Motivasyon Arayanları Harekete Geçirecek 10 Video

Motivasyon Arayanları Harekete Geçirecek 10 Video

Günümüzde birçok şey için koşturuyoruz, bir şeyleri yapmaya çaba sarf ediyoruz, olması için uğraşıyoruz. Bunu yaparken de bir destek arıyoruz, bizi buna teşvik edecek, yapmaya hırslandırıp başarmamız için bize itici bir kuvvet olacak bir şey. Bunun için elbette ailemiz arkadaşlarımız başta geliyor ama yalnız olduğumuzda ise bunu bize sağlayacak bir müzik bir video bile bunu başarabiliyor.

Sizi kendinize inandırıp bunu yapabileceğinizi söyleyip hissettiren bir video. Biz de size gerçekten bu enerjiyi verip motivasyonunuzu artırıp kendinize olan inancınızı ortaya çıkaracak videolar derledik. Umarız sizin de motivasyonunuz ve kendinize olan inancınız bu videolardan sonra daha da artar.

1. Değişmek zorundasın ve bu neden şimdi olmasın !

Değişim olmazsa yenilik de yok demektir. Risk almayı bilin ve korkularınızın üzerine gidin!

2. Korkuların kadar güçlüsündür!

Korkun senin zayıflığın değildir, Aksine seni güçlü kılan şeydir korkuların. Motivasyonun da bu korkuların sayesinde seni ileriye taşıyacak.

3. Kimim ben ?

Kendini bildiğin zaman bir adım atabilirsin ileriye, bu yüzden önce kendini tanı. Motivasyonun ilk adımıdır kendini tanımak, kendini bilmek…

4. Kendi içine bak, aradığın tam da orada bir yerde…

Aradığın şey, seni tetikleyecek güç dışarıda değil senin içinde, derinliklerinde bunu sen bulup dışarı çıkarabilirsin.

5. Yarın değil Bugün…

Ertelediğin şey önemsiz bir şey değil senin hayatın, senin geleceğin. Bu yüzden yarın değil tam da olduğun şu anı hesaba kat.

6. Cevap Sensin…

Seni sen yapacak şey sensin. Motivasyonunu zirveye çıkaracak da sensin, yok edecek olan da. Seni özel, farklı, güçlü, iyi kılacak şey sensin. Aradığın cevap tam olarak sensin.

7. Seni ileriye taşıyacak olan şey İnancın !

Kendine inanmıyorken başkaları neden sana inansın. Önce sen kendine inan daha sonra sana inanan bir sürü insan olacak.

8. Hayallerimiz bizi başarıya ulaştıracak…

Çocukluğumuzda yaptığımız en güzel şeylerden biri hayal etmekti. Hayal etmekten vazgeçersek hayallerimizden de vazgeçeriz. Bu yüzden hayallerine asla sırt çevirme. Seni motive edecek şey onlar.

9. Başarmamak için ya da başaramamak için bir neden yok…

Kimsenin söylediği kişi olmana ihtiyacın yok. Eğer başarmak istiyorsan başarırsın, eğer yapmak istiyorsan yapar, kazanmak istiyorsan elinden geleni yapar sonunda kazanır istediğini alırsın. Motivasyon senin en güçlü silahındır.

10. Kendine inanırsan o zaman kazanmaya başlarsın…

Nerede pes edeceğimizi ya da devam edeceğimizi kendimiz seçeriz. Bu yüzden ”Yapamam, Başaramam” deme. Kendini demoralize etmek yerine motive et.

Motivasyon ile ilgili bu içerikleri de mutlaka okuyun!

YAZAR HAKKINDA
Tunahan Gök