Tüm Yönleri ile İş İngilizcesi

Tüm Yönleri ile İş İngilizcesi

Yurtdışında dil eğitimi, o dili yerinde öğrenmek, günlük hayatta pratik yapmak için bulunmaz bir fırsat. Aynı zamanda kendi ülkenizden uzakta, müthiş bir deneyim. Fakat siz, bambaşka bir deneyim ve kariyerinize bir artı puan mı hedefliyorsunuz? İyi bir İngilizce altyapısına sahipseniz ve klasik kurslardan farklı bir eğitime katılmak istiyorsanız, İş İngilizcesi sizin için ideal olabilir.

businessnetworkmarketingbackgroundspowerpoint

İş İngilizcesi nedir?

İş İngilizcesi, iş hayatında uluslararası platformda, yabancı ortaklarla çalışacaklar için sunum teknikleri, telefon görüşmeleri ve yazışmaları içeren bir eğitim kursudur. Daha basit bir anlatımla, iş hayatınızda ihtiyaç duyacağınız teknik dil eğitimidir.

Kimler katılabilir?

En az intermediate düzeyde İngilizce bilen genç yetişkinler ve tüm yetişkinler katılabilir.

İş İngilizcesi’nin faydaları nelerdir?

Klasik kurslardan farklı olarak iş hayatınızda ihtiyaç duyacağınız her şeyi bu kurslarda öğrenebilirsiniz. Ayrıca, çoğu dil okulu bu kursları mini gruplarda veriyor, daha küçük bir toplulukta, özel ders alır gibi kurslara katılabilirsiniz. Bunların yanı sıra, kursa diğer katılanlar da iş dünyasından profesyoneller olacağı için, dünyanın her yerinden network oluşturabilirsiniz.


%30'a varan indirimlerle yurtdışında İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın

YAZAR HAKKINDA
Deniz Hızal