STM Star Awards Ödüllerinde UED Yine En İyiler Arasında!

STM Star Awards Ödüllerinde UED Yine En İyiler Arasında!

Uluslararası eğitim sektörünün en önemli yayını olan Study Travel Magazine’in her sene verdiği ve sektörün “Oscar”ları olarak kabul edilen ST Star Awards ödüllerinde kategorilerinde aday olan kuruluşlar açıklandı. 2013 ve 2015 yıllarında bu ödülü kazanma başarısını gösteren UED (Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği) üstüste beşinci senede de aday gösterildi.

Uluslararası Eğitim Sektörü‘nün başat aktörleri olan uluslararası okullar ve eğitim danışmanlığı firmalarının karşılıklı oylarıyla sahiplerini bulması sebebi ile de oldukça özel bir yere sahip olan ST Star Awards ödüllerinde, ilk olarak aday gösterme sürecinde tüm dünyadan eğitim danışmanlık firmaları dernekleri ile yarışan UED; FDSV / Almanya, Aseproce / İspanya, IALCA / İtalya ve IACA / Tayvan ile final oylamaya kalmaya hak kazandı.

Diğer bir kategori olan Star Agency Eastern Europe kategorisinde aday olma başarısını gösteren beş kuruluşun dördünün Türkiye’den olması, ülkemizin uluslararası eğitim dünyasındaki konumunun ne derece önemli olduğuna işaret ederken, ülkemizden aday olma başarısını gösteren bu dört kuruluşun da UED üyesi olması ise UED’nin yakaladığı yüksek hizmet standartlarının ve profesyonellik seviyesinin ispatı olarak değerlendirildi.

Yurtdışı eğitim sektöründe fark yaratmak adına yola çıkan UED ve üyelerinin bu başarısında Yönetim Kurulu üyeleri ve dernek çalışanlarının çabalarının etkisi büyük olsa da, UED’yi var eden üyelerinin, uzun yıllar boyunca yurtdışı eğitim danışmanlığı etiğinden ve yurtdışındaki okullar ile ilişkilerinde profesyonellikten taviz vermemiş olmalarının asıl neden olduğu belirtiliyor.

Bu nedenle bu başarıda emeği geçen tüm değerli UED üyelerini tebrik ediyor, bu ödülün sadece UED ve üyelerine değil, tüm yurtdışı eğitim danışmanlığı sektörüne hayırlı olmasını diliyoruz.


%30'a varan indirimlerle yurtdışında İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın

YAZAR HAKKINDA
UEDucation

UEDucation Magazine, UED'nin (Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği) ücretsiz süreli yayınıdır.