İÇERİKLERİ FİLTRELEYİN

  • Konular

  • Lokasyonlar

  • İçerik Tipleri

  • İçerik Rozetleri

  • XFİLTRELERİ TEMİZLE

Work and Travel Hakkında

Ana Sayfa Work and Travel Work and Travel Hakkında
Work and Travel nedir-ne değildir, fiyatları, şartları, şirketleri hakkında genel bilgiler edinebilirsiniz.
video

Amerika’ya Gidiyorum | Work And Travel

Bu yaz 4 ay sürecek olan Work and Travel programı ile Amerika'ya gidiyorum. Daha önce Work and Travel'a 3 kere katılmış olan kuzenimle program hakkında bir video hazırladım.

video

Work and Travel Mülakatım Nasıl Geçti?

Work and Travel Mülakat videosu hazırladım. Work and Travel mülakatında neler sorulur? Work and Travel mülakatı nasıl olur? Work and Travel mülakatı zor mudur?

Work and Travel Hakkında Siz Sorun, Vize Konsolosu Cevaplasın!

Öğrenciler, İstanbul ABD Başkonsolosluğu'nun yapacağı oturumda Work and Travel ve Amerika vizesi hakkındaki sorularını soracak!

Work and Travel Vize Görüşmesinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Work and Travel Amerika J1 vizesi başvurusu sırasında dikkat etmeniz gereken çok önemli detayları adım adım açıklıyoruz.

Dil Okulu mu? Work and Travel mı? Yoksa Erasmus mu?

Work and Travel, dil eğitimi ve Erasmus deneyimlerimden yola çıkarak bu programların en iyi yönlerini sizler için ortaya çıkardım.

Work and Travel’da Nasıl Para Biriktirebiliriz?

Work and Travel programında nasıl daha fazla para kazanabilirsiniz? Amerika'dan Türkiye'ye nasıl daha fazla dolarla dönebilirsiniz? Sizler için araştırmalarımızı yaptık.

Work and Travel Sponsoru CIEE, Trump’ın Başa Geçmesi Üzerine Bir Bildiri Yayınladı!

Donald Trump'ın başa gelmesiyle Work and Travel programına katılacak öğrencilerin endişelenmesi üzerine Work and Travel sponsorlarından CIEE bir bildirim yayınladı.

Dolardaki Artış Work and Travel’ı Nasıl Etkiledi?

Work and Travel'a katılacak öğrencilerin gözü dolardaki artışta. Doların yükselişi Work and Travel öğrencilerini nasıl etkiler? Katılımcılar olarak neler yapabiliriz?

Work and Travel Fiyatları 2017

2017 Work and Travel fiyatları belli olduğundan beri öğrencilerin en çok merak ettiği toplam harcamaların ön hesaplamasını yaptık.

Work and Travel’a Bu Yazıyı Okumadan Başvurmayın!

Work and Travel başvurusu yapmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli nedenleri sizlere madde madde anlatmaya çalıştım.

Work and Travel Maliyetleri

Work and Travel maliyetleri en başta Work and Travel fiyatları, vize ve konsolosluk masrafları, uçak bileti ve cep harçlığı gibi bir takım masraflar var.

Macera Dolu Work and Travel ile Yol Açık, Yola Çık!

Amerika mı? Hem de tek başına? Tam olarak bir hayaldi bu. Sonra ne mi oldu? Buyrun bakın neler oldu, neler yaşadı o kız...

video

Amerika’da 20 Gün, 10 Eyalet, 4000 Metre ve Yüksek Gerilim Macera

Work and Travel ile Amerika'da yapabileceklerinizin ve eğlencenin sınırının olmadığını anlatan harika bir video. Watch it!

Work and Travel’a Gidecekler için El Rehberi

Amerika'da Work and Travel yapacakların programı daha iyi tanıyabilmesi ve programdan en iyi verimi alabilmesi için mutlaka bilmeleri gerekenleri yazdım.

Anlatılanıyla, Anlatılmayanıyla Work and Travel! (Benim Hikayem)

Katıldığım Work and Travel hakkında Amerika anılarından çok, anlatılmayan ve nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgi vereceğim.

Work and Travel Şirketi Seçerken Neden Çok Dikkat Etmelisin?

Work and Travel programına katılmak için hizmet alacağınız firmayı seçerken en çok nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizler için açıkladık.

Work and Travel Günlüğü: Hayallerimin Ötesi Amerika’ya Yolculuk

Amerika’ya gitmeliyim ne olursa olsun gitmeliydim. Work and Travel şirketlerini araştırdım ve gittim bir Work and Travel şirketine kaydoldum.

Yaz Dönemi “Çalış ve Gez” Programı: Work and Travel

Work and Travel, üniversite öğrencilerine yaz tatilleri boyunca ABD'de yaşama ve çalışma imkanı tanır. ABD Başkonsolosluğu'nun açıkladığı WAT duyurusunun tamamı şu şekilde:

Work and Travel için Tercih Edebileceğiniz Eşsiz 5 Eyalet

Work and Travel programına katılmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi de ''Eyalet Seçimidir.''

Work and Travel Şirketleri

Work and Travel araştırma sürecinde atılacak en önemli adım şirket seçimidir. Work and travel şirket seçimi yaparken çok dikkatli olun.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin