İsim
Akare Fuarları
Hakkında
Akare Fuarcılık olarak 2001 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim fuarlarını düzenlemekteyiz. Bu organizasyonlarda, Amerika, Kanada, Avustralya ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden gelen saygın üniversite ve dil okulları yetkilileri fuarlarımızda yer almaktadır. Yurtdışı eğitim alanında Türkiye’de kurulan ilk fuarcılık firmasıyız.

YAZARIN İÇERİKLERİ

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor!

Yurtdışında eğitim almayı planlayan gençleri üniversite ve okullarla buluşturan Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları başlıyor.

ABD’ye En Çok Öğrenci Gönderen 11’inci Ülke Türkiye Oldu!

UNESCO’nun öğrenci mobilizasyonuyla ilgili raporunda da ABD’ye en çok öğrenci gönderen 11'inci ülke Türkiye olduğu açıklandı.

Türk Öğrencilerin Yurtdışı Tercihi Amerika

UNESCO’nun verilerine göre, Türk öğrencilerin çoğu yurtdışında okumak için ABD’yi tercih ediyor. Amerika’yı sırasıyla...

Dolar Pahalandı, Öğrencilerin Yurtdışı Eğitim Tercihinde Rota Değişti

Dolar ve euroda tarihi seviyelere varan artışlar yurtdışı eğitimde ülke tercihlerini değiştirdi. Eğitim sürelerini kısalttı, yurtdışındaki okullar yüzde 50’lere varan indirime gitti.

Kur Artışı Yurtdışı Eğitimde Yüzde 50 İndirim Getirdi!

Dolar/TL'deki hızlı yükseliş nedeniyle Türk öğrencileri kaybetmek istemeyen yabancı eğitim kurumları, fiyatlarında yüzde 50'ye varan indirimler yaptı.