İsim
Halil İbrahim Işık

YAZARIN İÇERİKLERİ

İrlanda’da Dil Eğitimi Rehberi

En misafirperverler halklar alanında ödül kazanmış olan İrlanda, son 4 sene içinde İngilizce dil eğitiminde Türk öğrenciler arasında daha çok bilinmeye başlamış ve yıldızı parlayan ülkeler arasına girmiştir.

Üniversitelilere 8 Tatil Önerisi

Yoğun geçen bir akademik yılın ardından yaklaşık üç ayı kapsayan yaz tatili geldi çattı. Şimdi dinlenme ve enerji toplama zamanı.

Amerika Dil Okullarında Eğitim Nasıl Alınıyor?

Bir insanın yaşam kalitesini daha üst sıralara çıkarabileceği gibi kariyer planlamasında önemli bir yeri de ancak iyi bir dil eğitim aldığında gerçekleştirmiş olacaktır.

İngiltere’de Dil Okulu Masrafları ve Yaşam Maliyetleri

İngiltere’de dil okuluna gideceğim ama masraflarım ve yaşam maliyetlerim çok yüksek çıkıyor diye düşünüyorsanız, durun ve bu yazıyı okumaya başlayın.

Yurtdışında Hazırlık Okumak Artık Çok Daha Avantajlı!

Üniversite hazırlığı yurtdışında almak çok daha cazip! İngilizce hazırlık eğitimini yurtdışında daha ekonomik fiyatlara alın ve İngilizceyi yerinde öğrenin.

Cambridge: İngiltere’nin Bisiklet Cenneti

İngiltere'de Cambridge şehrine baktığınızda abartısız 7'den 70'e herkesin bisiklet kullandığını görebilirsiniz. Bunun nedenini izleyince göreceksiniz.

İrlanda’da Dil Eğitimi Neden Bu Kadar Cazip ve Popüler?

Son zamanlarda yurtdışı dil eğitiminde popüler ülkeler arasında yer alan İrlanda'nın tercih edilmesi için birçok neden bulunmaktadır.

Kanada’da Ön Yargılara Neden Olan 5 Yanlış Bilgi

Kanada'nın gündelik yaşamından, dil eğitimine kadar birçok kişinin tereddütü vardır. ''Hava soğuk, ulaşım zor'' diyorsanız buradan buyurun.

Vancouver’da Dil Eğitimi Almanız için 10 Sebep

Kanada'nın en güzel ve sıcak şehirlerinden biri olan Vancouver'da yaşam ve dil eğitiminin neden bu kadar avantajlı olduğunun kanıtı.

İngiltere’de Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 14 Dil Okulu

Butik ve uluslararası okul ayrımı yapmadan sizi İngiltere’nin en iyi dil okulları ile tanıştıralım.

“Dil Eğitimim Mutlaka Cambridge’de Olmalı!” Demenizi Sağlayacak 15 Neden

İngiltere'nin tarihi ve kültürel anlamda en önemli öğrenci şehirlerinden Cambridge'de dil eğitimi almanızın size sunduğu muhteşem imkanlar.

Yurt Konaklaması Almamanız için 8 Önemli Neden

Yurtdışında dil eğitimine giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama seçeneklerinden yurt konaklamasının dezavantajlarını sizler için hazırladık.