SORU

Avustralya dil eğitimi öğrenci vizesi için hangi evraklar gerekir?

2.39K görüntülenmeVize ve SeyahatVize

Avustralya vizesi için pasaport, niyet mektubu,en son mezun olduğunuz okul diplomanız, banka hesap bilgileriniz, tapu, ruhsatlar, sabıka kaydı, vukaatlı nufüs kayıt örneği, askerlik belgesi, gideceğiz okulun kabul belgesi, fotoğraf gibi temel evraklar gerekmektedir.

İçinde boş vize sayfaları bulunan, en az 1 yıl geçerli pasaport, Geçerli pasaportunuzun (yeni pasaportlarda) sadece resimli sayfanın fotokopisi,18 yaş altı anne ve babası ile beraber seyahat etmeyecek çocuklar için, seyahate katılmayacak ebeveynden alınan muvafakatname. Avustralya vizesi muvafakatname örneği Bir adet yakın zamanda çekilmiş vesikalık fotoğraf. Daha önce almış olduğunuz vizelerin renkli fotokopileri,
Nüfus müdürlüğünden alacağınız “Vukuatlı nüfus kayıt örneği” aslı ve tercümesi (Tercümeler tarafımızdan yapılabilmektedir).Adliyeden alacağınız üzerinde “Adli sicil kaydı ve adli sicil arşivi yoktur” yazan sabıka kaydı aslı ve tercümesi (Tercümeler tarafımızdan yapılabilmektedir).Başvuran öğrenci ise, eğitim gördüğü kurumdan öğrenci belgesi (Tercümeler tarafımızdan yapılabilmektedir). Erkek adaylardan askerlik durum belgesi ve tercümesi (Tercümeler tarafımızdan yapılabilmektedir).) Avustralya Vizesi ücreti. Kredi kartı ya da nakit olarak ödenebilmektedir.Başvuru sahibinin Avustralya’da öğrenim görmeyi planladığı kurumdan alınmış CoE belgesi Başvuru sahibinin daha önce tamamladığı eğitimine ait belgeler (Lise, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomaları). Avustralya eğitim ve yaşam masraflarını karşılayabileceğinizi gösteren sizin ya da sponsorunuzun adına banka cüzdanlarının veya banka yazılarının imzalı, kaşeli asılları (Minimum son 3 aya ait hesap hareketleri). Sizin veya sponsorunuzun maddi durumunu gösterir belgeler.