İÇERİKLERİ FİLTRELEYİN

  • Konular

  • Lokasyonlar

  • İçerik Tipleri

  • İçerik Rozetleri

  • XFİLTRELERİ TEMİZLE

Konaklama

Ana Sayfa Yurtdışında Yaşam Konaklama
Yurtdışında nerede kalacağınız önemlidir. Yurt, aile yanı ve öğrenci evi konaklamaları hakkında önemli bilgilere erişebilirsiniz.

İngiltere’de Konaklama Seçenekleri ve Öneriler

Konaklama seçiminiz sizin İngiltere’de kalacağınız süreç içeresinde rahat ve stressiz bir şekilde eğitiminizi tamamlamanız için çok önemlidir.

Prag Hakkında 8 Genel Bilgi

Prag'a ilk kez gidecekseniz ve alışveriş, yaşam, konaklama gibi konuları merak ediyorsanız, hepsinden bahsettiğim ve yararlı olacağına inandığım çeşitli bilgileri bulabilirsiniz.
video

Kısa Bir Video ile Aile Yanı Konaklaması Örneği

Yurtdışında dil eğitimine gittiğinizde aile yanı konaklaması dilinizi geliştirebilmek için en iyi tercihtir. Buna kısa bir video ile örnek.
video

Bir Öğrencinin Aile Yanı Konaklamasına Varışı Üzerine Kısa Bir Video

İrlanda'da dil eğitimine giden bir öğrencinin aile yanı konaklamasına varışı ve aileyle geçirdikleri zamanı gösteren kısa bir video.

Bunlar Bizim Yurtlara Hiç Benzemiyor! 70 Görselle Yurtdışındaki En İyi Öğrenci Yurtları

Türkiye'deki öğrenci yurtlarını az çok bilirsiniz. Ranzalar ve daracık odalar gözünüzde canlanmış olabilir. Oysa, yurtdışında eğitim almaya gittiğinizde bazı öğrenci yurtları sizi farklı bir boyuta taşıyabilir. İşte bu yurtlardan en iyileri..

Aile Yanı Konaklamasının En Bezdirici 9 Kuralı!

Yurtdışında aile yanı konaklaması alarak, kendi evinizde gibi davranıp, aklınıza eseni yapabileceğinizi düşünüyorsanız bu içeriği okumadan geçmeyin.

Aile Yanı Konaklaması Hakkında Herkesin Bilmediği 13 Çarpıcı Unsur

Yurtdışı dil eğitiminde herkesin en büyük sıkıntısı konaklama alternatifleridir. Yurtdışında aile yanı konaklaması hakkında bilmeniz gerekenler.

Work and Travel’da Konaklama Ayarlamak için En İyi 5 Kaynak!

Amerika'da Work and Travel'a veya dil eğitimine gittiğinizde, yaklaşık 3 ay gibi uzun bir süre konaklayacağınız için çeşitli web sitelerinden yararlanmanız size büyük kolaylık sağlar.

Yurt Konaklaması Almamanız için 8 Önemli Neden

Yurtdışında dil eğitimine giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama seçeneklerinden yurt konaklamasının dezavantajlarını sizler için hazırladık.

Work and Travel’da Konaklamalı İş Tercih Etmek için Çok Mantıklı 6 Sebep!

Work and Travel'da konaklamalı iş tercih etmenin size sağlayacağı en önemli avantajlardan bazılarını bu içerikte bulabilirsiniz.

Work and Travel’da Konaklamasız İş Tercih Etmek için 4 Mantıklı Neden

Work and Travel'da konaklamalı bir işe mi, konaklamasız bir işe mi gitmeliyim? Konaklamasız bir iş tercih etmeniz için işte size 4 mantıklı sebep!

Yurt Konaklaması Tercih Etmenizin Size Sağlayacağı 5 Büyük Avantaj!

5 maddeyle neden yurt konaklaması almalısınız? İşte, yurtdışında öğrenci yurdunda konaklamanın size sağlayacağı en iyi avantajlar.

Aile Yanı Konaklaması Tercih Etmeniz için 7 Neden

Yurtdışında dil eğitimine gidecek öğrencilerin merak ettiği konulardan bir tanesi de aile yanı konaklamasıdır. İşte aile yanı konaklamasının en iyi yanları.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin