Malta’da 1, 3 ve 6 Aylık Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Malta’da 1, 3 ve 6 Aylık Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

İngilizce öğrenilebilecek en iyi alternatif ülkelerden olan Malta’da dil okulu fiyatlarını araştırdık. Malta’yı pek çoğunuz duymuştur. Çünkü harika bir konuma ve iklime sahip bir ülke. Genellikle soğuk yüzü çok yoktur diye bilinir. Bu yüzden her mevsim ılıman veya sıcak geçer. Birbirinden güzel sahilleri ve denizi ile zaten bunu ispatlıyor. Görülmesi gereken yerlerden biri olarak birçok gezginin aklının bir kenarında yer edinmiştir.

Öğrenci için ise tam bir cennet niteliğinde olan Malta, dil eğitimi için de tercih edilecek ülkelerden biridir. Okulun hemen ardından sahile uğrayıp güzel vakit geçirebilirsiniz. Yani hem okul hem de eğlencenin buluştuğu bir ülkedir. Biz de bu yüzden size Malta’daki dil okullarını araştırıp sizin için ortalama fiyatlarını derledik.Malta’da dil eğitimi almakla ilgileniyorsanız aşağıdaki fiyatları sizler için derledik.

Malta dil okulu fiyatları – 2018

1 Aylık – 1200 ile 1800 Euro
3 Aylık – 3000 ile 5000 Euro
6 Aylık – 6000 ile 9300 Euro

Yukarıdaki fiyatlara konaklama dahildir. Bu fiyatlar diğer dil okulu yazılarında bahsettiğimiz gibi döviz kuru, kayıt tarihi, konaklama türüne göre değişiklik göstermektedir. Yılın hemen her dönemi indirimli fiyatlar bulunabilir. Bu yüzden yurtdışı eğitim danışmanlıkları ile görüşerek daha uygun fiyatlar yakalayıp hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.


%30'a varan indirimlerle yurtdışında İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın

YAZAR HAKKINDA
Tunahan Gök