Malta Dil Okulları 1 Haziran’da Açılıyor!

Malta Dil Okulları 1 Haziran’da Açılıyor!

2021 Mart ayında Covid-19 önlemleri kapsamında Malta dil okulları online eğitime geçmişti. Malta hükümetinin yeni aldığı karara göre, Malta’da dil okulları 1 Haziran 2021 tarihi itibari ile yüz yüze eğitime geçecek. Malta’da ingilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için Malta vize işlemlerinin de en kısa süre içerisinde başlaması öngörülüyor. Yeşil pasaportlu öğrenciler vize almalarına gerek olmadan eğitimlerine 1 Haziran itibari ile başlayabilecekler.

Malta’da dünyaca ünlü EC English, ESE, Linguatime, ACE English gibi dil okulları sağlık koşullarına göre önlemlerini alarak, yaz sezonu için tüm hazırlıklarını yaptılar.  İndirimli paket program fiyatları sunan Malta Dil Okulları; Latin Amerika, Batı ve Doğu Avrupa, Türkiye ve Rusya olmak üzere her yaz olduğu gibi bu yaz da, tüm milletlerden öğrencileri ağırlamaya hazırlar!

Denizi, plajları ve tarihi yapısı ile yaz aylarını hem eğitim, hem de tatil yaparak geçirmek isteyenler için Malta’da ingilizce eğitimi harika bir seçenek. 12 ay üzeri eğitimlerde sunulan part-time çalışma izni ile Malta, öğrenciler için çok avantajlı.

Malta’da vaka sayılarına baktığımızda da, Koronavirüse karşı diğer AB ülkeleri karşısında en iyi istatistiklere sahip. Alınan verilere göre son 24 saatte sadece 9 yeni coronavirus vakası tespit edilirken, nüfusun %76’sının aşılanmasıyla da sıralamanın en üstlerindedir.


%30'a varan indirimlerle Malta'da İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın


YAZAR HAKKINDA
EDUMAG

EDUMAG size keyifli ve yararlı yurtdışı eğitim içerikleri sunan bir sosyal içerik platformudur.