Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor!

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor!

Her yıl iki kez düzenlenen Akare Fuarları, 2019’daki sonbahar etkinliğine 12 Ekim‘de başlıyor.

Fuara ücretsiz katılmak için buradan form doldurabilirsiniz.

2019 yılı Akare Fuar Takvimi:

12-13 Ekim 2019 – 13:00 – 18:00 – İstanbul (Avrupa) – Harbiye Hilton Otel

14 Ekim 2019 – 14:00 – 19:00 – İstanbul (Anadolu) – Dedeman Otel Bostancı

16 Ekim 2019 – 14:00 – 19:00 – Ankara – Sheraton Otel

18 Ekim 2019 – 14:00 – 19:00 – İzmir – Hilton Otel

Serdar Kuzuloğlu Semineri ve Hediyeler

Serdar Kuzuluoğlu; 13 Ekim Pazar günü İstanbul Harbiye Hilton’da yapılacak Akare Yurtdışı Eğitim Fuarı öncesi saat 11:45’te sizler için seminer veriyor. “Yurtdışı Eğitimle Geleceğini Yarat” konulu seminerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Üstelik fuara katılanları Türk Hava Yolları’ndan yurt dışı gidiş dönüş uçak bileti, Londra’da ücretsiz dil eğitimi ve konaklama, ücretsiz IELTS ve PTE Academic sınavı giriş hakkı gibi büyük sürprizler bekliyor. Birbirinden güzel konularda sürpriz konuşmacıların olduğu seminerler de yine seni bekleyenler arasında. Ayrıca tüm gün süren ücretsiz deneme sınavlarıyla da İngilizce seviyeni belirleyebilirsiniz!

Fuara katılım ücretsizdir. Kayıt olmak için tıklayın.

Ayrıca, Akare Fuarları’nda;

 • 100’ün üzerinde lise, üniversite ve dil okulundan, lise, lisans, yüksek lisans, doktora, dil eğitimi, sertifika, MBA eğitimi hakkında bilgi alma imkanı ve bu okulların fuara özel indirim ve bursları olacak.
 • Dünya çapında yüzlerce okulun resmi temsilcisi olarak ücretsiz danışmanlık hizmeti veren, yurtdışı eğitim danışmanlık kuruluşları, göçmenlik ve yaşam ile ilgili bilgi alabileceğiniz, başta Kanada olmak üzere konsolosluk temsilcileri de bulunacak.
 • Yeni mezunlar için sertifika programlarının yanı sıra kariyer planlama üzerine, yurtdışında master ve burslarla ilgili seminerler verilecek.
 • Fuarların olduğu her gün fuarlara giriş yapan ilk 150 kişiye ücretsiz İK eğitimleri ve sertifikası verilecektir.

Farklı ülkelerde eğitim görmek isteyenler için düzenlenen Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’nın öğrencilere sunduğu en büyük fırsat; Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, İsviçre, Avustralya, Norveç ve Macaristan gibi ülkelerden gelen okulların kayıt yetkilileri ile yüz yüze tanışma ve aşağıdaki konularda bilgi alma imkanı sağlamasıdır:

 • Dil eğitimi
 • Lisans Programları
 • Yüksek Lisans Programları
 • Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları
 • MBA Programları
 • Doktora Programları
 • İş İngilizcesi Programları
 • Sınav Hazırlık Kursları

%30'a varan indirimlerle yurtdışında İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın

YAZAR HAKKINDA
Akare Fuarları

Akare Fuarcılık olarak 2001 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim fuarlarını düzenlemekteyiz. Bu organizasyonlarda, Amerika, Kanada, Avustralya ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden gelen saygın üniversite ve dil okulları yetkilileri fuarlarımızda yer almaktadır. Yurtdışı eğitim alanında Türkiye’de kurulan ilk fuarcılık firmasıyız.