2017 Yurtdışı Eğitim Oscarı Türk Acentasının Oldu!

2017 Yurtdışı Eğitim Oscarı Türk Acentasının Oldu!

Uluslararası eğitim sektörünün oscarları dağıtıldı! Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tüm dünyadaki eğitim kurumlarının verdiği oylarla 22 ülkeden yaklaşık 3000 acentanın faaliyet gösterdiği Doğu Avrupa bölgesinde, Study Travel Magazine 2017 Doğu Avrupa Star Acentası seçildi!

1996 yılından beri yurtdışında eğitim almak isteyen Türk öğrencilere danışmanlık hizmeti sunan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, 2015 ve 2016 yıllarında da bu ödüle aday gösterilmişti.

Her yıl Londra’da düzenlenen Study Travel Magazine ödüllerinde geçtiğimiz yıl Türkiye’den UED (Uluslararası Eğitim Danışmanlık Dernekleri) en iyi yurtdışı eğitim derneği seçilmişti.

Bu yıl da ülkemize yeni bir ödül gelmiş olmasına EDUMAG ailesi olarak çok sevindik. Bu başarıyı elde eden Akademix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık şirketini kutluyor, önümüzdeki yıllarda da Türkiye’den daha çok ödül alanların çıkmasını temenni ediyoruz.

ST Star Awards 2017’de ödül kazananların tam listesini görmek için tıklayın.


%30'a varan indirimlerle yurtdışında İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın

YAZAR HAKKINDA
EDUMAG

EDUMAG size keyifli ve yararlı yurtdışı eğitim içerikleri sunan bir sosyal içerik platformudur.