Alışveriş

Ana Sayfa Yurtdışında Yaşam Alışveriş
Yurtdışında her bütçeye uygun teknolojiden araç kiralamaya, yemekten giyime, alışveriş ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz.

Yurtdışından Telefon Getirenlerin Mutlaka Bilmesi Gereken 3 Şey

Yurtdışından telefon getirmenin çok moda olduğu günümüzde birçok kişi yaptığı hatalardan dolayı telefonu ülkeye getirmekte ve kayıt etmekte sorun yaşıyor.
video

Amerika’da Iphone Fiyatları

Amerika gezimiz bitmeden, bir Apple store bulduk ve size buradaki Apple ürünlerinin fiyatlarını aktaralım dedik. İşte Amerika'da iphone fiyatları.

İngiltere’de Ucuz Alışveriş Yapabileceğiniz En İyi 10 Mağaza

Kur farkından dolayı İngiltere'de nasıl ucuz alışveriş yapacağız? Market alışverişinden tutun, giyime kadar İngiltere'nin en ucuz alışveriş mağazalarına değindim.
video

Amerika’daki Outlet Fiyatları

Amerika'daki Outlet mağazalarını gezip markaların oralardaki fiyatlarını enine boyuna incelediği bir video serisi yayınlandı.
video

Amerika’da Teknoloji Alışverişi ve Elektronik Eşya Fiyatları

Amerika'da bulunan Best Buy mağazasına gidip sizler için elektronik ürünleri çektim. Drone, telefon, JBL, televizyonlar ve daha fazlasını video içerisinde bulabilirsiniz.
video

Ayakkabı Alışverişim | Amerika’da Ayakkabı Fiyatları

Amerika'da yeni ayakkabı almak için gittiğimiz Ross ve Marshall mağazalarındaki ayakkabı fiyatlarını sizlere göstermek istedim.
video

Amerika’da Market Fiyatları! Haftalık Alışverişim

Work and Travel ile geldiğim Amerika'da haftalık market alışverişimi nerede yapıyorum, neler alıyorum ve fiyatlar ne kadar?

Amerika’da Ucuza Alışveriş Yapacağınız 8 Giyim Markası

Amerika’ya her gidenin almadan gelmediği bazı markalar vardır. Türkiye’ye nispeten daha ucuz olan bu markalar için bavulumuzda hepimizin boş bir yeri vardır.

Amerika’da Türkiye’den Daha Ucuza Alabileceğiniz 3 Şey

Bildiğiniz üzere Amerika’da çoğu şey Türkiye’ye oranla çok ucuz. Amerika’da alışveriş tüyoları olarak neler ucuz, neler almalısınız sizlerle paylaştım.

Amerika’da Alışveriş

Work and Travel programı ile yaz tatillerini Amerika’da geçirecek olan öğrenciler için bu program Amerika’daki alışveriş çılgınlığıdır diyebiliriz.

Haftalık Harçlık ve Alışveriş Masrafı – İngiltere’de Dil Eğitimi

En çok merak edilen konulardan biri olan İngiltere'de haftalık cep harçlığı ve alışveriş masraflarımıza bir göz atalım istedik.

Londra’nın En İyi 12 Market ve Bit Pazarı

Londra'da ucuza alışveriş yapabileceğiniz market ve bit pazarlarının listesini yaptık. Aradığınız her şey için bu en iyi marketlere mutlaka gitmek isteyeceksiniz.

İngiltere’de Yaşam Giderleri

İngiltere'ye gidecekler için İngiltere yaşam masraflarını hazırladım. Restoran, market, ulaşım, konaklama ve giyim gibi genel yaşam ücretlerini bulabileceksiniz.

video

Amerika’da Alışveriş

Amerika'da gittiğim bir outlet center'dan çektiklerimi paylaşacağım. Çok ünlü ve kaliteli markalar çok uygun fiyata reyonlarda yerini buluyor.

Londra’da Kaçırmamanız Gereken 14 Şey

Dünyanın eğitim, turistik ve ticaret merkezlerinden olan bu harika şehir Londra'da nereleri ve neleri keşfetmelisiniz gelin birlikte inceleyelim.

Prag Hakkında 8 Genel Bilgi

Prag'a ilk kez gidecekseniz ve alışveriş, yaşam, konaklama gibi konuları merak ediyorsanız, hepsinden bahsettiğim ve yararlı olacağına inandığım çeşitli bilgileri bulabilirsiniz.

Amerika’da Bulunan En Büyük 10 Alışveriş Merkezi

Giyim, ev eşyası, eğlence gibi her şeyi bulabileceğiniz Amerika'nın en büyük 10 alışveriş merkezini sizler için mercek altına aldık.

BU KONU İLE İLGİLİ SORU-CEVAPLAR

Henüz hiç soru sorulmadı! İlk soran ol. Soru sor

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin