İÇERİKLERİ FİLTRELEYİN

  • Konular

  • Lokasyonlar

  • İçerik Tipleri

  • İçerik Rozetleri

  • XFİLTRELERİ TEMİZLE

Travel (Gezi, Eğlence, Alışveriş)

Ana Sayfa Work and Travel Travel (Gezi, Eğlence, Alışveriş)
Work and Travel'ın, Travel kısmındaki; gezi, alışveriş, eğlence ve aktiviteleri hakkında yeni bilgiler edinecek, tüyolar alacaksınız.

Work and Travel Günlüğüm: Hayallerinize İnanın!

Work and Travel mı? Daha kendi ülkemde hiçbir yerde çalışmamışken, Amerika gibi bir ülkede çalışmak mı? Yapamam dediğim onca şey ve işte sonrası..

2017 Work and Travel Video Yarışması

ABD Büyükelçiliği, bu yaz Amerika'ya gidecek Work and Travel öğrencileri için sadece Amerika'da olabilir temalı bir yarışma düzenliyor.
video

Work and Travel ile Hayatımın En Güzel Dönemini Yaşadım

Yaklaşık 4 ayda Amerika'da 10 eyalet, 6 şehir, 5 ulusal park gezdim. Kısacası Work and Travel ile Amerika'da hayatımın en güzel dönemini yaşadım.
video

Amerika’da Benzin Almak ve Fiyatları

Amerika'da benzin nasıl alınır, gerçekten pompacı yok mu, kendimiz mi dolduruyoruz, Amerika'da benzin fiyatları ne kadar tarzı sorularınızı cevaplıyorum.

Work and Travel Günlüğü: Amerika’da Felekten Bir Yaz!

Son 4 yaz tatilini Amerika’da geçirdiğimi düşününce kendime inanamıyorum. Oysa ki, Work and Travel programına katılma sürecim biraz garip ve karmaşıktı.

Amerika’da Araba Kiralama ve Ehliyet

Amerika’da araba kiralama kesinlikle Türkiye’den daha kolay daha ucuz daha pratik daha mantıklı. Üstelik daha güzel arabalar kiralayabilirsiniz.
video

Los Angeles Mustang Buluşması – Amerikan Kası

Los Angeles Santa Monica'da rastladığım en eskisinden en yenisine kadar bütün modellerin bir arada olduğu Mustang buluşmasını paylaşıyorum.

Work and Travel Öğrencisinden Amerika Gezisi Notları

Öğrenciler için Amerika biletini almanın en kolay yollarından biri, Work and Travel programı. Ben de Amerika'da gezdiğim şehirleri gidecek olanlar için anlattım.
video

Work and Travel Macerası: Çok Da Abartmamak Lazım!

Work and Travel mı? Yani gidin tabi ama çok da şey yapmayın. Gezin, tozun, ev partilerine takılın, gece kulüplerine takılın, şirketin etkinliklerine falan katılın.

Amerika’da Work and Travel Yapacaklara 5 Önemli Tavsiye

Amerika'da Work and Travel hayali kuran arkadaşlarımın işine yarayabilecek birkaç önemli tavsiye vermek istedim. Amerika geziniz için faydalı olmasını dilerim.

Work and Travel’ın Harikulade Etkileri!

Work and Travel çok uzak bir hayal gibiydi. Ta ki başlayana kadar. Amerika'nın küçük bir kasabasında başlayan serüvenim sonra sürprizlerle doluydu.

Work and Travel Gerçekten Bambaşka Bir Deneyimmiş!

Work and Travel ile Amerika'nın en güzel sahil kentlerinden biri olan Virginia Beach'te bütün bir yaz tatilinde yaşadığım en güzel anılarımı sizlerle paylaştım.

Work and Travel ile Mükemmel Bir Yaz

Work and Travel’ı günlerce araştıran, her sitedeki Work and Travel yorumlarını okuyan, bu süreçte bir sürü gelgitler yaşayan adaylara merhaba demek ve kendi anılarımı paylaşmak istiyorum.
video

Amerika’da Çalıştığım Eğlence Parkı – Work and Travel

Amerika'da çalıştığım dünyanın en büyük eğlence parkı olan Cedar Point'i ve içinde bulunan çılgın Roller Coaster'ları anlattım.

Las Vegas’ın Büyüsüne Kapılacağınız 8 Turistik Yer

Work and Travel ile Las Vegas'ta ve çevresinde gezilecek yerleri ve Amerika'da travel yaparken yapılabilecek aktiviteleri sizler için inceliyorum.

Erasmus’tan Work and Travel’a Yolculuğun Anahtarları

Erasmus ile Polonya'ya gittim önce. Polonya'da Erasmus yapmam Work and Travel'a gittiğimde çok işime yaradı.

video

Amerika’da Skydiving Yapmak!

Skydiving yapmak en büyük hayallerimden birisiydi. Amerika'dayken bunu yapma fırsatı yakaladım. İzlerken siz bile heyecanlanacaksınız!
video

Work and Travel’da Miami Tatili: Doğum Günü Sürprizi

Work and Travel programının sonundaki travel kısmını paylaşıyorum. 15 günlük tatilimin ilk durağı Miami.

Çılgın Türk’ün Work and Travel ve Erasmus Maceraları

Work and Travel'da rakun saldırısına uğradım, Polonya'da Erasmus yaparken mahkemelik oldum. Karakol ve trafik kazalarıyla geçen günlüğümü sizinle paylaşıyorum.

video

New York’ta Efsane Şekerleme M&M’S WORLD’e Gidiyoruz!

New York'ta gerçekleştirdiğim Work and Travel'daki bir izin günümde gittiğim Times Square'da bulunan efsane şekerleme M&M'S WORLD'ü sizlerle paylaşıyorum.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin