Eğlence

Ana Sayfa Yurtdışında Yaşam Eğlence
Yurtdışı programlarınızı eğlenceli hale getirebilecek festivaller, plajlar, kafeler-publar, eğlence parkı içeriklerini bulabilirsiniz.

20 Dilde ”Seni Seviyorum” Nasıl Denir

Kültürler ne kadar farklı da olsa her ülkede aşkı ifade ederken en çok kullanılan söz olan seni seviyorum 20 dilde nasıl denir sizin için derledim.

Malta’da Neler Yapılır Diyenlere 10 Aktivite

Malta'da yapılacak şeyler çok fazladır. Malta'da neler yapılır diyenler için hazırladığım yapılacaklar listemize gelin birlikte bakalım.

Dünyanın En Renkli 5 Festivali

Bütün kötü düşünceleri unutturacak dünyaca bilinen bazı festivallere doğru yola çıkaracağız sizi. İşte dünyanın en renkli 5 festivali.

Yurtdışı Eğitim Hikayesi: 30 Yıl Önce ve Sonra

Yurtdışında dil eğitimi amaçlı gittiği topraklara yeniden giden bir fotoğrafçı, eski fotoğraflarındaki yerlerde 30 yıl sonra yeniden aynı fotoğrafları çekilmeye karar verir.
video

Masal Diyarı Temel Reis Köyü : Popeye Village

Popeye filmini izleyip daha sonra oraya yaptığım turistik gezide kendimi 1980'lerin film setindeymiş gibi hissettiğim masal diyarı oldu Popeye Village.
video

İngilizce Öğrenmek için En İyi 5 Dizi

İngilizce öğrenmek ve geliştirmek için takip etmesi kolay, İngilizcesi anlaşılır, eğlenceli yabancı diziler seçtim sizin için. İşte İngilizcenize katkı sağlayan en iyi 5 dizi.

Macera Tutkunlarına 10 Ekstrem Sporu ve Dünyadaki En Popüler Yerleri

Aksiyon veya macera sporu denilen ekstrem sporları, çoğu spora göre daha riskli olduğundan size adrenalin dolu anlar yaşatır. Biz de bu macera sporlarını sizler için araştırdık.

Sokak Sanatı ile Ünlü 10 Şehir

Sokak sanatıyla ünlü dünyada birçok şehir var. Ve bu bahsi geçen şehirlerin turizmin vazgeçilmez birer parçası haline gelmelerinde sokak sanatı büyük yer ediniyor.

Harry Potter Hayranlarının Görmesi Gereken 20 Yer

Harry Potter tutkunu olan Potterkafaların hayatta en az bir kez olsun görmesi gereken yerleri derledim. İşte hayran kalacağınız Harry Potter'ın çekildiği yerler.
video

New York’ta Açıkhava Film Festivaline Katıldım | Bryant Park

New York'ta dil okuluna başlayarak tekrar Amerika'ya geldim. Bu videomda Amerikan filmlerinde gördüğümüz New York'ta bulunan meşhur Bryant Park'a gidiyoruz.
video

Şarkılar Seni Söyler: New York Adına Yazılmış En Güzel 20 Şarkı

Amerikan Rüyası'nın gezmeye doyulmayan şehri New York birçok sanatçıya ilham olmuş. Eğer bir gün siz de New York'a giderseniz bu şarkıları bizim için söylemeyi unutmayın.

New York’ta Çekilmiş En İyi 10 Dizi

New York'a aşık olmayan yoktur sanıyorum. New York hiç gidilmeden sadece dizilerle, filmlerle bile aşık olunan bir şehir.

Seyahat Videolarınızda Kullanabileceğiniz Az Bilinen 20 Şarkı

Gezilerinizde çektiğiniz videoları birleştirip güzel bir klip hazırlamak istiyor ama hangi şarkıları kullanacağınızı bilemiyor musunuz? İşte sizler için birkaç şarkı derledim.

Gece Hayatı ile Ünlü 6 Muhteşem Şehir

Dünyanın bazı şehirleri, tüm doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra yalnızca ünlü gece hayatı için bile ziyaret edilmeyi hak ediyor.

5 Madde ile İrlandalıların Aziz Patrik (Saint Patrick’s) Günü

Aziz Patrik Günü - St. Patrick's Day, İrlandalıların kutlamalarından en önemlisidir. İrlanda başta olmak üzere kutlamaların en fazla yaşadığı ülke ABD'dir.

2016 Yılında EDUMAG’da En Dikkat Çeken 10 İçerik

EDUMAG olarak 2016 yılında sizinle birçok içerik yayınladık. Bu içerikler arasından, en çok beğenilen, en çok okunan ve en çok paylaşılanları sizin için derledik.

Dublin’de Keyifle Kitap Okuyabileceğiniz 11 Kitabevi

Bazen kitap kadar iyi bir arkadaş yoktur. Eğer bir de bulunduğunuz yer İrlanda'nın edebiyat şehri olan Dublin ise keyfine doyum olmaz.

Londra’da Bulunan Bazı Dizi ve Film Sahneleri

Yurtdışındayken hayranı olduğumuz dizi ve film sahnelerini görmenin herkese zevk verdiğine eminim. Londra dendiğinde de akla ilk bu dizi ve film sahneleri geliyor.

video

Londra ve Brighton Seyahati – Vlog 2

Bir haftalık İngiltere seyahatimin ikinci bölümü, Brighton ve Londra'da kardeşim ve arkadaşlarımla son günlerim. Ne yenir? Nereye gidilir? Orada yaşayanlar neler yapıyor?

video

Londra ve Brighton Seyahati – Vlog 1

Londra ve Brighton'da geçen seyahatimin ilk bölümü. Londra defalarca gitmekten hiç sıkılmayacağım şehirlerden biri, en sevdiklerimin de orada olması torpil tabi.

BU KONU İLE İLGİLİ SORU-CEVAPLAR

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin