Work and Travel Hakkında

Ana Sayfa Work and Travel Work and Travel Hakkında
Work and Travel nedir-ne değildir, fiyatları, şartları, şirketleri hakkında genel bilgiler edinebilirsiniz.

Work and Travel’a Kötü Başlamamanız için 10 Tavsiye

Work and Travel gibi büyük bir maceraya yelken açarken yanlış rüzgarlara kapılmayın diye sizlere birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum.
video

Work and Travel ile Amerika’ya Gidiyorum!

Bu yaz Work and Travel ile Amerika'ya gidiyorum. Tüm programa başından sonuna kadar sizleri de dahil etmek istedim.
video

Work and Travel Hakkında En Merak Edilen 13 Soruyu Yanıtladım!

Bu videoda hem kendi Amerika maceralarımdan bahsettim hem de Work and Travel hakkında bana sıkça sorulan soruları yanıtladım.

Work and Travel’a Katılmanız için 5 Muhteşem Sebep

Eminim Work and Travel programına katılmanızın kendinizce haklı bir sebebi vardır. Bunların haricinde bilmediğiniz belki de farkına varamadığınız birçok sebebi var.

Work and Travel: Vergi İadesi Hakkında Bilmeniz Gereken 4 Şey

Work and Travel yapacakların belki de en çok merak ettiği sorulardan biri de vergi iadesidir. Amerika vergi iadesi hakkında bilmeniz gereken 4 şey.
video

Work & Travel Nedir? Nasıl Yapılır?

Work & Travel nedir? Nasıl yapılır? Nerelere gidilir? Nerelere başvurulur? Maliyeti nedir? Kaç para kazanılır? Hangi işler yapılır?
video

Work and Travel Maliyetleri ve Kayıt Süreci

Work and Travel hakkında görüştüğüm danışmanım ile WAT programının ücreti ve program sürecinin nasıl işlediğine dair sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.
video

Work and Travel Katılım Şartları Nelerdir?

Work and Travel hakkında görüştüğüm danışmanım, WAT programına katılım şartlarını açıklıyor.
video

Work and Travel için Ne Kadar Gerekli? Gelir ve Giderler Ne Kadar?

Work and Travel'a gitmeden önce ne kadar harcarım? Amerika'ya giderken ne kadar yanıma almalıyım? Amerika'daki gelir ve giderlerim ne kadar olur? gibi soruları yanıtladım.

Work and Travel Hakkında En Merak Edilen 7 Soru

Work and Travel programına katılmak isteyen her öğrencinin aklında birçok soru vardır. Sonuçta bilinmezliği yaşamaya gidiyorsunuz. İşte WAT hakkında en çok sorulan sorular.
video

Work and Travel Bavuluna Neler Koyulmalı?

Work and Travel bavulunuza neler koymalısınız? Kıyafet olarak ne götürülmeli? Yemek koyabilir miyiz? Kişisel bakım ürünleri Amerika'dan mı alınmalı?
video

Amerika’ya Gidiyorum | Work And Travel

Bu yaz 4 ay sürecek olan Work and Travel programı ile Amerika'ya gidiyorum. Daha önce Work and Travel'a 3 kere katılmış olan kuzenimle program hakkında bir video hazırladım.

video

Work and Travel Mülakatım Nasıl Geçti?

Work and Travel Mülakat videosu hazırladım. Work and Travel mülakatında neler sorulur? Work and Travel mülakatı nasıl olur? Work and Travel mülakatı zor mudur?

Work and Travel Hakkında Siz Sorun, Vize Konsolosu Cevaplasın!

Öğrenciler, İstanbul ABD Başkonsolosluğu'nun yapacağı oturumda Work and Travel ve Amerika vizesi hakkındaki sorularını soracak!

Work and Travel Vize Görüşmesinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Work and Travel Amerika J1 vizesi başvurusu sırasında dikkat etmeniz gereken çok önemli detayları adım adım açıklıyoruz.

Dil Okulu mu? Work and Travel mı? Yoksa Erasmus mu?

Work and Travel, dil eğitimi ve Erasmus deneyimlerimden yola çıkarak bu programların en iyi yönlerini sizler için ortaya çıkardım.

Work and Travel’da Nasıl Para Biriktirebiliriz?

Work and Travel programında nasıl daha fazla para kazanabilirsiniz? Amerika'dan Türkiye'ye nasıl daha fazla dolarla dönebilirsiniz? Sizler için araştırmalarımızı yaptık.

Work and Travel Sponsoru CIEE, Trump’ın Başa Geçmesi Üzerine Bir Bildiri Yayınladı!

Donald Trump'ın başa gelmesiyle Work and Travel programına katılacak öğrencilerin endişelenmesi üzerine Work and Travel sponsorlarından CIEE bir bildirim yayınladı.

Dolardaki Artış Work and Travel’ı Nasıl Etkiledi?

Work and Travel'a katılacak öğrencilerin gözü dolardaki artışta. Doların yükselişi Work and Travel öğrencilerini nasıl etkiler? Katılımcılar olarak neler yapabiliriz?

Work and Travel Fiyatları 2017

2017 Work and Travel fiyatları belli olduğundan beri öğrencilerin en çok merak ettiği toplam harcamaların ön hesaplamasını yaptık.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin