2017 En İyi İngilizce Dil Okulu Ödülü Açıklandı!

2017 En İyi İngilizce Dil Okulu Ödülü Açıklandı!

Yurtdışı eğitim sektöründen binlerce seçmenin katıldığı her yıl Londra’da gerçekleşen Study Travel Magazine Ödülleri‘nde yılın en iyi zincir İngilizce dil okulu EC English seçildi.

Ödül töreni ardından EC English sitesinden açıklama yaptı:

”Bu başarıyı mümkün kılan tüm öğrencilerimiz ve ortaklarımıza teşekkürler! Okullarımızdan birinde sizi ağırlamaktan, İngilizceyi hızla geliştirmenize ve dünyanın en şaşırtıcı İngilizce dil öğrenme deneyimine katkıda bulunmaktan dolayı çok heyecanlıyız.

İngilizce hayatta birçok kapı açar ve başarılı bir geleceğe giden yolunuz olabilir. Eğitiminiz için mi, kariyeriniz için mi, yoksa inanılmaz bir hayat deneyimi için mi İngilizce öğrenmek istiyorsunuz? Hedefiniz ne olursa olsun sizi oraya ulaştıracağımızdan eminiz. Geniş İngilizce dil kurslarımızdan birini seçin ve samimi ve profesyonel öğretmenlerimizin, İngilizcenizin akıcılığına rehberlik etmesine izin verin. Kursunuzda, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle buluşacaksınız ve asla unutamayacağınız deneyimler yaşayacaksınız.

Güzel, modern okullarımız sadece İngilizce konuşulan ülkelerdedir ve her zaman en iyi lokasyonlarda yer almaktadır. Ayrıca, çeşitli konaklama seçenekleri, eğlenceli sosyal aktiviteler, ücretsiz ekstra akademik dersler ile İngilizce başarınızın garantisini de veriyoruz. Bir hafta veya bir yıl boyunca olsun bizimle ne kadar eğitim alırsanız alın, hayatınızın en iyi dönemlerinden birini geçireceğinize eminiz.”

EC English dil okulları kategorisindeki ”en prestijli” olarak görülen bu ödülü 3. kez kazandı. Biz de EDUMAG ailesi olarak bu başarısından dolayı EC English’i tebrik eder, tüm dil okullarına bu alanda başarılar dileriz.


%30'a varan indirimlerle yurtdışında İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın

YAZAR HAKKINDA
EDUMAG

EDUMAG size keyifli ve yararlı yurtdışı eğitim içerikleri sunan bir sosyal içerik platformudur.