İsim
Uğur Avlar Avlar
Hakkında
Executive Secretary of Education & English Teacher
Web Sayfası
https://www.studyzone.com.tr

YAZARIN İÇERİKLERİ

İngilizce Eğitiminin Önündeki 6 Engel

Ülkemizde hizmetiçi eğitimler gereken olumlu etkiyi veremiyor. Bu da İngilizce öğretimindeki sorunlarla başa çıkılmasını engelliyor.

British Council Türkiye, Bilgisayar Üzerinden IELTS Sınavını Başlatıyor

İş, eğitim ve göçmenlik konusunda dünyanın en bilinen sınavı IELTS'e artık bilgisayar üzerinden de girilebiliyor. İlk bilgisayar üzerinden IELTS sınavı, 14 Eylül tarihinde İstanbul'da gerçekleştirecek.

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Mümkün mü?

Türkiye’de birçok öğrenci, özellikle yüksek lisans ve doktora öğrenimini yurdışında gerçekleştirmeyi hedefliyor. Peki ücretsiz yurtdışı eğitim mümkün mü?

Work and Travel Yarışması: Hikayeni Anlat, 500 $ Kazan!

Work and Travel sponsorlarından CIEE, 70. yıl dönümü kutlamaları kapsamında eski katılımcıları için Ödüllü Hikaye Yarışması düzenliyor.

Amerika Vizesiyle Meksika’ya Gidilir Mi?

Amerika vizesiyle Meksika’ya gidilir mi sorusu hemen her ABD vizesi olan kişi tarafından merak edilmektedir.

Yönetmen Olan WAT Öğrencisine Amerika’dan Ödül Geldi, Sıra Çin’de!

Üniversitede iki dönem Amerika'da Work and Travel programıyla çalışan Yavuz Pullukçu, yönetmen olarak ödüller almaya devam ediyor.

Okul Öncesinden Üniversiteye Amerikan Eğitim Sistemi

Amerikan eğitim sistemiyle Türk eğitim sistemini karşılaştırabileceğiniz, ABD eğitim sisteminin okul öncesinden üniversiteye kadar olan detaylı araştırması.

Amerika’da 8 Eyalet Gezip Hunharca Eğlenen WAT Grubu

Work and Travel deneyimini Houston - Texas'ta çalışarak geçiren bir grup Çek öğrencinin, 14 günlük travel'da gittikleri yerler şok ediyor.

Amerika’yı Yeniden Keşfeden Work and Travel Öğrencileri

2015 yılında Work and Travel yapmaya giden bir grup öğrencinin birlikte çıktığı road trip ve cruise gezisinden görüntüleri izleyeceksiniz.

Work and Travel’da Lifeguard’ın Bir Günü

Texas, Houston'da cankurtaran olarak Work and Travel yapan bir öğrenci, gün içinde yapması gereken işleri ve arkadaşlarıyla yaşadığı eğlenceli dakikaları tek bir klipte hazırlamış.

Work and Travel’da Karşılaşabileceğiniz 5 Tipik Sorun ve Çözümleri

Work and Travel ile başlayan yeni macerada mutlaka yaşayacağınız zorluklar olacaktır. Sonradan ''keşke'' dememenizi sağlayacak 5 sorun ve çözümü.

Sadece Work and Travel’a Katılmış Olanların Anlayabileceği 8 Durum

Work and Travel ile Amerika'da bir yaz geçirip Türkiye'ye geri döndünüz. Amerika'dan kalan alışkanlıklarınız da oldu. İşte WAT yaptığınızın 8 işareti.

Mükemmel Bir Blog Yazarı Olmak İster Misiniz?

Blogger olmanın kendine özgü bir anatomisi var ve mükemmeliğe ulaşmak için bu anatomiye hakim olmak gerekiyor. Bunun için bu içerikten yardım alabilirsiniz.

Sizi New York’a Hayran Bırakacak 4 Gezi Videosu

Amerika'ya gitmek isteyen herkesin hayalinde, bir kez olsun ''Büyük Elma''ya gidebilmek yatıyordur. Bu hayali gerçekleştirmeden önce içeriği incelemelisiniz.

Sudan Korkmayanın Work and Travel’da Yapması Gereken En ”Cool” İş: Lifeguard

Work and Travel sponsorlarından CIEE'nin, cankurtaranlık (lifeguard) yapan öğrencilerle yaptığı röportaj videosu.

Mutlaka Görmeniz Gereken Muazzam Şehir: Chicago

Hareketli, dolu dolu, mükemmel bir şehir. Chicago'ya uğramak için bir neden arıyorsanız, bu videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Amerika’nın En Büyük Eğlence Parkı: Cedar Point

Tüm dünyada birçok kişinin hayallerini süsleyen, Work&Travel öğrencilerinin gözdesi ve Amerika'nın en büyük eğlence merkezi Cedar Point'in videosu.

Özçekim Çubuğundan Çılgın Bir Work and Travel Macerası

Cankurtaranlıkla başlayan macera dolu videoda, Amerika'nın en gezilesi parkları, eğlence alanları ve turistik merkezlerini bulabilirsiniz.

New York’ta Geçen Bir Work and Travel Serüveni

Work and Travel programında New York’un altını üstüne getiren öğrencinin yaşamış olduğu bu tecrübeye özenmemek elde değil.

Maine’de Work and Travel Yapacakların Dikkatine: Mutlaka Görülmesi Gereken 14 Yer

İlk duyulduğu zaman “Maine mi, öyle bir eyalet mi varmış” diye düşündüren fakat aslında tam bir saklı cennet olan Maine eyaletinde en iyi 14 yer.