Work and Travel için En Faydalı 3 Instagram Hesabı

Work and Travel için En Faydalı 3 Instagram Hesabı

Work and Travel hayali Türkiye’de giderek büyüyen bir furya haline geldi. Kur artışına rağmen büyüyen bir dalga olması beraberinde birçok kafa karışıklığını da getirdi. Günden güne doğru yanlış herkesin hakkında dedikodular çıkarabildiği ve ticari kaygıların öne çıkabildiği Work and Travel hakkında güvenilir bilgi bulabileceğiniz birkaç kaynak belirledik. İşte kendinizi takip etmekten alamayacağınız en faydalı Work and Travel Instagram hesapları:

1. @workandtravelj1

1. @workandtravelj1

Uluslararası çapta en büyük ve büyük ihtimalle de Instagram’da açılmış ilk Work and Travel hesabıdır. Bu yönüyle, dünyanın dört bir yanından Amerika’ya giden WAT katılımcılarını bir arada bulundurmayı başarmıştır. Bu sayfayı faydalı kılan kriterler sık sık hikayelerinde anketler yapması ve websitesinde bulunan haritadaki öğrenci yorumları diyebiliriz. Böylece gidecek öğrenciler çalışacakları iş hakkında doğru kişilerden bilgi alabiliyor. Fotoğraflarınızın paylaşılması için @workandtravelj1 etiketi veya #workandtravelj1 hashtagi kullanabilirsiniz.

Instagram hesabını görmek için tıklayın.

2. @workandtravelswt

2. @workandtravelswt

Türkiye’deki en büyük Work and Travel Instagram platformu desek yanlış olmaz. WAT katılımcıları için çeşitli canlı yayınlar, çekilişler ve Amerika’da buluşmalar düzenleyen heyecan verici bir bilgi platformu. Oldukça ilgi çekici öğrenci fotoğrafları paylaşan hesapta hemen her gün yeni bir içerik görmek mümkün. Bu hesapta fotoğraflarınızın paylaşılmasını istiyorsanız @workandtravelswt etiketi ya da #SwtTurkey #MacerayaOrtakOL hashtagi kullanabilirsiniz.

Instagram hesabını görmek için tıklayın.

3. @edumagtr

3. @edumagtr

Amerika’ya giden katılımcı ve uzmanların yazdığı birbirinden değerli yazılar ile kısa sürede Türkiye’nin en faydalı Work and Travel sosyal bilgi platformu olmayı başarmıştır. Tonlarca WAT bilgisi ve tavsiyeler bulabileceğiniz websitesinin yanı sıra, Instagram hesabında da keyifli ve bilgilendirici WAT yazılarıyla karşılaşmanız olası. Kendi WAT deneyiminizin bu hesapta paylaşılmasını istiyorsanız edumag.net’te günlük olarak anılarınızı yazabilir veya Instagram’da @edumagtr etiketi kullanarak hem hikayede hem de paylaşımlarda kendinize yer bulabilirsiniz.

Instagram hesabını görmek için tıklayın.

Bonus: @swt.turkey

Bonus: @swt.turkey

Work and Travel hesapları arasında diğerlerine göre daha az aktif olsa da ABD Başkonsolosluğu‘na ait bir Instagram hesabı olduğu için önemli duyurular paylaşılabiliyor. Bunun dışında, her yıl düzenlediği fotoğraf yarışması sayesinde ipad veya çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Yarışmaya o yıl belirlenen hashtag ile katılmanız mümkün. Fotoğraflarınızı paylaşması için ise @swt.turkey etiketi ve #swtturkey hashtagi kullanabilirsiniz.

Instagram hesabını görmek için tıklayın.

Work and Travel ile ilgili bu içerikleri de mutlaka okuyun!

YAZAR HAKKINDA
EDUMAG

EDUMAG size keyifli ve yararlı yurtdışı eğitim içerikleri sunan bir sosyal içerik platformudur.