Work and Travel Hakkında

Ana Sayfa Work and Travel Work and Travel Hakkında
Work and Travel nedir-ne değildir, fiyatları, şartları, şirketleri hakkında genel bilgiler edinebilirsiniz.
video

Work and Travel Nedir? Amerika’ya Nasıl Gidilir?

Sizlerden aldığım en çok sorulardan olan ''Work and Travel nedir?'' ve ''Amerika'ya nasıl gidilir?'' sorularını yanıtladım.
video

Work and Travel Yolcularına 10 Altın Tavsiye

Work and Travel'a katılacak herkesin işine yarayacağını düşündüğüm tavsiye ve bilgileri geçen yılki tecrübelerime dayanarak 10 maddede anlattım.

Work and Travel’da İlk Haftalar Her Zaman Zor Geçer

Work and Travel'da ilk haftalar her zaman zor geçer. Dil seviyeniz ne olursa olsun bunu hissedeceksiniz. İş değiştirmeyi, hatta Türkiye'ye geri dönmeyi düşüneceksiniz.

Sizi Work and Travel Yaptığınıza Pişman Edecek 10 Şey

Work and Travel için Amerika’ya giden öğrencilerin %90'ı ilk haftalarda, nerden geldim elin memleketine, ülkeme geri dönücem deyip pişman oluyor.

Work and Travel Yapacakların Dikkat Etmesi Gereken 7 Durum

Amerika'ya gitmek için geri sayıma başlayan Work and Travel öğrencilerine ne tür konulara dikkat etmeleri gerektiği hakkında bilgilendirme yapmak istedim.

Work and Travel Yarışması: Hikayeni Anlat, 500 $ Kazan!

Work and Travel sponsorlarından CIEE, 70. yıl dönümü kutlamaları kapsamında eski katılımcıları için Ödüllü Hikaye Yarışması düzenliyor.

Work and Travel’a Kötü Başlamamanız için 10 Tavsiye

Work and Travel gibi büyük bir maceraya yelken açarken yanlış rüzgarlara kapılmayın diye sizlere birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum.
video

Work and Travel ile Amerika’ya Gidiyorum!

Bu yaz Work and Travel ile Amerika'ya gidiyorum. Tüm programa başından sonuna kadar sizleri de dahil etmek istedim.
video

Work and Travel Hakkında En Merak Edilen 13 Soruyu Yanıtladım!

Bu videoda hem kendi Amerika maceralarımdan bahsettim hem de Work and Travel hakkında bana sıkça sorulan soruları yanıtladım.

Work and Travel’a Katılmanız için 5 Muhteşem Sebep

Eminim Work and Travel programına katılmanızın kendinizce haklı bir sebebi vardır. Bunların haricinde bilmediğiniz belki de farkına varamadığınız birçok sebebi var.

Work and Travel: Vergi İadesi Hakkında Bilmeniz Gereken 4 Şey

Work and Travel yapacakların belki de en çok merak ettiği sorulardan biri de vergi iadesidir. Amerika vergi iadesi hakkında bilmeniz gereken 4 şey.
video

Work & Travel Nedir? Nasıl Yapılır?

Work & Travel nedir? Nasıl yapılır? Nerelere gidilir? Nerelere başvurulur? Maliyeti nedir? Kaç para kazanılır? Hangi işler yapılır?
video

Work and Travel Maliyetleri ve Kayıt Süreci

Work and Travel hakkında görüştüğüm danışmanım ile WAT programının ücreti ve program sürecinin nasıl işlediğine dair sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.
video

Work and Travel Katılım Şartları Nelerdir?

Work and Travel hakkında görüştüğüm danışmanım, WAT programına katılım şartlarını açıklıyor.
video

Work and Travel için Ne Kadar Gerekli? Gelir ve Giderler Ne Kadar?

Work and Travel'a gitmeden önce ne kadar harcarım? Amerika'ya giderken ne kadar yanıma almalıyım? Amerika'daki gelir ve giderlerim ne kadar olur? gibi soruları yanıtladım.

Work and Travel Hakkında En Merak Edilen 7 Soru

Work and Travel programına katılmak isteyen her öğrencinin aklında birçok soru vardır. Sonuçta bilinmezliği yaşamaya gidiyorsunuz. İşte WAT hakkında en çok sorulan sorular.
video

Work and Travel Bavuluna Neler Koyulmalı?

Work and Travel bavulunuza neler koymalısınız? Kıyafet olarak ne götürülmeli? Yemek koyabilir miyiz? Kişisel bakım ürünleri Amerika'dan mı alınmalı?
video

Amerika’ya Gidiyorum | Work And Travel

Bu yaz 4 ay sürecek olan Work and Travel programı ile Amerika'ya gidiyorum. Daha önce Work and Travel'a 3 kere katılmış olan kuzenimle program hakkında bir video hazırladım.

video

Work and Travel Mülakatım Nasıl Geçti?

Work and Travel Mülakat videosu hazırladım. Work and Travel mülakatında neler sorulur? Work and Travel mülakatı nasıl olur? Work and Travel mülakatı zor mudur?

Work and Travel Hakkında Siz Sorun, Vize Konsolosu Cevaplasın!

Öğrenciler, İstanbul ABD Başkonsolosluğu'nun yapacağı oturumda Work and Travel ve Amerika vizesi hakkındaki sorularını soracak!

SON EKLENENLER

POPÜLER İÇERİKLER

Bu içeriği paylaşın

EDUMAG içerikleri ilginizi çektiyse sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

EDUMAG'ı sosyal medyada takip edin