Amerika’da IT Management Master Programında Burs İmkanı

Amerika’da IT Management Master Programında Burs İmkanı

1893 yılında kurulan Concordia Üniversitesi St Paul, US News and World Report tarafından en iyi 100 Midwest Üniversitesi olarak derecelendirilmiştir. İkiz Şehirler olarak adlandırılan St.Paul ve Minneapolis yaklaşık 4 milyon kişiye ve 15 Fortune 500 şirketinin genel merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Uluslararası öğrenciler, ikiz şehirlerin sunduğu CPT ve OPT fırsatları ile birlikte yüksek kaliteli bir eğitimden yararlanabilirler.

Information Technologies Management Master Programı, öğrencileri bilgi teknolojisi çalışma alanında başarılı bir şekilde liderlik etmek için gerekli beceri ve yetkinlikleri kazandırır. İşletme yönetimi ve teknik beceriyi bütünleştiren program, iş hayatının istediği beceri ve yetkinliklere sahip mezunlar yetiştirir. IT maaşları için ortalama ücret 62.000 Amerikan doları civarındadır. Master yapmış çalışanların geliri yıllık  80.000 Amerikan Doları’na kadar çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri Çalışma Bakanlığı, IT alanında istihdamının, 2014’ten 2024’e kadar %15 oranında artacağını tahmin ediyor.

Concordia Üniversitesi uluslararası öğrencilere cazip burslar sunmaktadır. Concordia Üniversitesi St. Paul’da IT Management (Bilgi Teknolojileri Yönetimi) Master Programını (MSITM) toplam 17,000 Amerikan Doları öğrenim ücreti ödeyerek alabilme şansınız vardır.

Detaylı bilgi ve kayıt işlemleriniz için bize buradan ulaşabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA
Burçin Arıkan

StudyZONE Academic Programs Manager