Work and Travel İşleri

Ana Sayfa Work and Travel Work and Travel İşleri
Work and Travel'da çalışabileceğiniz iş türleri ile ilgili olumlu-olumsuz tüm bilgi ve tüyoları bulabilirsiniz.

İşte Work and Travel Tam Olarak Budur!

Her türlü mesleği görebilmek için aklımın bir köşesinde hep oyuncu olmak vardı. Work and Travel bana bunu görmeyi sağladı.

Amerika’da Work and Travel Yaparken Survivor Hayatı Yaşayabilirsiniz!

Work and Travel'a gittiğinizde Orta Amerika'da iyi paralar kazanabilirsiniz arkadaşlar doğru fakat gelirken Survivor hayatı da yaşayabilirsiniz.

Amerika İş Hayatında Başarıya Götürecek Tüyolar

Work and Travel ile Amerika'ya ilk defa gelenler için Amerikan çalışma sisteminden biraz bahsetmek istiyorum.
video

Cankurtaranlık (Lifeguard) Yüzme Mülakatı Nasıl Geçti? | Work and Travel

Bu sene Work and Travel programı ile birlikte Arlington, Virginia, Amerika tarafında cankurtaran (lifeguard) olacağım. Bugün yüzme mülakatımız oldu.
video

Lifeguard Olmak | Work and Travel Türkiye

2016 yazında Work and Travel Programı ile gittiğim Washington DC'nin Maryland bölgesinde -klasik- cankurtaran olarak görev yapmıştım efem.

Work and Travel: Cankurtaranlık

Cankurtaranlık denince aklınıza ilk sahil, deniz, kum ve güneş geliyorsa, bilin ki çok film izlemişsiniz. Work and Travel kapsamındaki cankurtaranlık çok daha farklı!

Work and Travel’da Garsonluk Yapmanız için 5 Müthiş Neden

Work and Travel'da garson olmak, pozisyon olarak Work and Travel programının en üst seviyesindeki iş imajına sahiptir. İşte bunun nedenleri..

Work and Travel’da Otelde Çalışmanız için 10 Neden

Work and Travel ile Amerika'da otelde çalışmaya karşı ön yargınızı kırmak ve otelde çalışmanın sandığınız kadar zorlu olmadığını kanıtlamak için 10 geçerli neden hazırladım.

video

Work and Travel’da Bir Gün – Merak Edenlere Özel!

New York'ta geçen bir Work and Travel günümü çektim. 2014 ve 2016 yıllarında edindiğim WAT bilgi ve tecrübelerim ile size yardımcı olmaya çalıştım.

Work and Travel İşleri

Work and Travel programında en çok çalışılan işleri, bu alanlarda en çok çalışılan pozisyonları ve çalışamayacağınız işleri bulabilirsiniz.
video

Premier Aquatics’in Düzenlediği Lifeguard Olimpiyat Oyunları Nefes Kesti!

Work and Travel'a lifeguard olarak gidenlerin çalıştığı firmalardan olan Premier Aquatics'in, 1 Ağustos'ta düzenlediği olimpiyat oyunları yine nefes kesti.
video

Work and Travel’da Lifeguard’ın Bir Günü

Texas, Houston'da cankurtaran olarak Work and Travel yapan bir öğrenci, gün içinde yapması gereken işleri ve arkadaşlarıyla yaşadığı eğlenceli dakikaları tek bir klipte hazırlamış.

Work and Travel İşlerinden Cankurtaranlığa İlgi Artıyor!

Work and Travel'da cankurtaranlık (lifeguard) yapan gençlerin sayısı her geçen sene daha da artıyor! Bu yılki tahmini rakam beklenenden daha yüksek!

Work and Travel’da Sizi Garson Olmaktan Soğutacak 5 Neden

Work and Travel programının en hareketli işlerinden biri olan garsonluk, her zaman sandığımız gibi keyifli geçmeyebilir.

Testi Çöz, Work And Travel’da Hangi İşin Sana Daha Uygun Olduğunu Hemen Öğren!

Work And Travel'da hangi işleri yapabileceğinizi merak ediyorsanız, size en uygun olan işi bu testi çözüp hemen öğrenin.
video

Work and Travel’da Housekeeping Neler Yapar?

Work and Travel'da housekeeping işi yapan öğrencilerin pansiyonda yaptıkları işleri gösteren açıklayıcı ve hatıra niteliğinde kısa bir video sizlerle.
video

GoPro ile Deli Dolu Bir Work And Travel Macerası!

Lifeguard olarak çalışan bir grup WAT öğrencisinin çektiği eğlence dolu, 10 üzerinden 10 puan alabilecek nitelikte harika bir GoPro videosu sizlerle.

Work and Travel’da En Çok Tercih Edilen 10 İş Türü

Amerika'da harika bir yaz geçirmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği Work and Travel iş türlerini sizler için derledik. En iyi Work&Travel işleri.

Work And Travel’da Kasiyer Olmamanız için 5 Önemli Neden

Kasiyer olmak zaman zaman zordur. Ancak hesap kitap işlerinden ve İngilizce'den anlıyorsanız, Work and Travel'da kasiyerlik tam size göre olabilir.
video

Work And Travel’da Lifeguard’lık Hakkında Her Şey Bu Videoda Var! Kesinlikle İzlemelisiniz.

Work and Travel'da Lifeguard'lar ne iş yapar? Nerelerde konaklar? Nerede çalışır? Günlük yapması gereken işleri nelerdir? İş sonrasında neler yapabilir?

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin