Travel (Gezi, Eğlence, Alışveriş)

Ana Sayfa Work and Travel Travel (Gezi, Eğlence, Alışveriş)
Work and Travel'ın, Travel kısmındaki; gezi, alışveriş, eğlence ve aktiviteleri hakkında yeni bilgiler edinecek, tüyolar alacaksınız.
video

Taklalar Atarak Work and Travel Yapan Gezginin Amerika Macerası

2015 yılında katıldığım Work and Travel maceramda birçok iş ile uğraştım ve güzel kazançlar sağladım. O yazdan kalan tüm görüntüleri bu videoda görebilirsiniz.

8 Yaşında İzlediğin Bir Film Hayatını Ne Kadar Değiştirebilir?

8 yaşında New York’ta çekilmiş bir film izledikten sonra Amerika’ya olan ilgim başlamıştı. Lise hayatımda Amerika’ya gitme yolları arıyordum.

Amerika’da Gezilecek En İyi 8 Eyalet ve Görmeniz Gereken Yerler

Amerika'ya gittiğinizde çok geçmeden nereleri gezsem telaşınız başlar. Bu yüzden Amerika'da gezilecek görülecek eyaletler hakkında ufak bir Amerika gezi rehberi hazırladım.
video

Work and Travel ile Amerika’ya Gittiğinizde Sizi Neler Bekliyor?

Work and Travel programına katılan öğrencilerden birçoğu programa başlamadan travel hayali kurarlar ancak Amerika’ya gidilince öyle olmadığı anlaşılır.
video

Work and Travel Bavulu Nasıl Hazırlanır?

Work and Travel bavulları yavaş yavaş hazırlanmaya başlamışken ben de sizler için faydalı olabilecek önerilerde bulundum.
video

Work and Travel Vergi İadesi İşlemleri Nasıl Yapılır?

Amerika'dan döndükten sonra Work and Travel vergilerimizi nasıl aldığımızı, kaç gün sürdüğünü, ne kadar kesinti olduğunu anlattık.

Amerika’da Büyüleneceğiniz Bir Eğlence Parkı: Universal Studios Hollywood

Amerika maceram boyunca beni tüm atmosferiyle büyüleyen ve her anıyla beni heyecanlandıran yerlerden biri de Los Angeles'taki Universal Studios Hollywood gezimdi.

Uzmanlara Göre Amerika’da Yol Gezisi Yapabileceğiniz En İyi Rota!

Amerika'da arabayla gezmeyi planlıyorsanız bu rota üzerinde plan yapabilirsiniz. Amerika'nın hemen her eyaletindeki en turistik yerleri böylece ziyaret edebileceksiniz.

Work and Travel ile Alıp Başımı Hayallerimin Ülkesine Gittim!

Herkes gibi ben de endişeli başladım Work and Travel serüvenine. Macera dolu Amerika mıydı gerçekten? Yapabilecek miydim?
video

Work and Travel: ”Gelmiş Geçmiş En İyi Yaz Macerası”

Başından sonuna yaşadığı güzel anıları bir araya getiren Work and Travel öğrencisi, imrenilesi bir WAT macerası ile sizlerle.
video

Work and Travel Gezisi: ”Hayatımda Gördüğüm En Şaşırtıcı Manzara”

Work and Travel öğrencisinin Amerika'nın batı yakasındaki klibine eşlik ediyoruz. Hayatındaki en iyi manzaralara tanıklık ettiğini söylüyor.

Work and Travel: Amerika’da Yollar, Trafik, Benzin ve Polisler

Amerika'ya gidecek Work and Travel öğrencilerinin bazıları Amerikada araba kullanmak ister. Fakat Amerika'da trafik kurallarını ve farklılıklarını bilmek zorundasınız.
video

Amerika’ya Türk Bayrağını Diktim | Arabaya Servis Burger | Los Angeles

Amerika'da tatilde bulunduğum Hollywood ve Malibu'dan kesitler paylaşıyorum. Los Angeles'tan Malibu'ya gidiyoruz ve bu yolculuk sırasında Lamborghini ile yarışıyoruz.

Work and Travel Günlüğüm: Hayallerinize İnanın!

Work and Travel mı? Daha kendi ülkemde hiçbir yerde çalışmamışken, Amerika gibi bir ülkede çalışmak mı? Yapamam dediğim onca şey ve işte sonrası..

2017 Work and Travel Video Yarışması

ABD Büyükelçiliği, bu yaz Amerika'ya gidecek Work and Travel öğrencileri için sadece Amerika'da olabilir temalı bir yarışma düzenliyor.
video

Work and Travel ile Hayatımın En Güzel Dönemini Yaşadım

Yaklaşık 4 ayda Amerika'da 10 eyalet, 6 şehir, 5 ulusal park gezdim. Kısacası Work and Travel ile Amerika'da hayatımın en güzel dönemini yaşadım.
video

Amerika’da Benzin Almak ve Fiyatları

Amerika'da benzin nasıl alınır, gerçekten pompacı yok mu, kendimiz mi dolduruyoruz, Amerika'da benzin fiyatları ne kadar tarzı sorularınızı cevaplıyorum.

Work and Travel Günlüğü: Amerika’da Felekten Bir Yaz!

Son 4 yaz tatilini Amerika’da geçirdiğimi düşününce kendime inanamıyorum. Oysa ki, Work and Travel programına katılma sürecim biraz garip ve karmaşıktı.

Amerika’da Araba Kiralama ve Ehliyet

Amerika’da araba kiralama kesinlikle Türkiye’den daha kolay daha ucuz daha pratik daha mantıklı. Üstelik daha güzel arabalar kiralayabilirsiniz.
video

Los Angeles Mustang Buluşması – Amerikan Kası

Los Angeles Santa Monica'da rastladığım en eskisinden en yenisine kadar bütün modellerin bir arada olduğu Mustang buluşmasını paylaşıyorum.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin