  • İçerik Rozetleri

  • XFİLTRELERİ TEMİZLE

Alışveriş

Ana Sayfa Yurtdışında Yaşam Alışveriş
Yurtdışında her bütçeye uygun teknolojiden araç kiralamaya, yemekten giyime, alışveriş ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz.

Amerika’da Alışveriş

Work and Travel programı ile yaz tatillerini Amerika’da geçirecek olan öğrenciler için bu program Amerika’daki alışveriş çılgınlığıdır diyebiliriz.

Haftalık Harçlık ve Alışveriş Masrafı – İngiltere’de Dil Eğitimi

En çok merak edilen konulardan biri olan İngiltere'de haftalık cep harçlığı ve alışveriş masraflarımıza bir göz atalım istedik.

Londra’nın En İyi 12 Market ve Bit Pazarı

Londra'da ucuza alışveriş yapabileceğiniz market ve bit pazarlarının listesini yaptık. Aradığınız her şey için bu en iyi marketlere mutlaka gitmek isteyeceksiniz.

İngiltere’de Yaşam Giderleri

İngiltere'ye gidecekler için İngiltere yaşam masraflarını hazırladım. Restoran, market, ulaşım, konaklama ve giyim gibi genel yaşam ücretlerini bulabileceksiniz.

video

Amerika’da Alışveriş

Amerika'da gittiğim bir outlet center'dan çektiklerimi paylaşacağım. Çok ünlü ve kaliteli markalar çok uygun fiyata reyonlarda yerini buluyor.

Londra’da Kaçırmamanız Gereken 14 Şey

Dünyanın eğitim, turistik ve ticaret merkezlerinden olan bu harika şehir Londra'da nereleri ve neleri keşfetmelisiniz gelin birlikte inceleyelim.

Prag Hakkında 8 Genel Bilgi

Prag'a ilk kez gidecekseniz ve alışveriş, yaşam, konaklama gibi konuları merak ediyorsanız, hepsinden bahsettiğim ve yararlı olacağına inandığım çeşitli bilgileri bulabilirsiniz.

Amerika’da Bulunan En Büyük 10 Alışveriş Merkezi

Giyim, ev eşyası, eğlence gibi her şeyi bulabileceğiniz Amerika'nın en büyük 10 alışveriş merkezini sizler için mercek altına aldık.

BU KONU İLE İLGİLİ SORU-CEVAPLAR

Henüz hiç soru sorulmadı! İlk soran ol. Soru sor

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin