YAZARIN İÇERİKLERİ

Malta’da 1, 3 ve 6 Aylık Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

İngilizce öğrenilebilecek en iyi alternatif ülkelerden olan Malta'da dil okulu fiyatlarını araştırdık. Öğrenci için ise tam bir cennet olan Malta dil okulu için de tercih edilecek ülkelerden biridir.

Yurtdışı Dil Okulu Hakkında Yanlış Bilinenler

Yeni bir dil öğrenmek isteyenler yurtdışı dil okulu araştırsa da çok fazla yanlış bilgi duymaktadır. Biz de bu yurtdışı dil okulu hakkında yanlış bilinenleri arındırmak istedik.

Kanada’da 1, 3 ve 6 Aylık Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Kanada dil okulu fiyatları yılın tüm zamanları neredeyse indirimli verilmektedir. Doğal güzelliği, tarihi yerleri, öğrenciler için eğlence yerleri ile Kanada gerçekten görülmesi gereken ülkeler arasındadır.

İngiltere’de 1, 3 ve 6 Aylık Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Yurtdışı dil okulunun ne kadar yararlı olduğunu ve neden tercih edilmesi gerektiğinden bahsetmiştim. Peki 2018 yılında İngiltere dil okulu fiyatları ne durumda?

Dünyanın 7 Harikası

Başlıkta da yer aldığı gibi dünyamız çeşitli güzelliklere, harikalara sahip. Aslında bu harikalar 7 ile sınırlı değil. Bize göre yüzlerce belki binlerce güzellik var. Ama dünyanın kabul gördüğü 7 harika var ki tüm zamanların en iyi eserleri olarak örnek gösterildiği için bizde size bunları tanıtmak istedik.

Bazı Manzaralara Paha Biçilemez! Dünyanın En Güzel 15 Manzarası

Dünyanın çeşitli yerlerinde öyle manzaralar vardır ki sizi büyüler ve hatta nefesinizi keser. İşte birbirinden güzel 15 şahane manzara.

Work and Travel ile Ne Kadar İngilizce Öğrenirim?

WAT programında yani Work and Travel'da İngilizcem ne kadar gelişir? Work and Travel'ın yabancı dilime ne kadar faydası olur?

Malta’da Gidebileceğiniz En Güzel 5 Kumsal

Malta dil eğitimi ile olduğu kadar kumsalları ile de ünlüdür. Bir an önce yazın gelmesini isteyeceğiniz Malta'nın birbirinden güzel kumsallarını derledik.

25 Farklı Dilde ‘’Merhaba’’ Nasıl Söylenir?

Bir merhaba ile başlar bütün her şey. Peki 25 farklı dilde Merhaba nasıl söylenir? İşte insanlarla sıcak bir başlangıç için bilmeniz gereken diğer dillerdeki merhaba kelimesinin karşılığı.

Paris’te Gidebileceğiniz En Güzel 10 Müze

Fransa’nın başkenti olan Paris; dünyanın en güzel müzelerini barındıran yerlerinden biri. Sanat, kültür ve tarihle dolu en güzel Paris müzeleri.

Dünyanın En Güzel 10 Şehir Parkı

Dünyada binalar yükselirken nefes aldığımız şehir parklarına daha çok duyarlı olmaya başladık. İşte dünyanın en güzel şehir parkları.

Motivasyon Arayanları Harekete Geçirecek 10 Video

Başarı elde etmek için iyi bir motivasyon ihtiyacı hissederiz. Youtube motivasyon videoları arasından sizi en iyi motive edecek videoları seçtik.

Dünyanın En Güzel 10 Mimari Eseri

Gördüğünüzde incelemeye doyamayacağınız baktıkça tekrar bakmak isteyeceğiniz dünyanın birbirinden güzel yapılarını sizler için derledik.

Dünyanın En İyi Çikolatası ile Ünlü 10 Yer

Size dünyanın en iyi çikolatası ile ün yapmış yerleri ve meşhur markaları tanıtmak istedik. Umarız dünyanın en iyi çikolatalarını tadabileceğiniz bu yerlere gitme fırsatınız olur.

Dünyanın En Güzel 10 Plajı

Deniz, kum, güneş üçlemesi ile çoğumuzun dört gözle beklediği yaz aylarında en önemli paya sahip olan dünyanın en güzel plajlarını sizlere sunuyoruz.

Hayvanseverlerin Seyahat Etmek İsteyeceği 10 Yer

Hayvanseverlerin seyahat ederek ender görülen hayvan türlerini yerinde görmesi ve hatta onları besleyip sevmesi mümkün.

Dünyanın En Renkli 5 Festivali

Bütün kötü düşünceleri unutturacak dünyaca bilinen bazı festivallere doğru yola çıkaracağız sizi. İşte dünyanın en renkli 5 festivali.