İsim
Ülgen Çetinkaya
Hakkında
Fashion & Lifestyle Blogger / DEU Personal Economics

YAZARIN İÇERİKLERİ

Ebeveynlerin Yeni Gözdesi Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışı yaz okullarında en çok tercih edilen ülke 2018 verilerine göre %51 ile İngiltere olurken ardından Malta gelmektedir.

Ne Olursa Olsun, Sizin de Work and Travel Hikayeniz Olsun!

Work and Travel’a başlamak kolay olmuyor. Benim Work and Travel hikayem de ailemi ikna etmekle başlayıp, çeşitli zorluklar atlatarak bitti.

Boston’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 8 Dil Okulu

Boston'da dil eğitimi yıllardır öğrencilerin hayali olmuştur. Üniversiteleri, parkları ve harika öğrenci yaşamı ile Boston'daki en iyi dil okullarını sizin için inceledik.

Amerika’da Dil Eğitimi Almanız için 25 Haklı Neden

Amerika'da dil eğitimi almak denince İngilizce ve dil okulu dışında akla gelen onlarca fırsat vardır. İşte bunlardan işinize yarayacak 25 tanesini sizler için hazırladım.

Üniversite Hazırlık Eğitimini Yurtdışında Almanız için 10 Neden

Türkiye'de üniversiteye yeni başlayacak öğrencilerin kabusu İngilizce ve hazırlık dönemini nasıl fırsata çevirebilirsiniz? İşte çözümü: Yurtdışı üniversite hazırlık programı!

Elinizin Altında Bulunması Gereken Yurtdışı Eğitim Bursları

Hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek isteyen tüm azimli gençlerin elinde bulundurması gereken yurtdışı eğitim ile ilgili kapsamlı burslar.

Yaz Okulu Seçiminde Lokasyon ve Konaklama Kriterleri Nelerdir?

Yaz okulunda lokasyon ve konaklamaya karar verilirken dikkat edilmesi gereken hususlar.

Mutluluk, Vatandaşlık, Kazanç. Avustralya’da Eğitim için 14 Neden

Plajları, çalışma izni, kaliteli eğitim seçenekleriyle dünyanın en güvenli ülkesi Avustralya'da dil eğitimi tercih etmeniz için birçok nedeniniz var.

Neden Yurtdışında Dil Eğitimi Almanız Gerektiğini Gösteren 8 Can Alıcı Sebep!

Yurtdışında dil eğitimi almanızın size sağlayacağı bu faydaları görünce, Türkiye'de dil eğitimine verdiğiniz tonlarca para için pişman olabilirsiniz.

İrlanda’nın En İyi 8 Dil Okulu

Yurtdışı dil eğitiminde son zamanların ender lokasyonları arasına giren, Avrupalı öğrencilerin gözdesi İrlanda'nın en iyi dil okulları.

Kanada’nın En İyi 4 Dil Okulu

Kanada'da dil eğitimi almak istiyorsanız 'hangi dil okuluna gitsem?' diye düşünmeyin. Kanada'nın farklı şehirlerinde merkezleri olan en iyi dil okulları.

Brighton’da Muhakkak Yapmanız Gereken 9 Aktivite

Brighton'da dil eğitimi almaya veya gezmeye gittiğinizde mutlaka yapmanız gereken en iyi aktiviteler.