Travel (Gezi, Eğlence, Alışveriş)

Ana Sayfa Work and Travel Travel (Gezi, Eğlence, Alışveriş)
Work and Travel'ın, Travel kısmındaki; gezi, alışveriş, eğlence ve aktiviteleri hakkında yeni bilgiler edinecek, tüyolar alacaksınız.
video

Work and Travel ile Washington DC’de Bir Gün

Work and Travel'da bugün Washington DC ve Beyaz Saray'ı gezdik, size de vlog tarzında bir video hazırladık, iyi seyirler.
video

Amerika’da Araba Kiraladık (GMC) | Washington DC’yi Geziyoruz

Amerika'da araba kiraladık. Washington DC'ye gidip Lincoln Memorial, National Amusement ve Beyaz Sarayı ziyaret ettik. Türk restoranında lahmacun yemeyi de ihmal etmedik.
video

Work and Travel’da Beyzbol Maçına Gittik! Bucket List Tamamlanıyor!

Work and Travel ile geldiğimiz Amerika'da başkent Washington DC'ye geldik. Burada beyzbol maçı izleyerek Bucket List'ten bir şeyi daha tamamlamış olduk!
video

New York’ta Top of the Rock, Times Meydanı ve Özgürlük Anıtı’na Gittik!

Hayallerimi gerçekleştirmek için yıllardır beklediğim gün geldi. New York'ta doğum günümü kutlamak için neler neler yaşadık. Gelin birlikte izleyelim. 

Amerika’da Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Husus

Work and Travel ila Amerika'ya giden öğrencilerin hemen hepsi araç yolculuğu yapmakta. Ancak, Amerika'da araç kiralarken dikkat edilmesi gereken birçok husus var.
video

Amerika’da Outlet Fiyatları Gerçekten Türkiye’den Ucuz Mu?

Amerika'da outletler gerçekten ucuz mu? Markaları daha iyi fiyatlara alabiliyor muyuz? Haydi bugün de birlikte Amerika'daki outletleri gezelim.
video

Amerika Plajlarını Geziyoruz! Yorktown Beach!

Work and Travel. Adı üstünde hem çalışmak hem gezmek gerek. Çalıştığım yere en yakın olan Yorktown Beach plajını ziyaret ettik, bayağı bir eğlendik.
video

Amerika Market Alışverişi | Walmart – 74$ Tuttu!

Work and Travel programında bugün Walmart'a gidip 1 haftalık beslenme alışverişimizi yaptık. 74 dolar tuttu hepsi.
video

Taklalar Atarak Work and Travel Yapan Gezginin Amerika Macerası

2015 yılında katıldığım Work and Travel maceramda birçok iş ile uğraştım ve güzel kazançlar sağladım. O yazdan kalan tüm görüntüleri bu videoda görebilirsiniz.

8 Yaşında İzlediğin Bir Film Hayatını Ne Kadar Değiştirebilir?

8 yaşında New York’ta çekilmiş bir film izledikten sonra Amerika’ya olan ilgim başlamıştı. Lise hayatımda Amerika’ya gitme yolları arıyordum.

Amerika’da Gezilecek En İyi 8 Eyalet ve Görmeniz Gereken Yerler

Amerika'ya gittiğinizde çok geçmeden nereleri gezsem telaşınız başlar. Bu yüzden Amerika'da gezilecek görülecek eyaletler hakkında ufak bir Amerika gezi rehberi hazırladım.
video

Work and Travel ile Amerika’ya Gittiğinizde Sizi Neler Bekliyor?

Work and Travel programına katılan öğrencilerden birçoğu programa başlamadan travel hayali kurarlar ancak Amerika’ya gidilince öyle olmadığı anlaşılır.
video

Work and Travel Bavulu Nasıl Hazırlanır?

Work and Travel bavulları yavaş yavaş hazırlanmaya başlamışken ben de sizler için faydalı olabilecek önerilerde bulundum.
video

Work and Travel Vergi İadesi İşlemleri Nasıl Yapılır?

Amerika'dan döndükten sonra Work and Travel vergilerimizi nasıl aldığımızı, kaç gün sürdüğünü, ne kadar kesinti olduğunu anlattık.

Amerika’da Büyüleneceğiniz Bir Eğlence Parkı: Universal Studios Hollywood

Amerika maceram boyunca beni tüm atmosferiyle büyüleyen ve her anıyla beni heyecanlandıran yerlerden biri de Los Angeles'taki Universal Studios Hollywood gezimdi.

Uzmanlara Göre Amerika’da Yol Gezisi Yapabileceğiniz En İyi Rota!

Amerika'da arabayla gezmeyi planlıyorsanız bu rota üzerinde plan yapabilirsiniz. Amerika'nın hemen her eyaletindeki en turistik yerleri böylece ziyaret edebileceksiniz.

Work and Travel ile Alıp Başımı Hayallerimin Ülkesine Gittim!

Herkes gibi ben de endişeli başladım Work and Travel serüvenine. Macera dolu Amerika mıydı gerçekten? Yapabilecek miydim?
video

Work and Travel: ”Gelmiş Geçmiş En İyi Yaz Macerası”

Başından sonuna yaşadığı güzel anıları bir araya getiren Work and Travel öğrencisi, imrenilesi bir WAT macerası ile sizlerle.
video

Work and Travel Gezisi: ”Hayatımda Gördüğüm En Şaşırtıcı Manzara”

Work and Travel öğrencisinin Amerika'nın batı yakasındaki klibine eşlik ediyoruz. Hayatındaki en iyi manzaralara tanıklık ettiğini söylüyor.

Work and Travel: Amerika’da Yollar, Trafik, Benzin ve Polisler

Amerika'ya gidecek Work and Travel öğrencilerinin bazıları Amerikada araba kullanmak ister. Fakat Amerika'da trafik kurallarını ve farklılıklarını bilmek zorundasınız.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin