Seyahat

Ana Sayfa Vize ve Seyahat Seyahat
Yurtdışına çıkmadan önceki süreçte; valizinizin hazırlanması, seyahatinizde dikkat etmeniz gerekenler ve gümrük ile ilgili içeriklerdir.

Seyahate Çıkarken Alınması Gereken 8 Şey

Seyahate çıkarken alınması gerekenler bir yana, her defasında üstüne fazlasıyla eşya alırız. Seyahat eşyalarınıza ek olarak neleri yanınıza almanız gerektiğini yazdım.

Uçak Biletinizi Sakın Sosyal Medyadan Paylaşmayın! Yoksa…

Sosyal medya üzerinden uçak bileti fotoğrafınızı paylaşmanız başınızı fena halde derde sokabilir. Peki biletin fotoğrafını çekip paylaşmanın ne sakıncası var?
video

Amerika’ya Ayak Bastım! Havaalanı, Uber ve Çalışacağım Yere Varış

Work&Travel seyahatim bitti ve Amerika'ya sağ salim ayak bastım. Amerika'ya inişim, havalanında gece, uber ve çalışacağım yere varışta çektiğim videolarımı sizlerle paylaştım.
video

Work and Travel : Amerika Yolculuğu Başlasın!

4 Aylık Work&Travel macerası 10 haziran itibariyle başladı. 2 aktarmalı 23 saatlik bir yolculuk olacak ama orada bizi bekleyenler ile kıyaslanamaz.
video

Work & Travel Bavulum

Work and Travel ile Amerika’ya Gidiyorum! videomun ardından Amerika'ya giderken hazırladığım bavulu da sizlerle paylaşmak istedim.

Ucuz Uçak Bileti Almak için Nelere Dikkat Etmeli!

Ucuz uçak bileti almak için illa çok erken tarihte almak gerekmiyor. İşte bazı ufak tüyolar...

12 Adımda Work and Travel Bavul Hazırlığı

Work and Travel ile Amerika'ya giderken bavul hazırlama, kolay gibi gözüken ama en çok düşündüren şeylerden biridir. Bavula neler koymalıyız? Yanımıza neler almalıyız?

Yurtdışına İlk Kez Çıkacaklara 16 Önemli Tavsiye

Yurtdışına çıkmak başlı başına bir heyecan ve hafif stresli bir iştir. Hele bir de ilk kez yurtdışına çıkacaksanız eliniz ayağınıza dolanabilir. Bu tavsiyeleri tam da bunun için yazdım.

Seyahatlerde İşinize Çok Yarayacak 10 Önemli Eşya

Seyahate çıktığınızda hırsızlıktan tutun da hastalığa kadar birçok zor durumla karşılaşmamız mümkün. Dolayısıyla yanımıza alacağımız eşyaları iyi planlamamız gerek.

Ucuz Uçak Bileti ve Tatil Rezervasyonu için İpuçları

Uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama, seyahat arama, online yolculuk platformunun önde gelen firmaları, en uygun tercih için ipuçları verecek istatistikler yayınladılar.

Ucuz Uçak Bileti Satın Almanın İncelikleri

Uçak biletlerini satın almak artık daha da kolaylaştı. İnternet, mobil uygulamalar, acenteler ve havalimanı ofisleri derken bilet alabileceğimiz kanalların sayısı da arttı.

Uzun Yolculuklarda Sıkılmanızı Önleyecek 5 Faydalı Uygulama

Uzun bir yolculuğa çıkıyorsanız yolculuk sırasında sıkılmanız çok olası bir durumdur. Ancak bazı mobil uygulamalarla internet olmadan da internetli bir seyahat mümkün.

Uçak Biletinde İndirim Zamanı

Sezondan 4-6 ay öncesi yapılan uçak bileti kampanyaları, yolculara diledikleri yerlere çok düşük bedellerle uçma imkanı sağlıyor.

Vizesiz Ülkeler – En Güncel Vize İstemeyen Ülkeler Listesi

Türk vatandaşlarından vize istemeyen ülkeleri bu içerikte bulabilirsiniz. Vizesiz gidilebilen ülkelere geçmeden birkaç öneride bulunacak olursak;

Uçak Biletlerinin En Ucuz ve En Pahalı Olduğu Aylar Açıklandı!

2016 yılı uçak seyahatleri raporu açıklandı. Hazırlanan raporda 2016 yılı içerisinde en ucuz aylar ile en pahalı aylar dikkatleri çekti.

Rahat Uçak Yolculuğu için Altın Değerinde 10 Öneri

Uçak yolculuğu esnasında rahat etmek son derece önemlidir. Hemen her uçak yolculuğunda yaşadığınız zorluklara çözüm olacak 10 tavsiye hazırladık.

Travel Weekly Okurları Seyahatte En İyileri Seçti!

Dünyanın en önemli seyahat dergilerinden Travel Weekly'nin okurları tarafından seçilen dünyanın en iyi seyahat noktası, havayolu şirketi ve otel zinciri belli oldu.

Uzun Uçuşlarda Rahat Seyahat Etmeniz için 8 İpucu

Öğrencilerin eğitimde Amerika, Kanada ve Avustralya gibi uzak ülkeleri tercih etmesi, yorucu ve yıpratıcı uçak yolculuklarını beraberinde getiriyor.

Uçakla Yolculuk Yapanların Yaşadığı 12 Şey

Uçak seyahati yaparken hepimizin aklından geçen garip düşünceler ya da yaşamış olduğumuz güzel hatıralar vardır. İşte onlardan 12 tanesi.

video

Amerika’ya Uçak Yolculuğu ve Pratik Bilgiler

Bu videomda size İstanbul'dan New York'a gerçekleştirdiğim direkt uçuştan ve işinize yarayacak bazı pratik bilgilerden bahsettim.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin