Yurtdışında Staj Nasıl Bulurum? Ücretsiz Etkinliğe Katıl, Hemen Öğren!

Yurtdışında Staj Nasıl Bulurum? Ücretsiz Etkinliğe Katıl, Hemen Öğren!

Yurtdışında staj bulma sürecinde karşılaşacağın zorlukları merak ediyor musun? Daha da önemlisi bu işin üstesinden nasıl geleceğin konusunda destek almak istemez miydin?

İşte fırsat! Avrupa ve Amerika olanaklarını karşılaştırıp, maddi zorlukları aşmak için nasıl burs bulabileceğini sorguluyorsan Kesişen Yollar Ekibi’nin senin için hazırladığı bu ücretsiz sohbeti kaçırma!

Eğitim ve sosyal hizmet alanında bir yenilik!

Kesişen Yollar Derneği; eğitim ve sosyal hizmet alanlarında Türkiye’ye yönelik çeşitli projeler geliştirmekte ve etkinlikler düzenlemektedir.

Bu projeler ve etkinliklerle derneğimizin amacı; eğitimde fırsat eşitsizliğini azaltmak ve bunu yaparken de bambaşka dünyaları ve farklı hayat tarzlarını kesiştirmek, birbirimizden öğrenmek, esinlenmek ve birbirimize ilham kaynağı olmak.

Her şeyin başı eğitim ama biz bunun farklılıklara saygıyı, hoşgörüyü, empatiyi ve sosyal sorumluluk bilincini aşılayan bir eğitim olduğuna inanıyoruz.

Bu inancı bizimle paylaşan ve bize destek olmak isteyen, etnik kökeni, inancı, siyasi görüşü, cinsiyeti, cinsel yönelimi ve yaşı ne olursa olsun herkesle ortak bir paydada buluşabileceğimize inanıyoruz.

Profesyonellerden gençlere uzanan kariyer sohbetleri sizi bekliyor.

Dünya ve Türkiye’de alanlarında önde gelen firmalarda & üniversitelerde çalışan veya doktorasına devam eden, kariyerleriyle fark yaratan profesyonelleri Youtube Live üzerinden gerçekleştirdiğimiz canlı yayınlar ile Türk gençleri ile bir araya getiriyoruz.

2017’de yurtdışı stajı yapan süperstarlar bu etkinlikte bir arada!

Doğa Doğan – MIT
Berke Sengun – Harvard
Doruk Çetin – Imperial College London

Yurtdışında stajı nasıl ayarladılar? Neler öğrendiler? Tavsiye ederler mi? Maddi durumlarını nasıl ayarladılar? Hepsi ve daha fazlası için 8 Ekim Pazar 21:00‘da aşağıdaki linke tıklayarak bize katılabilirsin.

Canlı Yayın Linki: https://goo.gl/TmpyNx
Etkinlik linki: https://www.facebook.com/events/147944059146133/?ti=icl

Siz de etkinlikte yer alın, yurtdışında staj yapmanın zorluklarını kolayca aşın.

YAZAR HAKKINDA
Başak Aydın

Kesişen Yollar Ekibi