StudyExpo Yurtdışı Lise ve Üniversiteler Fuarı Başlıyor!

StudyExpo Yurtdışı Lise ve Üniversiteler Fuarı Başlıyor!

StudyExpo Yurtdışı Lise ve Üniversiteler Fuarı  16 – 21 Kasım 2019 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen lise, üniversite ve kolejlerin katılacağı StudyExpo Yurtdışı Lise ve Üniversiteler Fuarı, İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir ve İstanbul Anadolu Yakası’nda düzenlenecek.

“Dünyanın okulu burada, Herkes StudyExpo’da!”

StudyExpo Lise ve Üniversiteler Fuarına katılacak ziyaretçiler; İngiltere, Kanada, Amerika, Hollanda, Fransa, İspanya, Finlandiya gibi ülkelerden gelen okul temsilcileri ile lise eğitimi, üniversite hazırlık, lisans, yüksek lisans, doktora, sertifika-diploma programları gibi yurtdışı eğitim konuları hakkında yüz yüze görüşüp, detaylı bilgi alabilecekler.

Kariyerine yurtdışında yön vermek isteyen farklı yaş gruplarındaki ziyaretçiler, kendi ihtiyaçlarına uygun akademik eğitim programları hakkındaki sorularını yöneltirken, fuara özel fırsatlardan yararlanma fırsatına da sahip olacaktır.


StudyExpo Yurtdışı Lise ve Üniversiteler Fuarı 

16 Kasım 2019 : 13:00 – 18:00 – İstanbul (Avrupa) – Hilton İstanbul

17 Kasım 2019 : 13:00 – 18:00 – İstanbul (Anadolu) – Hilton Kozyatağı

19 Kasım 2019 : 13:00 – 18:00 – Ankara – Sheraton Ankara

21 Kasım 2019 : 13:00 – 18:00 – İzmir – Hilton İzmir


StudyExpo Yurtdışı Lise ve Üniversiteler Fuarı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ücretsiz online davetinizi almak için buraya tıklayın !

YAZAR HAKKINDA
StudyExpo Fuarları

Yurtdışı eğitim sektöründe farklı bir yaklaşıma ve yepyeni bir tarza sahip fuarlar düzenlemek, bu vesileyle de sektörümüzün gelişmesine ve ilerlemesine katkıda bulunmak üzere yola çıktık.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de organize edeceğimiz fuarlarımıza, yurtdışında eğitim almayı planlayan tüm öğrencileri bekliyoruz.

İletişim: 0 216 212 07 07