İsim
Esma Ekinci
Hakkında
StudyZONE Yurtdışı Eğitim Danışmanı

YAZARIN İÇERİKLERİ

Malta’da Dil Eğitimi Rehberi

Dünyanın en güzel ada ülkelerinden olan Malta'da dil eğitimi hakkında rehber içeriğimizi ziyaret etmeden yurtdışında dil eğitimi almaya karar vermeyin

Yurtdışı Dil Eğitimi Hedefini Belirlerken Kendimize Sormamız Gereken 5 Soru

Yurtdışı dil eğitimi için öncelikle hedeflerimizi belirlememiz gerekir. Peki, yabancı bir dil öğrenme hedefi koyarken kendimize hangi soruları sormalıyız?

Üniversite Hazırlık Sınıfı Nasıl Geçilir?

Üniversitelerin hazırlık muafiyet sınavına giren öğrenciler İngilizce seviyelerine rağmen hazırlık atlama sınavlarını geçmekte zorluk çekiyorlar.

Brighton’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 8 Dil Okulu

İngiltere'de dil eğitimini Brighton'da almak istiyorsunuz ama dil okuluna mı karar veremediniz? Biz de fikir olması adına size Brighton'daki en iyi 8 okulunu listeledik.

Üniversite Hazırlığınızı Türkiye’den Çok Daha Etkili ve Ucuza Okuyun!

Üniversiteye hazırlık okuyarak başlayacak öğrenciler için Türkiye'de hazırlık eğitimi almaktan çok daha iyi bir seçenek var; İngilizce hazırlık eğitimini yurtdışında okumak!

Bristol’de Dil Eğitimi Almanız için 10 Neden!

İngiltere'de dil eğitimi konusunda en çok tercih edilen şehirlerden biri de Bristol'dür. Bristol'ün popüler olmasındaki 10 neden.

Liverpool’da Dil Eğitimi Almak için 13 Sebep

Müzik, futbol, eğitim, ticaret, eğlence. Kısacası her şeyi bulabilirsiniz. Liverpool, sizi kendi memleketiniz gibi karşılar, hiç yabancılık çekmezsiniz.

6 Madde ile Londra Hakkındaki Ön Yargılarınızı Altüst Ediyoruz.

Londra'da dil eğitimi hakkında forumlarda okuduğunuz yanlış yorumlar kafanızı karıştırabilir. Bu yanlış yorumlardan bazılarını sizler için açıklıyoruz.