Konaklama

Ana Sayfa Yurtdışında Yaşam Konaklama
Yurtdışında nerede kalacağınız önemlidir. Yurt, aile yanı ve öğrenci evi konaklamaları hakkında önemli bilgilere erişebilirsiniz.

Yurtdışında Dil Eğitimi Raporu: En Büyük Problem Konaklama

136 ülkede yapılan ankete göre, yurtdışında dil eğitimi alan öğrenciler büyük oranda beklentilerinin karşılandığını belirtirken, en büyük problem olarak konaklamayı görüyor.

Yurtdışında Ucuz ve Bedava Konaklama için 8 Uygulama

Yurtdışı seyahat masraflarımızı çok ucuza hatta bedavaya getirsek çok güzel olmaz mıydı? Yurtdışında ucuz ve bedava konaklama için birçok uygulama var.

Yurtdışı Dil Eğitimi Konaklaması Tercihinde Dikkat Etmeniz Gereken 5 Şey

Gitmek istediğiniz yurtdışı dil eğitimi konaklaması, şartları ve size neler sundukları ile sizin yurtdışında yabancı dil öğrenmenizde önemli rol oynar.
video

Amerika’da Ev Fiyatları – Amerika’daki Evimi Gezdiriyorum

Bugün sizlere Amerika'da yeni taşındığım evi gösterdim. Ayrıca, en çok merak edilen Amerika'da ev fiyatları konusuna da değindim.

Dünyanın En Lüks 5 Su Altı Oteli

Dünya üzerinde birçok su altı oteli var. Deniz manzaralı oda kavramına karşı yeni bir bakış açısı getiren bu otellerin birçoğu aşırı lüks ve fazlasıyla pahalı.
video

Amerika’daki Malikanem | Ev Turu

Amerika'da kaldığım evi gösterdim sizlere. Amerika'ya nasıl geldin? diye soranlar diğer videolarıma göz atabilirler.

En Ucuz Otel Bulmanın 6 Pek Bilinmeyen Yöntemi

Tatil bütçenizin büyük bir kısmı hiç şüphesiz otel konaklamasına ayrılmaktadır. Otel konaklamanızı en ucuza getireceğiniz bu yöntemlerle seyahatinizi daha rahat planlayabilirsiniz.

İngiltere’de Konaklama Seçenekleri ve Öneriler

Konaklama seçiminiz sizin İngiltere’de kalacağınız süreç içeresinde rahat ve stressiz bir şekilde eğitiminizi tamamlamanız için çok önemlidir.

Prag Hakkında 8 Genel Bilgi

Prag'a ilk kez gidecekseniz ve alışveriş, yaşam, konaklama gibi konuları merak ediyorsanız, hepsinden bahsettiğim ve yararlı olacağına inandığım çeşitli bilgileri bulabilirsiniz.
video

Kısa Bir Video ile Aile Yanı Konaklaması Örneği

Yurtdışında dil eğitimine gittiğinizde aile yanı konaklaması dilinizi geliştirebilmek için en iyi tercihtir. Buna kısa bir video ile örnek.
video

Bir Öğrencinin Aile Yanı Konaklamasına Varışı Üzerine Kısa Bir Video

İrlanda'da dil eğitimine giden bir öğrencinin aile yanı konaklamasına varışı ve aileyle geçirdikleri zamanı gösteren kısa bir video.

Bunlar Bizim Yurtlara Hiç Benzemiyor! 70 Görselle Yurtdışındaki En İyi Öğrenci Yurtları

Türkiye'deki öğrenci yurtlarını az çok bilirsiniz. Ranzalar ve daracık odalar gözünüzde canlanmış olabilir. Oysa, yurtdışında eğitim almaya gittiğinizde öğrenci yurtları size başka bir deneyim sunuyor.

Aile Yanı Konaklamasının En Bezdirici 9 Kuralı!

Yurtdışında aile yanı konaklaması alarak, kendi evinizde gibi davranıp, aklınıza eseni yapabileceğinizi düşünüyorsanız bu içeriği okumadan geçmeyin.

Aile Yanı Konaklaması Hakkında Herkesin Bilmediği 13 Çarpıcı Unsur

Yurtdışı dil eğitiminde herkesin en büyük sıkıntısı konaklama alternatifleridir. Yurtdışında aile yanı konaklaması hakkında bilmeniz gerekenler.

Work and Travel’da Konaklama Ayarlamak için En İyi 5 Kaynak!

Amerika'da Work and Travel'a veya dil eğitimine gittiğinizde, yaklaşık 3 ay gibi uzun bir süre konaklayacağınız için çeşitli web sitelerinden yararlanmanız size büyük kolaylık sağlar.

Yurt Konaklaması Almamanız için 8 Önemli Neden

Yurtdışında dil eğitimine giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama seçeneklerinden yurt konaklamasının dezavantajlarını sizler için hazırladık.

Work and Travel’da Konaklamalı İş Tercih Etmek için Çok Mantıklı 6 Sebep!

Work and Travel'da konaklamalı iş tercih etmenin size sağlayacağı en önemli avantajlardan bazılarını bu içerikte bulabilirsiniz.

Work and Travel’da Konaklamasız İş Tercih Etmek için 4 Mantıklı Neden

Work and Travel'da konaklamalı bir işe mi, konaklamasız bir işe mi gitmeliyim? Konaklamasız bir iş tercih etmeniz için işte size 4 mantıklı sebep!

Yurt Konaklaması Tercih Etmenizin Size Sağlayacağı 5 Büyük Avantaj!

5 maddeyle neden yurt konaklaması almalısınız? İşte, yurtdışında öğrenci yurdunda konaklamanın size sağlayacağı en iyi avantajlar.

Aile Yanı Konaklaması Tercih Etmeniz için 7 Neden

Yurtdışında dil eğitimine gidecek öğrencilerin merak ettiği konulardan bir tanesi de aile yanı konaklamasıdır. İşte aile yanı konaklamasının en iyi yanları.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin