İÇERİKLERİ FİLTRELEYİN

  • Konular

  • Lokasyonlar

  • İçerik Tipleri

  • İçerik Rozetleri

  • XFİLTRELERİ TEMİZLE

Seyahat

Ana Sayfa Vize ve Seyahat Seyahat
Yurtdışına çıkmadan önceki süreçte; valizinizin hazırlanması, seyahatinizde dikkat etmeniz gerekenler ve gümrük ile ilgili içeriklerdir.

Seyahatlerde İşinize Çok Yarayacak 10 Önemli Eşya

Seyahate çıktığınızda hırsızlıktan tutun da hastalığa kadar birçok zor durumla karşılaşmamız mümkün. Dolayısıyla yanımıza alacağımız eşyaları iyi planlamamız gerek.

Ucuz Uçak Bileti ve Tatil Rezervasyonu için İpuçları

Uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama, seyahat arama, online yolculuk platformunun önde gelen firmaları, en uygun tercih için ipuçları verecek istatistikler yayınladılar.

Ucuz Uçak Bileti Satın Almanın İncelikleri

Uçak biletlerini satın almak artık daha da kolaylaştı. İnternet, mobil uygulamalar, acenteler ve havalimanı ofisleri derken bilet alabileceğimiz kanalların sayısı da arttı.

Uzun Yolculuklarda Sıkılmanızı Önleyecek 5 Faydalı Uygulama

Uzun bir yolculuğa çıkıyorsanız yolculuk sırasında sıkılmanız çok olası bir durumdur. Ancak bazı mobil uygulamalarla internet olmadan da internetli bir seyahat mümkün.

Uçak Biletinde İndirim Zamanı

Sezondan 4-6 ay öncesi yapılan uçak bileti kampanyaları, yolculara diledikleri yerlere çok düşük bedellerle uçma imkanı sağlıyor.

Vizesiz Ülkeler – En Güncel Vize İstemeyen Ülkeler Listesi

Türk vatandaşlarından vize istemeyen ülkeleri bu içerikte bulabilirsiniz. Vizesiz gidilebilen ülkelere geçmeden birkaç öneride bulunacak olursak;

Uçak Biletlerinin En Ucuz ve En Pahalı Olduğu Aylar Açıklandı!

2016 yılı uçak seyahatleri raporu açıklandı. Hazırlanan raporda 2016 yılı içerisinde en ucuz aylar ile en pahalı aylar dikkatleri çekti.

Rahat Uçak Yolculuğu için Altın Değerinde 10 Öneri

Uçak yolculuğu esnasında rahat etmek son derece önemlidir. Hemen her uçak yolculuğunda yaşadığınız zorluklara çözüm olacak 10 tavsiye hazırladık.

Travel Weekly Okurları Seyahatte En İyileri Seçti!

Dünyanın en önemli seyahat dergilerinden Travel Weekly'nin okurları tarafından seçilen dünyanın en iyi seyahat noktası, havayolu şirketi ve otel zinciri belli oldu.

Uzun Uçuşlarda Rahat Seyahat Etmeniz için 8 İpucu

Öğrencilerin eğitimde Amerika, Kanada ve Avustralya gibi uzak ülkeleri tercih etmesi, yorucu ve yıpratıcı uçak yolculuklarını beraberinde getiriyor.

Uçakla Yolculuk Yapanların Yaşadığı 12 Şey

Uçak seyahati yaparken hepimizin aklından geçen garip düşünceler ya da yaşamış olduğumuz güzel hatıralar vardır. İşte onlardan 12 tanesi.

video

Amerika’ya Uçak Yolculuğu ve Pratik Bilgiler

Bu videomda size İstanbul'dan New York'a gerçekleştirdiğim direkt uçuştan ve işinize yarayacak bazı pratik bilgilerden bahsettim.

Seyahat Tutkunları için Geliştirilmiş En İyi 10 Uygulama

Seyahat öncesinde, seyahatte ve seyahat sonrasında tüm sürecinize arkadaşlık edecek 10 mobil uygulamayı keşfettik!

Yurtdışı Seyahatinizi Sorunsuz Geçirmeniz için 15 Tüyo

Ne olursa olsun, yurtdışı seyahatiniz boyunca birkaç sürprizle karşılaşmanız her zaman mümkün. Temkinli olmak için bu 15 tüyodan başlayın.

Ucuz Uçak Bileti Bulmanız için En İyi 10 Tüyo

Ucuz uçak bileti bulma artık son derece kolay bir hale dönüştü diyebiliriz. İşte en iyi 10 tüyo sayesinde uçak biletinizi ucuza getirmenin yolları:

YÖK ve THY’den Öğrenci Biletleri için İşbirliği

Öğrencilerin uçak bileti alımında yüzde 25'lik indirimden faydalanması için artık öğrenci belgesi ibraz etmesi gerekmeyecek.

Yurtdışına Çıkarken Yanınıza Almanız Gereken 15 Önemli Eşya

Yurtdışına çıkmadan önce bavul hazırlarken yanınıza almayı unutabileceğiniz ve yanınızda götürdüğünüze pişman olmayacağınız eşyaların listesi.

Yurtdışına Çıkarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Havaalanında ya da yurtdışına çıktıktan sonra size ''eyvah, tüh'' dedirtecek durumlara maruz kalmamak için mutlaka okumanız gereken bir içerik.

Work And Travel için Uçak Bileti Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 7 Altın Bilgi

Amerika'ya gitmek için uçak bileti satın alırken dikkat etmeniz ve önlem almanız gereken hususlar.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin