ST Star Awards 2016 Ödüllerinde UED’ye Büyük Onur!

ST Star Awards 2016 Ödüllerinde UED’ye Büyük Onur!

Uluslararası eğitim sektörünün en önemli yayını olan Study Travel Magazine’in her sene verdiği ve sektörün “Oscar”ları olarak kabul edilen ST Star Awards ödülleri sahiplerini buldu. 3 Eylül 2016 tarihinde Londra’da gerçekleşen galada açıklanan sonuçlarda kendi kategorisinde birinci olan UED (Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği), ST Star Agency Association ödülünü kazandı!

st star awards ued 9

2013 ve 2015 yıllarında bu ödülü kazanma başarısını gösteren UED‘nin, üstüste beş sene aday gösterildiğini ve bu sene de finale kaldığını haber olarak duyurmuştuk: STM Star Awards Ödüllerinde UED Yine En İyiler Arasında!

UED, yurtdışı eğitim sektörünün başat aktörleri olan uluslararası okullar ve eğitim danışmanlığı firmalarının karşılıklı oylarıyla, finalde Almanya, İspanya, İtalya ve Tayvan’dan katılan danışmanlık firmaları dernekleri ile yarışarak son 4 senede 3. kez Yılın Eğitim Danışmanlık Derneği ödülünü kazanmayı başardı!

Gecenin en değerli ödüllerinden birini almayı başaran UED’nin ödülünü, dernek koordinatörü Gökhan İslamoğlu aldı.

st star awards ued 6

Bu başarıda emeği geçen tüm değerli UED üyelerini tebrik ediyor, bu ödülün sadece UED ve üyelerine değil, tüm yurtdışı eğitim danışmanlığı sektörüne hayırlı olmasını diliyoruz.

Diğer ödül alan kuruluşları bu sayfada görebilirsiniz: ST Star Awards 2016 Kazananları


%30'a varan indirimlerle yurtdışında İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın

YAZAR HAKKINDA
EDUMAG

EDUMAG size keyifli ve yararlı yurtdışı eğitim içerikleri sunan bir sosyal içerik platformudur.