Work and Travel Hakkında

Work and Travel Hakkında
Work and Travel nedir-ne değildir, fiyatları, şartları, şirketleri hakkında genel bilgiler edinebilirsiniz.

Work and Travel Sponsoru CIEE, Trump’ın Başa Geçmesi Üzerine Bir Bildiri Yayınladı!

Donald Trump'ın başa gelmesiyle Work and Travel programına katılacak öğrencilerin endişelenmesi üzerine Work and Travel sponsorlarından CIEE bir bildirim yayınladı.

Dolardaki Artış Work and Travel’ı Nasıl Etkiledi?

Work and Travel'a katılacak öğrencilerin gözü dolardaki artışta. Doların yükselişi Work and Travel öğrencilerini nasıl etkiler? Katılımcılar olarak neler yapabiliriz?

Work and Travel Fiyatları 2017

2017 Work and Travel fiyatları belli olduğundan beri öğrencilerin en çok merak ettiği toplam harcamaların ön hesaplamasını yaptık.

Work and Travel’a Bu Yazıyı Okumadan Başvurmayın!

Work and Travel başvurusu yapmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli nedenleri sizlere madde madde anlatmaya çalıştım.

Work and Travel Maliyetleri

Work and Travel maliyetleri en başta Work and Travel fiyatları, vize ve konsolosluk masrafları, uçak bileti ve cep harçlığı gibi bir takım masraflar var.

Macera Dolu Work and Travel ile Yol Açık, Yola Çık!

Amerika mı? Hem de tek başına? Tam olarak bir hayaldi bu. Sonra ne mi oldu? Buyrun bakın neler oldu, neler yaşadı o kız...

video

Amerika’da 20 Gün, 10 Eyalet, 4000 Metre ve Yüksek Gerilim Macera

Work and Travel ile Amerika'da yapabileceklerinizin ve eğlencenin sınırının olmadığını anlatan harika bir video. Watch it!

Work and Travel’a Gidecekler için El Rehberi

Amerika'da Work and Travel yapacakların programı daha iyi tanıyabilmesi ve programdan en iyi verimi alabilmesi için mutlaka bilmeleri gerekenleri yazdım.

Anlatılanıyla, Anlatılmayanıyla Work and Travel! (Benim Hikayem)

Katıldığım Work and Travel hakkında Amerika anılarından çok, anlatılmayan ve nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgi vereceğim.

Work and Travel Şirketi Seçerken Neden Çok Dikkat Etmelisin?

Work and Travel programına katılmak için hizmet alacağınız firmayı seçerken en çok nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizler için açıkladık.

Work and Travel Günlüğü: Hayallerimin Ötesi Amerika’ya Yolculuk

Amerika’ya gitmeliyim ne olursa olsun gitmeliydim. Work and Travel şirketlerini araştırdım ve gittim bir Work and Travel şirketine kaydoldum.

Yaz Dönemi “Çalış ve Gez” Programı: Work and Travel

Work and Travel, üniversite öğrencilerine yaz tatilleri boyunca ABD'de yaşama ve çalışma imkanı tanır. ABD Başkonsolosluğu'nun açıkladığı WAT duyurusunun tamamı şu şekilde:

Work and Travel için Tercih Edebileceğiniz Eşsiz 5 Eyalet

Work and Travel programına katılmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi de ''Eyalet Seçimidir.''

Work and Travel Şirketleri

Work and Travel araştırma sürecinde atılacak en önemli adım şirket seçimidir. Work and travel şirket seçimi yaparken çok dikkatli olun.

Dolu Dolu Work and Travel Macerası

En büyük hayalim Amerika'ya gitmekti. İnanılmaz bir Work and Travel macerası ile bunu gerçekleştirdim ve bu mükemmel yaz tatilimi sizler için paylaştım.

Herkesin Yaşaması Gereken Bir Deneyim: Work and Travel

''Ne kadar sıradan bir başlık'' deyip geçebilirsiniz. Ama cidden, gerçekten, vallahi de herkesin yaşaması gereken bir deneyim Work and Travel. Niye mi?

Work and Travel Günlüğü: ‘Macera Dolu Amerika’

Work and Travel'a giden Melek İnsan'ın hiç beklenmedik anda karşısına çıkan ve baştan sona heyecan dolu Amerika'daki Work and Travel macerası.

A’dan Z’ye Work and Travel

Üniversite öğrencilerinin yaz tatillerinde Amerika'da hem çalışıp hem seyahat ettiği en ekonomik program Work and Travel hakkında her şey.

“Work and Travel” Yaz Dönemi Katılımcıları 2016 Fotoğraf Yarışması

Work and Travel katılımcıları bu yaz Amerika'da çekilecekleri en güzel fotoğraflarını paylaşarak, iPad Air 2 ödülünü kazanmak için yarışıyor!

Work and Travel Hakkında Sıkça Sorulan Sorulara Büyükelçilik’ten Cevaplar

ABD Ankara Büyükelçiliği, Work and Travel hakkında öğrencilerin sıkça sorduğu soruları yanıtladı. İşte, en çok merak edilen sorular ve cevapları.

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

EDUMAG HAKKINDA NE DİYORLAR ?

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin