Work and Travel Hakkında

Ana Sayfa Work and Travel Work and Travel Hakkında
Work and Travel nedir-ne değildir, fiyatları, şartları, şirketleri hakkında genel bilgiler edinebilirsiniz.

Bir Öğrencinin Work and Travel Yorumları: ”Rüzgar Gibi Geçti”

Amerika. Kiminin çocukluk rüyası, kiminin gelecek hedefi, kiminin ise ekmek kapısı. Biz Work and Travel öğrencileri için ise sahip olunan J1 vizesi ile hem ekmek kapısı, hem gezi rotası.

Work and Travel Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gereken 12 Bilgi

Hazır Work and Travel başvuruları için en ideal tarihlerdeyken ben de Work and Travel hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar için bir yazı yazdım.
video

Macera Dolu Amerikan Rüyası : Work and Travel

Amerika'da Work and Travel programındaki zorlu iş hayatından sonra rüya gibi bir travel geçiren öğrencilerin, şehir şehir yaşadıkları en güzel maceralar sizlerle.

6 Adımda Work and Travel Başvurusu

Work and Travel başvurusu yaparak Amerika'ya gitmek istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız gelin size Work and Travel başvurusu nasıl yapılır anlatalım.
video

Work and Travel Hakkında Sık Sorulan 15 Soru

Work and Travel hakkında aklınıza en çok takılan sorulara cevaplar verdim. WAT hakkında yanıtladığım sorulara bu içerikten ulaşabilirsiniz.

Kendine Doğru Binlerce Kilometre Yolculuk: Work and Travel

Herkesin kafasında bir Work and Travel düşüncesi var ki bol soru az cevabı olan. Amerika'da 3.5 ay yaşamak kolay olacak sanılsa da her güzel şeyin bir bedeli var.

Work and Travel Hayaller ve Hayatlar Arasındaki İnce Çizgi

Work and Travel hayalleriyle Amerika'da harika zaman geçirmek isteyen binlerce kişiden biri de sizsiniz. Peki gerçekten hayalleriniz gerçek olacak mı?

ABD Kongresi Work and Travel Programını Kurtardı!

ABD Başkanı Donald Trump tarafından yayınlanan kararda J-1 vizelerini dahil ederek; Work and Travel gibi programları kısıtlama çalışmaları yaptığı bilinmektedir.

Work and Travel Hikayesi: Keşke mi, İyi ki mi?

Uzun zamandır yapmak istediğim bir şeydi bu WAT günlüğü. Hayatımın gidişatını değiştiren Amerika'daki Work and Travel maceramı artık sizlerle paylaşacağım.

WAT ile Amerika’daki İlk ve Son 15 Gün Arasındaki Dev Fark

Work and Travel'daki ilk 15 gün ve son 15 gün arasında dağlar kadar fark vardır. WAT programında bu farkı yaşadığınızda siz de nasıl olduğuna inanamayacaksınız!
video

Work and Travel’a Gidenlerin Hayatları Nasıl Değişti?

Work and Travel yapan birçok kişinin hayatı değişmiştir. İşte yabancı dilden master programına kadar Work and Travel gidenlerin yorumları ve yaşadıkları değişimler.
video

Work and Travel Program Ücreti ve Masraflar için Ne Kadar Öderim?

Yaz tatilini 4 ay boyunca Amerika'da hem çalışıp hem gezerek geçirmek isteyenler için Work and Travel program ücreti ve masraflarını anlattım.
video

Amerika Bavulu Hazırlarken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Madde

New York'a dil okuluna gidiyorum. Bu videomda Amerika'ya giderken bavula neler koymanız gerektiği konusunda yardımcı olmaya çalıştım.
video

Work and Travel Bavulu Hazırlayacaklara 10 Önemli Tavsiye!

Work and Travel bavulunda neler olmalı? Work and Travel yolcularına 10 önemli tavsiye verdim.
video

Work and Travel Nedir? En Merak Edilenleri Sizler için Açıklıyoruz

Work and Travel nedir? WAT öğrencileri nerelerde çalışabilir? Amerika'da ne kadar para kazanabilirim? gibi tüm soruları bu içerikte açıkladık.
video

Nasıl Work and Travel Yapılır? Harcanan ve Kazanılan Para Ne Kadar?

Work and Travel Nedir? Nasıl Başvurulur? Ne Kadar Para Ödedim? Ne Kadar Para Kazanıyorum? Work and Travel'a gitmeyi düşünenler için oldukça detaylı bir video hazırladım!
video

Amerika’ya Gitmeden Önce ve Gittikten Sonra Yapılması Gerekenler

Work and Travel ile Amerika'ya gidecek ve giden öğrencilerin yapması gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan en önemli olanlarını sizler için videomuzda anlattık.
video

Work and Travel Not Ortalaması l Work and Travel Şirket Seçimi

Work and Travel not ortalaması ve Work and Travel şirket seçimi hakkında ufak bir video yaptım. Work and Travel nedir? Amerika'ya nasıl gelinir? videomun ikinci part'ı diyebiliriz.
video

Amerika’da Banka Hesabı Nasıl Açılır? Bisikletle Gidiyorum

Amerika'daki günlerim başladı. Bu videoda size uluslararası öğrenci/çalışan olarak banka hesabı nasıl açılır onu anlatacağım.
video

Work and Travel Nedir? Amerika’ya Nasıl Gidilir?

Sizlerden aldığım en çok sorulardan olan ''Work and Travel nedir?'' ve ''Amerika'ya nasıl gidilir?'' sorularını yanıtladım.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin